Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Šri Lanka Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Projektų valdymas Šri Lankoje - 2019

Mokslo ar magistro laipsnį Mokslas magistras yra akademinis laipsnis pristatyti universitetų daugelyje šalių. Mokslas magistras yra populiarus pasirinkimas baigusi bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Projektų vadybos specialistai yra atsakingi už sėkmingą projektų įgyvendinimą nuo pradžios iki pabaigos. Gerai savo darbą išmanantys projektų vadovai paprastai dirba teisinėse kontorose, logistikos bendrovėse bei kitose įvairiose organizacijose ar pelno nesiekiančiose bendrovėse, o taip pat ir vyriausybinėse institucijose. Tam kad specialistas gebėtų gerai suplanuoti ir įgyvendinti tam tikrą projektą jam paprastai reikia pasitelkti finansų planavimo, vadybos bei komunikacijos mokslų žinias bei gebėjimus.

Nors yra daug galimybių aukštojo mokslo Šri Lanka, nemažai gyventojų pasirinkti nedalyvauti šių institucijų. Nors tarptautinis spaudimas padėjo kai plėtros, universitetų pasiūlymai dažnai susitiko su pasipriešinimu gyventojais.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Projektų valdymas Šri Lankoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Projektų valdymas, Šri Lanka

SLIIT COMPUTING

Ambicingi specialistai domisi Projektų valdymas dabar turi galimybę sekti pasaulinės klasės magistro studijų programa Projektų valdymas siūlomą Keele universiteto Didžioj ... [+]

Magistro studijų Projektų valdymas (Keele universitetas)

Ambicingi specialistai domisi Projektų valdymas dabar turi galimybę sekti pasaulinės klasės magistro studijų programa Projektų valdymas siūlomą Keele universiteto Didžiojoje Britanijoje, Šri Lanka ne SLIIT Kompiuterija.

Sėkmingas projekto vadovas subalansuoja prieštaringų tikslų išteklių naudojimo, produkto kokybę, pateikimą į rinką bei klientų pasitenkinimą.

Magistro Projektų valdymas yra sukurta siekiant patenkinti didėjančius pramonės poreikius, apimančias gebėjimų ir įgūdžių bei žinių, reikalingų daugumai valdymo vaidmenų šiandien. Procesai yra tas pats visame pasaulyje ir šis kursas gali sutalpinti į visus projektų valdymo disciplinas dėsto pagrindinius įgūdžius ir kompetencijas, kad mokinys nekilnojamojo turto bet sektorių visame pasaulyje.... [-]

Šri Lanka Colombo
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba