Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Projektų valdymas Kazachstane - 2020

Mokslo ar magistrantūros Master magistro laipsnis paprastai gamtos mokslų ir socialinių mokslų srityse. Magistro gali būti kursas pagrindu, mokslinių tyrimų pagrindu, arba jų mišinys.Projektų vadyba - tai įvairiausių projektų planavimo ir įgyvendinimo mokslas. Kadangi projektų vadybos specialistų paklausa yra ypatingai didelė tiek viešojo, tiek privataus kapitalo įstaigose, jų… Skaityti daugiau

Mokslo ar magistrantūros Master magistro laipsnis paprastai gamtos mokslų ir socialinių mokslų srityse. Magistro gali būti kursas pagrindu, mokslinių tyrimų pagrindu, arba jų mišinys.

Projektų vadyba - tai įvairiausių projektų planavimo ir įgyvendinimo mokslas. Kadangi projektų vadybos specialistų paklausa yra ypatingai didelė tiek viešojo, tiek privataus kapitalo įstaigose, jų poreikis nuolat auga. Suprantama, kad būtent šio tipo studijos yra vienos populiariausių ir tarp viso pasaulio potencialių studentų.

Kazachstanas, oficialiai Kazachstano Respublika yra Centrinėje Azijoje šalis, su savo mažesnė dalis į vakarus nuo Uralo upės Rytų Europoje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Projektų valdymas Kazachstane - 2020

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Kazakh British Technical University (KBTU)
Almaty, Kazachija

MS tiekimo grandinėje

MSc
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Dieninės
15 mėnesiai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės