Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Bosnija ir Hercegovina Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Technologijų studijos Bosnijoje ir Hercogovinoje - 2019/2020

Mokslo ar magistrantūros Master magistro laipsnis paprastai gamtos mokslų ir socialinių mokslų srityse. Magistro gali būti kursas pagrindu, mokslinių tyrimų pagrindu, arba jų mišinys.

Vienas iš geriausių technologijų elementų yra tai, kad žmonės, kurie valdo tam tikrus technologijų įrenginius bei procesus nebūtinai turi iki galo suprasti kaip technologijos, su kuriomis jie dirba veikia. Pavyzdžiui, su kompiuteriu kasdien dirbantys žmonės neprivalo iki galo suprasti programavimo bei inžinerijos niuansus, kurie leidžia kompiuteriams veikti ir pasiekti darbuotojams reikalingų rezultatų.

Bosnija ir Hercegovina, kartais vadinamas Bosnija ir Hercegovina arba tiesiog Bosnija yra Pietryčių Europoje šalies, į Balkanų pusiasalyje. Jos sostinė ir didžiausias miestas yra Sarajevas su numatomu miesto gyventojų 430.000 žmonių.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Technologijų studijos Bosnijoje ir Hercogovinoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Technologijų studijos, Bosnija ir Hercegovina

Kitos šios studijų srities programos:
International University Of Sarajevo IUS

Elektros ir elektronikos inžinerija programa siūlo magistro laipsnį į elektros energijos ir energijos sistemose, taip pat elektronikos ir įterptųjų sistemų srityse. ... [+]

Elektros ir elektronikos inžinerija programa siūlo magistro laipsnį į elektros energijos ir energijos sistemose, taip pat elektronikos ir įterptųjų sistemų srityse.

Studijų programa skirta per siūlomų mokymo programų apie tirtų pranešimus taikomųjų aspektų. Vadinasi, studentas yra skatinamas kurti visapusišką supratimą apie lauką, kuris būtų atidaryti įvairias galimybes jam / jai ar pramonės, akademinės ar mokslinių tyrimų ir plėtros.

Didžioji pokyčiai energetikos sektoriuose, pradedant iš atsinaujinančių energijos šaltinių platinami generatorių ir baigiant mikro tinklų, skambinkite naujų idėjų ir skirtingų būdų integruoti mokslinius tyrimus tose srityse, ir tai yra taikymas rinkoje. Už tai ir dar daugiau, Eee programa suteikia galimybę studentams aktyviai dalyvauti takelio, susiję su energijos sistemų analizės ir projektavimo vienoje rankoje, o kontrolės ir optimizavimo tų sistemų per įterptųjų sistemų trasoje.... [-]

Bosnija ir Hercegovina Sarajevas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba