close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Technologijų ir inžinerijos studijos Nyderlanduose - 2021

MSC reiškia magistro. Tai antrosios pakopos švietimo magistro 's laipsnis suteiktas universitetų įvairiausiose šalyse. Laipsnis paprastai studijavo tiksliuosius mokslus, o kartais ir socialinių mokslų. Matematika, fizika ir įvairūs mokslo dalykai mokosi ir taikomi technologijų ir inžinerijos programose. Grupės projektai gali būti didelė šios studijų srities dalis. Ši mokslo… Skaityti daugiau

MSC reiškia magistro. Tai antrosios pakopos švietimo magistro 's laipsnis suteiktas universitetų įvairiausiose šalyse. Laipsnis paprastai studijavo tiksliuosius mokslus, o kartais ir socialinių mokslų.

Matematika, fizika ir įvairūs mokslo dalykai mokosi ir taikomi technologijų ir inžinerijos programose. Grupės projektai gali būti didelė šios studijų srities dalis. Ši mokslo šaka puikiai tinka studentams, kurie nori keisti ir tobulinti technologijas.

Nyderlandai yra sudedamoji šalis Nyderlandų, kurį sudaro dvylika provincijų šiaurės vakarų Europoje ir tris salas Karibų Karalystėje. Angliškai kalbančių mokiniai turės jokių problemų rasti tinkamos kursus. Tarptautinių studentams, kurie kreipiasi į universitetus Nyderlanduose, kelios stipendijos yra prieinama.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Technologijų ir inžinerijos studijos Nyderlanduose - 2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Eindhoven University of Technology
Eindhovenas, Olandija

Technologinė plėtra siūlo naujas galimybes, kad kasdieniam žmonių gyvenimui daugiau sveiką, saugią, suprantama, nepriklausoma, įdomus ir jaukus.

Technologinė plėtra siūlo naujas galimybes, kad kasdieniam žmonių gyvenimui daugiau sveiką, saugią, suprantama, nepriklausoma, įdomus ir jaukus. -
MSc
Dieninės
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia