Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Kazachija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Projektų valdymas Kazachstane - 2019

Mokslo ar magistrantūros Master magistro laipsnis paprastai gamtos mokslų ir socialinių mokslų srityse. Magistro gali būti kursas pagrindu, mokslinių tyrimų pagrindu, arba jų mišinys.

Projektų vadyba - tai įvairiausių projektų planavimo ir įgyvendinimo mokslas. Kadangi projektų vadybos specialistų paklausa yra ypatingai didelė tiek viešojo, tiek privataus kapitalo įstaigose, jų poreikis nuolat auga. Suprantama, kad būtent šio tipo studijos yra vienos populiariausių ir tarp viso pasaulio potencialių studentų.

Kazachstanas, oficialiai Kazachstano Respublika yra Centrinėje Azijoje šalis, su savo mažesnė dalis į vakarus nuo Uralo upės Rytų Europoje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Projektų valdymas Kazachstane - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Projektų valdymas, Kazachija

Kazakh British Technical University (KBTU)

MS tiekimo grandinėje ... [+]

MS tiekimo grandinėje

Programoje siūlomos dvi specializacijos: projektų valdymas ir tiekimo grandinės valdymas. Programa bendradarbiauja su visame pasaulyje pripažintais tarptautiniais institutais ir remia aukštą akademinę kvalifikaciją ir pasaulinę profesinę patirtį. Kartu su programa „On-Campus“ siūlome nuotolinio mokymosi galimybes, kurios yra unikalios tiems studentams, kurie gyvena ar dirba iš Almata. Tai vienintelė programa NVS regione, ieškanti projektų valdymo instituto (PMI) akreditacijos.

Programos specializacijos

Programoje siūlomos trys specializacijos: projektų valdymas, tiekimo grandinės valdymas ir patalpų valdymas. Pareiškėjai, norėdami dalyvauti programoje, turi pasirinkti vieną iš trijų specializacijų.... [-]

Kazachija Almaty
Registracija galima
Anglų
Dieninės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba