Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Centrinė Amerika ir Karibai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų magistro programas - Technologijų studijos - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019/2020

Master of Science (magistrantūros): Šios programos magistrantūros studijos žmonėms, kurie neseniai baigė bakalauro studijas ir nori pagerinti savo žinias apie giliai ir daugiau mokslo lygiu.

Technologijos, plačiąją prasme, gali būti apibūdinamos, kaip procesų rinkinys, kuris yra panaudojamas prekių bei produktų kūrimui ir tobulinimui. Tad technologijos šiuo atveju atstoja procesus ar juose sukauptas žinias.

Kalbant apie švietimo organizacijų Centrinės Amerikos, jie gerėja. Daugelis Amerikos kolegijų ir universitetų paleisti užsienio klases Centrinės Amerikos ir Caribbeans, ir jie nuolat tarp populiariausių. Ir net jei dieninio mokymosi amerikiečiai nebuvo tradiciškai pripažino, ji tikrai gauti šiuo klausimu.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų magistro programas - Technologijų studijos - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Technologijų studijos, Centrinė Amerika ir Karibai

University of Puerto Rico - Río Piedras

Puerto Riko universiteto Informatikos magistro programos profesinę mokyklą išskiria akademinio mokymo specialistai, atitinkantys naujas tendencijas informacijos srityje i ... [+]

Puerto Riko universiteto Informatikos magistro programos profesinę mokyklą išskiria akademinio mokymo specialistai, atitinkantys naujas tendencijas informacijos srityje ir visuomenės poreikius. Programa yra akredituota Amerikos bibliotekų asociacijos. Mokymo programa yra 36 kreditai, kuri apima bendrą bagažą:

dvi dėmesio sritys: viena bibliotekos mokslo ir informacijos mokslų srityje, kita - žinių vadyba;trys kryžminiai metodai: įrodymais pagrįsta praktika ir probleminis mokymasis; ir "Naujų informacijos ir komunikacijos technologijų tyrimas";komponentas, kuris yra identifikuojamas kaip "akmuo" (Seminaras apie žinių ir kompetencijų integravimą) vadovaujant vienam ar keliems gydytojams; irelektroninio profesionalo portfelio kūrimas.... [-]
Puerto Rikas San Chuanas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba