Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis - Psichologija Italijoje

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Psichologija Italijoje - 2019

Psichologija

Mokslo magistras suteikia galimybę absolventams gauti pažangių mokslinių tyrimų įgūdžius ir žinias profesinės mokymosi aplinką.Mokslo (MS) magistro laipsnį gali suteikti jums žinių ir pagrindinių kompetencijų pagrindą jūs 'll reikia visą savo karjerą

Psichologija - tai platus ir itin komplikuotas mokslas, tiriantis žmogaus elgseną bei proto veiklą. Šia sritimi besidomintys studentai gali rinktis tiriamosios psichologijos studijas, kurių metu jie vykdo įvairiausius eksperimentus, kurie padeda geriau suprasti įvairiausias motyvacijas ir kitas tam tikros žmogaus veiklos priežastis. Be to, taikomoji psichologija yra taikoma ir socialinių klausimų bei problemų sprendimui.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Psichologija Italijoje - 2019

Skaityti Daugiau

Kognityvinės neurologijos ir klinikinės neuropsichologijos magistras

University of Padova
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2019 Italija Padua

Kognityviosios neurologijos ir klinikinės neuropsichologijos magistro laipsnio kursas pasiūlys naujausius neurologinių tyrimų rezultatus, jo klinikinius pritaikymus ir labai specializuotas laboratorijas, kuriose galima įgyti daug praktinių įgūdžių. [+]

Kurso aprašymas

Dvejų metų magistrantūros programa skirta mokyti specializuotoje psichologijos srityje ir siekia būti pripažinta aukšto lygio kvalifikacija akademiniais ir profesiniais tikslais tarptautiniu lygmeniu.

Kursai skiriami nuo psichologijos, neurologijos ir psichiatrijos bei jų klinikinių taikymų (bendradarbiaujant su Neurologijos ir medicinos katedrais).

Visą laipsnį daugiausia dėmesio skiria laboratorijoms, turinčioms tokias priemones kaip TMS, tDCS, GEODESIC programinė įranga, kurios leidžia mūsų studentų teorinį mokymąsi integruoti į šios technologijos naudojimą siekiant tobulinti jų praktinius įgūdžius.

Mūsų tikslas yra pasiūlyti savo studentams daugiapakopį požiūrį į jų studijas tarptautiniu požiūriu.... [-]