Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Libanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Statybų konstrukcijų studijos Libijoje - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Libanas, oficialiai Libano Respublika, yra Rytų Viduržemio jūros šalis. Ji ribojasi su Sirija šiaurėje ir rytuose ir Izraelio pietuose.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Statybų konstrukcijų studijos Libijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Statybų konstrukcijų studijos, Libanas

Lebanese International University

Programa bus sukurti ir išbandyti galimybę apibrėžti ir analizuoti problemą, plėtoti problemos sprendimų, padaryti reikiamus sprendimus, konvertuoti idėjas naudingų rezul ... [+]

Magistro geodeziniai inžinerijos

Programa apima šiuos kursus:

Požeminis & Marine Apklausa

Šio kurso tikslas yra paaiškinti metodus ir priemones, naudojamas siekiant nustatyti žvalgybą viduje tuneliuose, off-shore geodezijos ir tarp šio darbo ir kad ryšys atlikti ant žemės paviršiaus, supažindinimas su jūrų tyrimo, jūrų žemėlapiai, jūrų Žinoma, Echosounders ir gylis matavimai, derinant echosounders ir GPS stebėjimas, gamyba jūrų žemėlapiais.

Geomatics už statybos darbai

Specialios paskirties principus ir pristatė ankstesnių žvalgymo kursai metodų yra taikomi inžinerinių projektų diapazone šiame kurse. Pagrindinis dėmesys, tačiau, bus apie praktinį šių žinių taikymas praktinių projektų. Linijinis measurements- laukas darbo praktiką. Lygiava, kampinis matavimai, pastato, kuriame, statybines apklausas, kelius works- kreivė skaičiavimas, keliai works- išdėstoma, nusausinkite ir vamzdynus, aukštis įtampos elektros. Hidrografijos Apklausa... [-]

Libanas Beirut
Spalis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Stafford

Projektų vadovai yra atsakingi už projekto sėkmę laiku. Svarbu, kad projekto vadovas būtų atsakingas ir kontroliuotų visą projekto plėtrą ir kiekvieną projekto etapą. Mag ... [+]

Apie programą

Projektų vadovai yra atsakingi už projekto sėkmę laiku. Svarbu, kad projekto vadovas būtų atsakingas ir kontroliuotų visą projekto plėtrą ir kiekvieną projekto etapą.

Magistrantūros statybos projektų valdymas padės jums įgyti supratimo ir kompetencijos šioje srityje.

Jūs sužinosite apie naujausius ir efektyviausius projektų valdymo būdus ir suprasite temas, susijusias su projekto vertinimu ir finansavimu, gamybos valdymu, projekto rizikos valdymu ir viešųjų pirkimų strategijomis.

Privalumai

Jei dirbote statybos versle ir nustatėte, kad trūksta projektų valdymo įgūdžių, tai jums tinka.

Šis kursas yra akredituotas Karališkosios inžinierių instituto (RICS) ir Civilinių inžinierių instituto (ICE).... [-]

Libanas Lebanon Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
21 - 33 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba