Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Turkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Robotų studijos Turkijoje - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai jų pasirinktos specialybės studijas pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijos paprastai trunka ketverius akademinius metus. Į daugelį magistro studijų programų yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, kurių metu studentai gali įgyti praktikoje pritaikomos patirties.

Robotika, lauko, kad buvo tik teorinis prieš kelis dešimtmečius, tapo nepakeičiama pramonės šakų visame pasaulyje numerį. Studentai turėtų turėti žinių apie matematikos ir gamtos mokslų suteikti pagrindą technologijų ir inžinerijos reikalingą kursinių dėl į robotų karjerą.

Turkija, oficialiai Turkijos Respublika yra Tarpžemyninį šalis, įsikūrusi daugiausia Anatolijos Vakarų Azijoje ir Rytų Trakijos Pietryčių Europoje. Daugelis Turkijos universitetai (viešųjų ir privačiųjų) dalyvauja visos Europos studentų mainų programas ("Socrates", "Erasmus", ir pan.) Kai kurie taip pat yra sudariusios susitarimus su ne Europos universitetų, taip pat.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Robotų studijos Turkijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Robotų studijos, Turkija

Abdullah Gül University

Svarbu padidinti mūsų gyvenimo būdą ateityje turi stiprius ryšius su patobulinimų medžiagų mokslo ir nanotechnologijų. ... [+]

Magistro laipsnį PROGRAMA pažangiosios medžiagų ir nanotechnologijų (sprendimo AM & N) (100% anglų kalba) KAS YRA medžiagų mokslas ir nanotechnologijos?

Garsusis aptarimas teisę "Yra daug vietos apačioje" garsus teorinis fizikas Richard Feynman pasėjamos nanotechnologijų koncepcija 1959 metu American Physical Society susitikimą Kalifornijos technologijos instituto ("Caltech"), kuris buvo gerokai prieš Terminas "nanotechnologija "buvo naudojami. Įkvėptas šio pokalbio, daugelis mokslininkų iš įvairių disciplinų pradėjo tyrinėti manipuliuoti klausimą apie atomų ir molekulių lygiu, kuris formavosi naujas tarpdisciplininis mokslinių tyrimų erdvę, pavadintą "Medžiagų mokslo ir nanotechnologijų inžinerijos" galimybės.... [-]

Turkija Kayseri
Rugsėjis 2020
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba