close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti tiksliųjų mokslų magistro programas - Sistemų teorijų studijos

Mokslų magistras yra magistrantūros programa, panaši į meno magistro laipsnį. Pagrindinis skirtumas dažniausiai yra studijų srityje. Pavyzdžiui, magistrantūros gali būti skiriamos už mokslo ar matematikos dalyką, o MA gali būti skiriamas humanitarinių mokslų ar meno. Kas yra sistemų teorijos magistro laipsnis? Sistemų teorija yra tarpdisciplininis sistemų studijų procesas, ty… Skaityti daugiau

Mokslų magistras yra magistrantūros programa, panaši į meno magistro laipsnį. Pagrindinis skirtumas dažniausiai yra studijų srityje. Pavyzdžiui, magistrantūros gali būti skiriamos už mokslo ar matematikos dalyką, o MA gali būti skiriamas humanitarinių mokslų ar meno.

Kas yra sistemų teorijos magistro laipsnis? Sistemų teorija yra tarpdisciplininis sistemų studijų procesas, ty jis nagrinėjamas dviejų ar daugiau disciplinų metodikas ir teorijas, padedančias mokiniams geriau suprasti sudėtingų sistemų veiklą. Ištirtos sistemos gali būti žmogaus ar natūralios. Universitetai gali reikalauti tam tikrų šio laipsnio kursų, tokių kaip mašininis mokymasis, dirbtinis intelektas, operacijų tyrimas, evoliucija, miesto ekologija, genetiniai algoritmai ir mokymasis iš duomenų. Kursai gali apimti paskaitas, tyrimus, laboratorijos darbą ir diskusijas.

Šio laipsnio reikalingi kursai suteikia studentams galimybę išspręsti sudėtingas problemas ir kūrybiškai mąstyti. Šie įgūdžiai gali padaryti studentus sėkmingiau profesionaliai ir asmeniškai. Organizaciniai gebėjimai, atlikti atliekant mokslinių tyrimų projektus, gali padėti dalyviams įvykdyti terminus ir išlaikyti erdvę.

Sistemos teorijos magistrantūros kaina gali priklausyti nuo to, kiek laiko baigsis. Daugelis studentų baigia tokio pobūdžio programą per vieną ar dvejus metus. Tiesiogiai susisiekę su mokykla mokiniai įvertina studijas.

Studijų sistemų teorija gali atverti įvairias karjeros galimybes absolventams. Pavyzdžiui, kai kurie tyrinėtojai tapo kompiuterių vizijos inžinieriais, gamybos techninės priežiūros specialistais, mokslinių tyrimų inžinieriais, profesoriais, elektrotechnikais, instruktoriais, bandymo inžinieriais ir karjeros konsultantais. Žinoma, tikslios galimybės gali priklausyti nuo tiriamų disciplinų. Studentai taip pat gali naudoti šio kurso metu įgytas žinias kaip pagrindą tolesniam švietimui.

Sistemos teorijos magistrantūros studijų kursai neapsiriboja geografine padėtimi. Daugelis universitetų visame pasaulyje siūlo šiuos kursus internetu arba miesteliu. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Stockholm University, Department of Computer and System Sciences (DSV)
Stockholm, Švedija

Magistrantūros programa Kompiuterių ir sistemų mokslų suteikia jums galimybę tobulinti savo įgūdžius ir žinias atitinkamose srityse rengiant sėkmingos profesinės ar karjeros m ... +

Magistrantūros programa Kompiuterių ir sistemų mokslų suteikia jums galimybę tobulinti savo įgūdžius ir žinias atitinkamose srityse rengiant sėkmingos profesinės ar karjeros mokslinių tyrimų srityje. -
MSc
Dieninės
2 metai
31 Rgp. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia