Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Airijos sala Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Psichologija Airijoje - 2019

Mokslo ar magistro laipsnį Mokslas magistras yra akademinis laipsnis pristatyti universitetų daugelyje šalių. Mokslas magistras yra populiarus pasirinkimas baigusi bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Psichologija - tai mokslas tiriantis žmogaus elgseną bei proto veiklą. Vienu iš akademinių mokslų psichologija buvo pripažinta tik 19-ojo amžiaus pabaigoje, kai tokie žymūs psichologai kaip Zigmundas Froidas paviešino savo darbų rezultatus. Psichologijos studijų programos paprastai yra skirstomos į kelias sub-disciplinas, kurios tiria emocinius bei kognityvinius veiksnius.

Airija yra sala į šiaurės vakarus nuo žemyninės Europos. Tai trečia pagal dydį sala Europoje ir dvidešimtojo didžiausia sala Žemėje. Norėdami savo rytus yra didesnis sala Didžiojoje Britanijoje, iš kurios jis yra atskirtas Airijos jūroje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Psichologija Airijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Psichologija, Airijos sala

Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]

Cyberpsychology yra žmogaus proto ir elgesio tyrimas žmogaus ir technologijų sąveikos kontekste. Ji apima visas psichologines reiškinius, kurie yra susiję su ar paveikti ... [+]

Kas yra Cyberpsychology?

Cyberpsychology yra žmogaus proto ir elgesio tyrimas žmogaus ir technologijų sąveikos kontekste. Ji apima visas psichologines reiškinius, kurie yra susiję su ar paveikti naujomis technologijomis.

Ši magistrantūros studijų žmogaus sąveiką su kitomis naujomis technologijomis, įskaitant internetą, mobiliųjų įrenginių, mobiliųjų telefonų, žaidimų konsolės, virtualios realybės, skaitmeninės žiniasklaidos ir bet kokia kita technologija, kuri įrodė gebėjimą keisti žmogaus elgesį. Ji mano, kad besivystančių tendencijoms, pavyzdžiui, technologijų konvergencijos, poveikis asmenims. Cyberpsychology taip pat nagrinėja žmogaus sąveikos su mažiau visur technologijų, pavyzdžiui, kiborgų ir dirbtinis intelektas. ... [-]

Airijos sala Dublin
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Limerick

Psychological Science magistrantūros (1 metų antrosios pakopos dieninių studijų programa) yra įdomi nauja magistrantūros programa, kuri suteikia studentams su modulių, ku ... [+]

Psichologijos mokslų magistras

Psychological Science magistrantūros (1 metų antrosios pakopos dieninių studijų programa) yra įdomi nauja magistrantūros programa, kuri suteikia studentams su modulių, kurie atspindi psichologinio tyrimo ir jo taikymo mastą meniu. Magistrantūros programa demonstruoja pagrindinius privalumus, akcentuojant psichologijos departamento tyrimų metodai, taikomi ir socialinės psichologijos ir klinikinės psichologijos. Kursas - tai parodo kelią tiems, kurie domisi savanoriško ar valstybės sektoriaus mokslinių tyrimų karjeros, ir tai suteikia puikų pagrindą doktorantūros studijų programų psichologijos atvykimo į.

&nbsp

... [-]
Airijos sala Limerick
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba