Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų magistro programas - Projektų valdymas - Okeanija - 2019/2020

MSC reiškia magistro. Tai antrosios pakopos švietimo magistro 's laipsnis suteiktas universitetų įvairiausiose šalyse. Laipsnis paprastai studijavo tiksliuosius mokslus, o kartais ir socialinių mokslų.

Projektų vadovai turi numatyti, kokie darbai yra svarbiausi tam kad projektas būtų sėkmingas, kada konkretūs darbai turi būti atlikti ir kas juos turi atlikti. Projekto vadovas taip pat turi užtikrinti, kad įvairūs darbai yra atliekami kokybiškai ir kad įvairios rizikos būtų identifikuotos iš anksto bei išvengtos ar minimaliai sumažintos.

Norite studijuoti Okeanijos? Dvi labiausiai paklausos studijų krypčių ir Okeanija: Australija ir Naujoji Zelandija, abu kartu pasiūlyti ypatingų ir labai skirtinga studijų nuotykius.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų magistro programas - Projektų valdymas - Okeanija - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Projektų valdymas, Okeanija

University of Wollongong Faculty of Business

Projektų valdymo magistras tiria, kaip efektyvus valdymas gali suteikti organizacijoms geresnius gebėjimus planuoti, įgyvendinti ir kontroliuoti savo verslo veiklą. ... [+]

Projektų valdymo magistras tiria, kaip efektyvus valdymas gali suteikti organizacijoms geresnius gebėjimus planuoti, įgyvendinti ir kontroliuoti savo verslo veiklą. Šis magistro kursas suteikia išsamius projekto valdymo įgūdžius ir galimybes per visą projekto gyvavimo ciklą; nuo projekto inicijavimo, planavimo, vykdymo iki projekto uždarymo ir moko strategijų, kaip spręsti įvairiausias problemas, iškilusias verslo organizacijose. Naujų technologijų valdymo plėtra projektų valdyme paskatino organizacijas ieškoti kvalifikuotų projektų vadovų, galinčių pagerinti savo verslo rezultatus.

Dėl 2 metų programos, šis laipsnis gali būti derinamas su antruoju magistro laipsniu iš Sydney Business School, UOW. Pasirinkite antrąjį magistro laipsnį iš žemiau pateikto sąrašo:... [-]

Australija Šiaurės Vulongongas Sidnėjus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1.5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba