Palyginti tiksliųjų mokslų magistro programas - Sistemų psichologijos studijos

Kai kurios aukštojo išsilavinimo programos, pvz., Magistro, linkę sutelkti dėmesį į matematiką ar mokslą. Žinoma, kai kurie universitetai gali skirti šį laipsnį meno ir humanitarinių mokslų studijoms. Magistrantūros studijos gali būti baigtos per vieną ar dvejus metus. Kas yra sistemų psichologijos magistras? Tai studijų programa, orientuota į teorinę ir taikomąją psicholo… Skaityti daugiau

Kai kurios aukštojo išsilavinimo programos, pvz., Magistro, linkę sutelkti dėmesį į matematiką ar mokslą. Žinoma, kai kurie universitetai gali skirti šį laipsnį meno ir humanitarinių mokslų studijoms. Magistrantūros studijos gali būti baigtos per vieną ar dvejus metus.

Kas yra sistemų psichologijos magistras? Tai studijų programa, orientuota į teorinę ir taikomąją psichologiją, siekiant geriau suprasti žmogaus elgesį ir sudėtingas sistemas. Tikslus tyrimas gali skirtis nuo mokyklos iki mokyklos. Pavyzdžiui, kai kurios mokyklos gali reikalauti, kad jų mokiniai įžengtų į kiberpsichologiją, žmogaus veiksnius, organizacinę psichologiją, psichologiją ir skaitmenines technologijas ar šeimos sistemų gydymą. Universitetai gali derinti paskaitas, mokslinius tyrimus, diskusijas ir grupinius projektus, kad dalyviai galėtų mokytis.

Studijų sistemų psichologija magistro lygiu gali būti naudinga, nes ji suteikia studentams įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai gyventi, taip pat daro juos labiau konkurencinius darbo kandidatus. Geresni bendravimo įgūdžiai, tvirta organizacija ir techninės žinios apie skaitmenines technologijas gali padėti bet kuriam studentui labiau siekti profesijos.

Sistemos psichologijos magistrantūros kaina nėra vienoda kiekvienoje mokykloje. Universiteto vieta ir programos trukmė vaidina svarbų vaidmenį mokymuose.

Tie, kurie turi sistemų psichologijos magistro laipsnį, turi daugybę galimybių. Studentai gali rasti darbą privačiose įmonėse ar vyriausybinėse įstaigose. Pavyzdžiui, kai kurie absolventai gali tapti kibernetinio saugumo specialistais, interneto rinkodaros konsultantais, vaizdo žaidimų dizaineriais, šeimos psichologais, žurnalistais ar profesoriais. Kiti gali nuspręsti daugiau mokytis per doktorantūrą. Tiksli karjera ir studija gali priklausyti nuo ankstesnio darbo ir išsilavinimo patirties.

Studentai gali gauti magistro laipsnį sistemų psichologijos universitetuose visame pasaulyje arba internete. Norėdami pateikti paraišką, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Nottingham Trent University School of Social Sciences
Nottingham, Jungtinė Karalystė

Mūsų magistrantūros Cyberpsychology laipsnis bus suteikti jums galimybę plėtoti atitinkamas akademines bei profesinius įgūdžius pradėti sėkmingą karjerą cyberpsychology srityj ... +

Mūsų magistrantūros Cyberpsychology laipsnis bus suteikti jums galimybę plėtoti atitinkamas akademines bei profesinius įgūdžius pradėti sėkmingą karjerą cyberpsychology srityje, psichologinio tyrimo interneto ir skaitmeninių technologijų. Kursas skirtas tiek psichologijos absolventų ir abiturientų kitų susijusių disciplinų, pavyzdžiui, žiniasklaidos priemonėse ar IT. Tai gali būti naudinga, jei esate ieško siekti karjeros cyberpsychology, arba bet kurioje organizacijoje, kuri naudoja bet cyberpsychology formą (ty yra internetinė buvimas) arba mokslinių tyrimų ar akademinei. -
MSc
Dieninės
Ištęstinės
Anglų
Universiteto miestelis