Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Psichologija Švedijoje - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Psichologija - tai mokslas tiriantis žmogaus elgseną bei proto veiklą. Vienu iš akademinių mokslų psichologija buvo pripažinta tik 19-ojo amžiaus pabaigoje, kai tokie žymūs psichologai kaip Zigmundas Froidas paviešino savo darbų rezultatus. Psichologijos studijų programos paprastai yra skirstomos į kelias sub-disciplinas, kurios tiria emocinius bei kognityvinius veiksnius.

Švedija, oficialiai, Švedijos Karalystė, yra Skandinavijos šalis Šiaurės Europoje. Švedija ribojasi Norvegijoje ir Suomijoje, ir yra prijungtas prie Danijoje tiltas-tunelis per Zundo. Švedija yra išsivysčiusi postindustrinės visuomenės su pažangiosios gerovės valstybės. Gyvenimo ir gyvenimo trukmė rangas standartas tarp aukščiausių pasaulyje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Psichologija Švedijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Psichologija, Švedija

Linnaeus University

Programa suteiks jums gilesnį supratimą apie žmones ir jų sąveiką profesiniame gyvenime. ... [+]

Ar norite daugiau sužinoti apie žmones darbe?

Programa suteiks jums gilesnį supratimą apie žmones ir jų sąveiką profesiniame gyvenime.

Programa skirta nacionaliniams ir tarptautiniams studentams, turintiems bakalauro laipsnį ir 90 kreditų psichologijos srityje, suinteresuota specializuotis vienoje iš svarbiausių modernios taikomosios psichologijos sričių. Darbo ir organizacinės psichologijos magistras atveria galimybes dirbti įvairiose privačiose ir visuomeninėse organizacijose.

Programa apima atitinkamos praktinės veiklos elementus, tai yra, studentas bendrauja su privačiomis ar visuomeninėmis bendruomenės organizacijomis. Darbo disertacijos tyrimo problema turi aiškiai susieti darbą su organizacine psichologija.... [-]

Švedija Teleborg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lund University

Ši magistrantūros programa suteikia specializacijos ir pločio psichologijos srityje. Programos tikslas yra suteikti jums magistro laipsnį tvirtai remiantis dabartiniais t ... [+]

Mokslo magistro programa psichologijoje apima 120 aukštojo mokslo kreditų, įskaitant magistro baigiamąjį darbą 30 kreditų. Programa teikia specializaciją ir platumą psichologijos srityje. Programos tikslas - suteikti jums magistro laipsnį, pagrįstą dabartiniais tyrimais, ir pasiūlyti plačias karjeros galimybes.

Programoje galite pasirinkti savo paties interesus atitinkančius kursus. Atkreipkite dėmesį, kad programa nesuteikia licencijos kaip klinikinis psichologas.

Pirmajame semestre daugiausia dėmesio skiriama teorinėms ir praktinėms psichologijos priemonėms. Studentai įgyja psichologijos ir pažinimo mokslo filosofiją, kuri apima tiek dabartines sritis, kaip įkūnijęs ir išplėstas pažinimas, tiek ilgalaikius klausimus apie laisvą valią, sąmonę ir liaudies psichologijos vaidmenį. Studentai dalyvauja dienos laboratorijose su žinomais įvairių sričių tyrėjais, įgydami praktinės patirties su įvairiais katedroje naudojamais tyrimo metodais. Studentai taip pat mokysis pažangių metodų ir statistikos, įskaitant Bayeso statistiką.... [-]

Švedija Lund
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jönköping University

Magistrantūros studijų programos Ergoterapija yra visą darbo laiką Web based Atstumas programa, mokoma visiškai internete. ... [+]

Magistrantūros studijų programos Ergoterapija yra visą darbo laiką Web based Atstumas programa, mokoma visiškai internete.

Profesinė terapija yra ne visą darbo dieną vykdoma internetinė programa, kurią sudaro vienerių metų magistro laipsnis (60 kreditų) ir 2 metų magistro laipsnis (120 kreditų). Tiek vienerių, tiek dvejų metų programos mokomos 50 procentų studijų, ty vienerių metų programa trunka 2 metus; 2 metų programa trunka 4 metus.

Kadangi programa yra internetinė, nėra numatytų paskaitų universitetuose. Tai reiškia, kad dalyvausite programoje iš savo gimtosios šalies. Moduliai platinami internetu naudojant internetinę platformą Ping Pong. Interneto ryšys su pralaidumo pakankamai žiūrėti vaizdo transliacijos nereikia (rekomenduojamas minimalus atsisiuntimo greitis 1 Mbps). Programa vykdoma ir nagrinėjama anglų kalba.... [-]

Švedija Jönköping
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba