Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti tiksliųjų mokslų magistro programas - Sistemų teorijų studijos

Mokslų magistras yra magistrantūros programa, panaši į meno magistro laipsnį. Pagrindinis skirtumas dažniausiai yra studijų srityje. Pavyzdžiui, magistrantūros gali būti skiriamos už mokslo ar matematikos dalyką, o MA gali būti skiriamas humanitarinių mokslų ar meno.

Kas yra sistemų teorijos magistro laipsnis? Sistemų teorija yra tarpdisciplininis sistemų studijų procesas, ty jis nagrinėjamas dviejų ar daugiau disciplinų metodikas ir teorijas, padedančias mokiniams geriau suprasti sudėtingų sistemų veiklą. Ištirtos sistemos gali būti žmogaus ar natūralios. Universitetai gali reikalauti tam tikrų šio laipsnio kursų, tokių kaip mašininis mokymasis, dirbtinis intelektas, operacijų tyrimas, evoliucija, miesto ekologija, genetiniai algoritmai ir mokymasis iš duomenų. Kursai gali apimti paskaitas, tyrimus, laboratorijos darbą ir diskusijas.

Šio laipsnio reikalingi kursai suteikia studentams galimybę išspręsti sudėtingas problemas ir kūrybiškai mąstyti. Šie įgūdžiai gali padaryti studentus sėkmingiau profesionaliai ir asmeniškai. Organizaciniai gebėjimai, atlikti atliekant mokslinių tyrimų projektus, gali padėti dalyviams įvykdyti terminus ir išlaikyti erdvę.

Sistemos teorijos magistrantūros kaina gali priklausyti nuo to, kiek laiko baigsis. Daugelis studentų baigia tokio pobūdžio programą per vieną ar dvejus metus. Tiesiogiai susisiekę su mokykla mokiniai įvertina studijas.

Studijų sistemų teorija gali atverti įvairias karjeros galimybes absolventams. Pavyzdžiui, kai kurie tyrinėtojai tapo kompiuterių vizijos inžinieriais, gamybos techninės priežiūros specialistais, mokslinių tyrimų inžinieriais, profesoriais, elektrotechnikais, instruktoriais, bandymo inžinieriais ir karjeros konsultantais. Žinoma, tikslios galimybės gali priklausyti nuo tiriamų disciplinų. Studentai taip pat gali naudoti šio kurso metu įgytas žinias kaip pagrindą tolesniam švietimui.

Sistemos teorijos magistrantūros studijų kursai neapsiriboja geografine padėtimi. Daugelis universitetų visame pasaulyje siūlo šiuos kursus internetu arba miesteliu. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Sistemų teorijų studijos

Stockholm University, Department of Computer and System Sciences (DSV)

Magistrantūros programa Kompiuterių ir sistemų mokslų suteikia jums galimybę tobulinti savo įgūdžius ir žinias atitinkamose srityse rengiant sėkmingos profesinės ar karje ... [+]

Magistrantūros programos Kompiuterių ir sistemų mokslai

Šiandien sparti technologijų plėtra reiškia, kad aukšto lygio kompetenciją paklausa IT srityje auga. Magistrantūros programa Kompiuterių ir sistemų mokslų suteikia jums galimybę tobulinti savo įgūdžius ir žinias atitinkamose srityse rengiant sėkmingos profesinės ar karjeros mokslinių tyrimų srityje.

Švietimas suteikia jums gilesnių žinių teorijų ir metodų, bet ir praktinius įgūdžius plotą ar plotus pasirinkote. Be to, jūs studijų bendrųjų kursų, žinoma, pavyzdžiui, mokslinių ryšių ir mokslinių tyrimų metodiką, skaičių. Šie kursai pasiruošti savo disertacijos darbą ir atidaryti duris įmanoma karjerą mokslinių tyrimų srityje. ... [-]

Švedija Stockholm
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba