Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 4 tiksliųjų mokslų magistro programas - Skaitmeninis dizainas

Šiandienos pasaulyje valdo kompiuterius. Asmuo, kuris turi įgūdžių projektuoti svetainę, sukurti nuostabų kompiuterinė animacija ir dirbti specialiųjų efektų visada bus didelė paklausa. Priėmimo magistro Digital Design gali suteikti asmeniui įgūdžių, reikalingų dirbti įdomių sričių.

Kas yra skaitmeninis dizainas magistro? Magistro yra magistro mokslo, ir ji gali būti pasiūlyta asmenims, kurie baigė savo bakalauro darbą daugelyje skirtingų šalių. Skaitmeniniai dizaino magistro dėmesys skiriamas suteikiant asmeniui darbo kompiuteriu įgūdžiai, kurie reikalingi, kad būtų galima sukurti kompiuterinę grafiką, dizaino svetaines ir sukurti vizualinį poveikį. Studentas gali išmokti kurti skaitmeninę informaciją mobiliųjų programų.

Kokie yra turinčių šią laipsnio tipo nauda? Skaitmeniniai dizaineriai buvo žinoma, kad dirbti kino pramonėje, judriojo ryšio pramonės atstovai, ir bet kokio įmonės tipą, kad nori kvalifikuotą svetainės dizaineris.Jų įgūdžių rinkinys visada bus paklausa.

Įgyti magistro laipsnį skaitmeninio dizaino sąnaudos skiriasi priklausomai nuo mokyklos, kad vienas pasirenka dalyvauti. Yra programų, šio tipo laipsnį visame pasaulyje. Bendros išlaidos priklausys nuo konkrečios programos ir daugelį metų ji mano, kad baigti jį.

Magistro laipsnį Digital Design galite sukurti įvairių karjeros galimybių. Asmuo, su šio laipsnio gali tapti daugialypės terpės menininkas, dizaineris, interneto dizaineris, menininkas, kuris dirba su 3-D vaizdus, ​​ar net techninio direktoriumi kino pramonėje. Šie įdomių karjeros tampa vis labiau konkurencinga, ir kažkas su magistro laipsnį bus didesnė paklausa nei asmuo, turintis tik bakalauro laipsnį.

Šios programos yra siūlomi esant įstaigose skaičius, kurie yra pagrįsta daugelyje skirtingų šalių.Daugelis iš šių programų gali būti baigtas internete, kuri leidžia lanksčiau asmens grafiką. Norėdami sužinoti daugiau apie įdomų švietimo galimybių, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

4 Rezultatai Skaitmeninis dizainas

Politecnico di Milano

Reaguodama į informacinių ir ryšių technologijų plėtrą per pastaruosius dešimtmečius, programa suteiks žinių ir projektavimo patirties visose skaitmeninių technologijų ta ... [+]

Apie

Programos tikslas - mokyti aukštos kvalifikacijos specialistus, galinčius panaudoti technologijų potencialą visose dizaino taikomųjų programų srityse, vairuoti projektavimo procesus daugiadisciplininiame kontekste ir naudoti projektavimo priemones, taip pat atstovaujant nematerialiems interaktyviosios patirties matmenims.

Karjeros galimybės

Be darbo tradicinėse pramonės šakose, „Digital“ ir „Interaction Design“ absolventai turi karjeros galimybes dizaino studijose, įmonėse, kurios yra orientuotos į produktų inovacijas ir technologijas skatinančiose įmonėse, pavyzdžiui, telekomunikacijų ir žiniasklaidos įmonėse.

[-]
Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Mokykla vykdo kokybiškus svarbius nacionalinius ir tarptautinius mokslinius tyrimus ir siūlo puikias galimybes magistrantūros studijoms, sėkmingai derinant šiuolaikines i ... [+]

Ypač stiprus yra interneto dizainas ir kūrimas, įskaitant elektroninę komerciją, e. Mokymąsi, e. Sveikatą; ir grupė turi didelę sąveikos kūrimo patirtį (pvz., naudojimąsi ir prieinamumą), socialinius skaičiavimus (pvz., socialinius tinklus, kompiuteriu perduodamą ryšį), mobiliąsias technologijas (pvz., "iPhone"), virtualius pasaulius (pvz., "Second Life") ir vaizdo žaidimus . Laikinosios žiniasklaidos srityje grupė labai suinteresuota skaitmeninių filmų fiksavimu ir redagavimu bei manipuliavimu visiškai animaciniais 3D modeliavimo būdais, kurie naudojami žaidimuose ir filmuose.

Studijų paramaAntrosios pakopos studijų programos ištekliaiSkaitmeninės žiniasklaidos studijų studentai dirba specialioje, modernioje studijoje, kurioje yra pažangios MAC ir kompiuterio darbo vietos, veikianti pramoninės standartinės programinės įrangos. Taip pat yra fotografijos studija ir gamybos studija su žaliąja ekranu ir judesio įrašymo įrenginiais. Mokykloje taip pat įrengtas 3D kūno skeneris - vienas iš tik dviejų Jungtinėje Karalystėje.ParamaKaip antrosios pakopos studentas, esate dalis klestinčios mokslinių tyrimų bendruomenės ir gaunate paramą per plačią individualios priežiūros programą, specializuotus mokslinių tyrimų seminarus, bendrojo įgūdžių mokymo programas ir bendrojo departamento kolokviumą, paprastai su išoriniais pranešėjais. Mes raginame jus dalyvauti ir pristatyti savo darbą pagrindinėse konferencijose, taip pat dalyvauti mūsų vidaus konferencijų ir seminarų programose.Karjera... [-]
Jungtinė Karalystė Canterbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Malta

"Skaitmeninių žaidimų" magistras sutelkia studentus iš daugybės profesijų, kad galėtų kurti naujoviškus ir įdomius skaitmeninius žaidimus. Studentai yra skatinami ištirti ... [+]

"Skaitmeninių žaidimų" magistras sutelkia studentus iš daugybės profesijų, kad galėtų kurti naujoviškus ir įdomius skaitmeninius žaidimus.

Studentai yra skatinami ištirti savo asmeninį požiūrį į žaidimų kūrimą, derindami savo žaidimų dizaino švietimą su kritine analize ar technologijų specializacijomis. Visais atvejais mokiniai visapusiškai įsitraukia į žaidimų projektavimo ir kūrimo procesus, taip pat į logistines problemas, tokias kaip projektų ir verslo valdymas. Kvalifikacijos laipsnis - sukurti pilnai sukurtą skaitmeninį žaidimą arba disertaciją, pagrįstą teorija.

Programą moko įvairių sričių ekspertai, teikiantys studentams skirtingas perspektyvas dėl žaidimo kūrimo ir kritikos. Kadangi skaitmeniniai žaidimai toliau vystosi, programa taip pat bus išplėsta, kad suteiktų pramonės reikmėms reikalingus įgūdžius ir žinias, nepriklausomą plėtrą ir akademinių žaidimų tyrimus.... [-]

Malta Valletta
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Manchester Metropolitan University

Ši nauja mokytųjų magistrantūros programa siūlo labai įdomų kelią į patrauklias galimybes, siūlomas "Industry 4.0". Apimant visus pramonės skaitmeninimo aspektu ... [+]

Apžvalga

Apibendrinkite technologijos pažangą ir padedate formuoti ateitį. 3D spausdinimas yra pažangios technologijos priešakyje; revoliucija gamybos, sveikatos priežiūros, produktų kūrimo ir net mados pramonės.

Su didelėmis bendrovėmis, tokiomis kaip "Boeing", NASA, "Nike", "L'Oreal" ir NHS, daug investuojančios į šią technologiją, dabar yra laikas įgyti kvalifikuotą įdomią karjerą, galinčią padėti jums daugeliu krypčių.

Mūsų novatoriškas naujas magistro laipsnis siūlo praktinius mokymus įdomių skaitmeninės gamybos ir 3D dizaino srityse, gaminančių aukštos kvalifikacijos absolventus, kurie pasirengę užsiimti įdomia karjera pramonėje.

Savybės ir privalumaiNuo menininkų iki verslininkų, inžinierių ir sveikatos priežiūros specialistų - šis kursas skirtas visiems, kurie turi įdomų protą ir norą išmokti įgūdžių, reikalingų sėkmei šioje dinamiškoje pramonėje.Nesėkminga, dažnai nepavyksta. Mes teigiamai raginame mūsų studentus išbandyti naujus dizainus, išbandyti juos ir mokytis nesėkmingai. Įvertindami nesėkmes, mes išmokome, kaip padaryti ką nors geriau.Studijuokite ir dirbkite naujausiame "PrintCity" įrenginyje, kuriame įrengti naujausi "FormLabs", "Ultimaker", "MarkForged", "Airwolf", "3D Systems", "StrataSys" 3D spausdintuvai. Jūs taip pat sukursite metalinius liejinius iš 3D atspausdintų plastikinių raštų ir apdorosite juos, naudodami specialias procedūras, tokias kaip lazerinis suvirinimas ir skardinių sprogdinimas.Programa palaiko tvirtus darbo santykius su "Autodesk UK" ir suteikia studentams galimybę tapti "Autodesk Certified User". Tai yra pripažinta kvalifikacija, papildanti programos apdovanojimą, kuris demonstruoja įgūdžius, susijusius su kompiuterine programine įranga, ir bus patrauklus būsimiems darbdaviams.Programos struktūra ir studentų gyvenimo ciklas yra skirtos lėtai kurti įvairius įgūdžius ir darbo portfelį, o tai leis išeiti greičiau, kai pradėsime savo absolventus į geriau apmokamas pozicijas "Industry 4.0".Kurso informacija... [-]
Jungtinė Karalystė Manchester
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba