Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Ispanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Technologijų studijos Ispanijoje - 2019/2020

Mokslo ar magistro laipsnį Mokslas magistras yra akademinis laipsnis pristatyti universitetų daugelyje šalių. Mokslas magistras yra populiarus pasirinkimas baigusi bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Technologijų panaudojimas modernios visuomenės gyvenime jau ilgą laiką kelia įvairias politines bei filosofines diskusijas. Pagrindinis šios diskusijos klausimas yra ar technologijos labiau padeda visuomeniname gyvenimui ar pakenkia žmonių bendravimui bei kitoms žmonių gyvenimo sferoms. Vieni yra įsitikinę, kad technologijos žmonijai leidžia tobulėti ir pasiekti naujų atradimų, tačiau esantys kitoje stovykloje dažnai pamini technologijų žalą gamtai bei asmeniniam žmonių bendravimui.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Technologijų studijos Ispanijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Technologijų studijos, Ispanija

Universitat de Vic

Magistro tikslas - gaminti gerai apmokytus specialistus Bioinformatikos ir „Omics Data Analysis“ specialistams, kurie po baigimo galėtų atlikti veiksmingą ir griežtą dide ... [+]

Magistro tikslas - gaminti gerai apmokytus specialistus Bioinformatikos ir „Omics Data Analysis“ specialistams, kurie po baigimo galėtų atlikti veiksmingą ir griežtą didelių genetinių ir molekulinių duomenų kiekio analizę įvairiose taikymo srityse.

Kapitonas reaguoja į vis didėjančią didelio našumo omikacijos metodų naudojimą tiek biomedicininių tyrimų, tiek farmacijos ir biotechnologijų pramonės kontekste bei didėjančią aukštos kvalifikacijos specialistų paklausą šioje srityje.

Programa apima genomiką, epigenomiką, transkriptomiką, proteomiką, metabolomiką, metagenomiką, interaktyvumą ir integromiką ir suteikia žinių apie svarbiausius omikinių duomenų gavimo ir analizės metodus. Studentai gebės analizuoti informaciją apie duomenų bazę, naudodami tinkamus statistikos ir bioinformatikos įrankius.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CESTE Business School

Magistro laipsnis siekia ugdyti profesionalus, turinčius gerai išvystytą kompetenciją, susijusią su informacinėmis technologijomis, kurti ekspertus, kurie naudojasi pažan ... [+]

Magistro laipsnis siekia ugdyti profesionalus, turinčius gerai išvystytą kompetenciją, susijusią su informacinėmis technologijomis, kurti ekspertus, kurie naudojasi pažangiausiomis technologijomis rinkoje, bet taip pat padėtų jiems lengvai prisitaikyti prie įvairių tipų technologijų ir paslaugų teikėjams. Šie specialistai turėtų sugebėti prisiimti atsakomybę už užduočių ir projektų planavimą, projektavimą ir problemų sprendimą.

Kas tai yra?

Meistras skirtas universitetų ir verslo mokyklų absolventams, ypač su informacinių technologijų (matematikos, fizikos, statistikos, inžinerijos, chemijos ir kt.) Disciplinomis.

Tais atvejais, kai pareiškėjas neturi universitetinio laipsnio ir norėtų gauti profesinį pažymėjimą, galima priimti, jei jie gali patvirtinti, kad jie turi 2-3 metų patirtį informacinių technologijų srityje savo įmonės viduryje. .... [-]

Ispanija Saragosa
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba