Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Robotų studijos Švedijoje - 2019/2020

MSC reiškia magistro. Tai antrosios pakopos švietimo magistro 's laipsnis suteiktas universitetų įvairiausiose šalyse. Laipsnis paprastai studijavo tiksliuosius mokslus, o kartais ir socialinių mokslų.

Su daug dėmesio skiriant matematikos ir inžinerijos, robotų srityje sparčiai keičiasi, kad atitiktų pasaulinės ekonomikos poreikius. Šis laukas gali parengti studentus pozicijas visame pasaulyje daugelyje pramonės šakų, taip pat mokslinių tyrimų, medicinos ir švietimo.

 

Švedija (Sverige) yra Šiaurės šalių dydį, su maždaug 9,5 milijono gyventojų. Ji ribojasi su Norvegija ir Suomija yra prijungtas prie Danijos Via Zundo (Öresundsbron) tilto. Švedija turi stiprią tradiciją būti atviras, tačiau atsargus šalis.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Robotų studijos Švedijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Robotų studijos, Švedija

Linköping University

Medžiagų mokslo ir nanotechnologijų (MSN) magistro programa yra konkurencinga švietimo programa, kuri suteikia studentams specialių žinių naujų medžiagų srityje. Didžiuli ... [+]

Medžiagų mokslo ir nanotechnologijų (MSN) magistro programa yra konkurencinga švietimo programa, kuri suteikia studentams specialių žinių naujų medžiagų srityje. Didžiulis pažanga šiuolaikinių technologijų ir produktų pastaraisiais dešimtmečiais rėmėsi didele dalimi apie pokyčius medžiagų mokslo ir technologijų srityje.

Pažangių medžiagų svarba šiandieniniame technologijų geriausiai iliustruoja labai grynų puslaidininkių kristalai, kurie yra elektroninio amžiaus pagrindu. Ateities diegimas ir taikymas medžiagų elektronikos ir fotonikos įtraukti tokius dalykus kaip Nano masto fizikos, molekulinės elektronikos ir nelinijinių optika.

programos aprašymas ... [-]
Švedija Linköping
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba