Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Armėnija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Technologijų studijos Armėnijoje - 2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Vienas iš geriausių technologijų elementų yra tai, kad žmonės, kurie valdo tam tikrus technologijų įrenginius bei procesus nebūtinai turi iki galo suprasti kaip technologijos, su kuriomis jie dirba veikia. Pavyzdžiui, su kompiuteriu kasdien dirbantys žmonės neprivalo iki galo suprasti programavimo bei inžinerijos niuansus, kurie leidžia kompiuteriams veikti ir pasiekti darbuotojams reikalingų rezultatų.

Tai per pastaruosius 1600 metų šalyje buvo aukštai įvertino raštingumo lygį. Tai yra dėl to, švietimo pranašumą, kad piliečiai gauti. Jie siūlo kokybišką išsilavinimą universitetinį išsilavinimą, kad plėtra, kuri pagerina kūrybiškumą tarp studentų.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Technologijų studijos Armėnijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Technologijų studijos, Armėnija

American University of Armenia

Dvejų metų NVS programa yra taikomieji programa, kuri padeda mokiniams įgyti reikiamų įgūdžių, reikalingų, kad būtų produktyvus ir novatoriškas lyderiai kompiuterija ir s ... [+]

Dvejų metų NVS programa yra taikomieji programa, kuri padeda mokiniams įgyti reikiamų įgūdžių, reikalingų, kad būtų produktyvus ir novatoriškas lyderiai kompiuterija ir susijusiose pramonės šakose. Kaip, pavyzdžiui, absolventai įgyja platų mokymą techninių sričių srityje, įskaitant aukštesnio lygio programavimo, objektinio projektavimo ir kūrimo, duomenų bazių ir interneto programų, kibernetinį saugumą, taip pat papildomo sričių verslo, vadybos ir verslumo. NVS studentai turi galimybę nepilnametis Verslo vadybos, energetikos, projektavimo ir gamybos, ir IESM.

Sužinokite, kaip:

integruoti informacinės sistemos į verslo taikyti skaičiavimo pagrindus diegti naujoves technologijas ir sprendimus, valdyti sudėtingus IT projektų transformuoti IT idėją į gyvybingą produktą ar verslo NVS Kurso apžvalga ... [-]
Armėnija Jerevanas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba