Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Puerto Rikas Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

2 Ištęstinės studijos Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų Puerto Rike

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai jų pasirinktos specialybės studijas pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijos paprastai trunka ketverius akademinius metus. Į daugelį magistro studijų programų yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, kurių metu studentai gali įgyti praktikoje pritaikomos patirties.

Yra keletas įstaigų, atsakingų už aukštojo mokslo įsikūrusi visoje Puerto Rikas, su Puerto Riko universiteto yra seniausia ir didžiausia. Kaip iš Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijoje, piliečiai gali turėti prieigą prie papildomų galimybių švietimo srityje.

Geriausios 2 Ištęstinės studijos tiksliųjų mokslų magistro studijų programos Puerto Rike 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Universidad Metropolitana (UMET)

Aplinkosaugos vadybos magistras (MSEM), turintis specializaciją gamtos išteklių išsaugojimo ir valdymo srityje, siūlo išskirtinę ir atnaujintą mokymo programą, pagal kuri ... [+]

Aplinkosaugos vadybos magistras (MSEM), turintis specializaciją gamtos išteklių išsaugojimo ir valdymo srityje, siūlo išskirtinę ir atnaujintą mokymo programą, pagal kurią studentai rengia vadovauti šiam aplinkos sričiai./iframe>

Mokyklos akademinė ir laukinė patirtis leidžia studentams plėtoti aplinkos valdymo kompetencijas, kurios leistų jiems užimti lyderio pozicijas viešajame ir privačiajame sektoriuose.

Pagrindinis šios programos tikslas - parengti išsilavinusius ir kvalifikuotus specialistus, padedančius spręsti aplinkosaugos problemas pasaulyje, siekiant tvaraus vystymosi.

Priėmimo sąlygos

Studentai, besidomintys mūsų programa, turėtų laikytis šių reikalavimų:... [-]

Puerto Rikas San Juan
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Metropolitana (UMET)

Aplinkosaugos vadybos magistras (MSEM), turintis specializaciją Aplinkos rizikos valdymo ir vertinimo srityje, siūlo neįvykdytą ir atnaujintą mokymo programą, kuri rengia ... [+]

Aplinkosaugos vadybos magistras (MSEM), turintis specializaciją Aplinkos rizikos valdymo ir vertinimo srityje, siūlo neįvykdytą ir atnaujintą mokymo programą, kuri rengia studentus prisiimti atsakomybę už valdymą, reikalaujamą šiuolaikinėje aplinkos srityje.

Mokyklos akademinė ir laukinė patirtis leidžia studentams plėtoti aplinkos valdymo kompetencijas, kurios leistų jiems užimti lyderio pozicijas viešajame ir privačiajame sektoriuose. Pagrindinis šios programos tikslas - parengti išsilavinusius ir kvalifikuotus specialistus, padedančius spręsti aplinkosaugos problemas pasaulyje, siekiant tvaraus vystymosi.

Programos uždaviniai

MSEM struktūra buvo sudaryta atsižvelgiant į šiuos svarbius aspektus:... [-]

Puerto Rikas San Juan
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba