Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Lietuvos Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Technologijų studijos Lietuvoje - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Vienas iš geriausių technologijų elementų yra tai, kad žmonės, kurie valdo tam tikrus technologijų įrenginius bei procesus nebūtinai turi iki galo suprasti kaip technologijos, su kuriomis jie dirba veikia. Pavyzdžiui, su kompiuteriu kasdien dirbantys žmonės neprivalo iki galo suprasti programavimo bei inžinerijos niuansus, kurie leidžia kompiuteriams veikti ir pasiekti darbuotojams reikalingų rezultatų.

Lietuvos Respublika yra oficialus šalies pavadinimas. Jis randamas šiaurinėje Europoje. Lietuva vertina mokslą ir technologijas, jų švietimo sistema labai. Ji turi pagrindinių aspektų pirminio, antrinio ir tretinio lygio išsilavinimą. Lietuva yra dar pirmaujanti šalis meno, mokslo, inžinerijos, taip pat technologinių kursų teikimui. Lietuva susiduria su šiomis problemomis aukštojo mokslo pastaruosius metus, kad atvedė į 20 universitetų sukurta siekiant pagerinti jo prieinamumą.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Technologijų studijos Lietuvoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Technologijų studijos, Lietuvos Respublika

Kaunas University of Technology

Naujos žinios ir esamų įgūdžių tobulinimas yra būdingi elektronikos inžinerijos plėtrai. Pateikiamas teorinis pagrindas ir projektavimo metodai elektroninėms sistemoms ir ... [+]

Apžvalga

Elektronikos inžinerijos plėtrai būdingos naujos žinios ir esamų įgūdžių tobulinimas. Ji suteikia teorinius pagrindus ir projektavimo metodus elektroninėms sistemoms ir intelektiniams komponentams: ryšiams, kompiuteriams, programavimui, programinės įrangos inžinerijai, kontrolei ir kitoms elektroninėms ir elektros energijos sistemoms.

Praktiniai ir organizaciniai gebėjimai yra skatinami projektuojant, projektuojant, atliekant laboratorinius ir valdymo studijas. Atliktais moksliniais tyrimais ir šia programa perduodamų žinių visuma leidžia mūsų absolventams išlikti konkurencingi darbo rinkoje.

Kodėl @KTU?Ilgametė elektronikos inžinerijos tyrimų istorija... [-]
Lietuvos Respublika Kaunas
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Informatikos specialistai, kurie baigė šią programą, turi gilesnių žinių apie taikomosios informatikos, taip pat daugialypės terpės, metodologines duomenų analizės žinias ... [+]

Apžvalga

Ateityje magistro studijos studijuoja IT paslaugas cloud computing, projektų valdymo, multimedijos duomenų gavybos, skaitmeninio vaizdo ir garso apdorojimo, virtualios realybės ir 3D modeliavimo ir kitų dalykų.

Informatikos specialistai, kurie baigė šią programą, turi gilesnių žinių apie taikomosios informatikos, taip pat daugialypės terpės, metodologines duomenų analizės žinias, gali planuoti ir koordinuoti specialistų komandos darbą, priimti sprendimus ir savarankiškai atlikti mokslinius tyrimus .

Meistras modelis siūlo arba šedevrą pasirinktoje disciplinoje, pasirinkdamas lauko ekspertų trasą arba stiprindamas tarpdisciplininius įgūdžius, pasirinkdamas tarpdalykinę ekspertų trasą, akcentuojančią vadovavimo įgūdžius, arba kitokios kompetencijos pasirinkimą, kad pagerintų pasirinktą discipliną ir pasiektų konkurencinį pranašumą savo karjeroje.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vilnius Gediminas Technical University

Šio studijų programos tikslas yra suteikti žinių apie šiuolaikinius metodus ir principus informacinių technologijų sauga Draudimas, formuoti supratimą apie informacijos i ... [+]

Kas yra šios studijų programos tikslas?

Suteikti žinių apie šiuolaikinių metodų ir principų informacinių technologijų sauga Draudimas, formuoti supratimą apie informacijos ir informacinių technologijų saugumo svarbą ir gebėjimą įrodyti, kad informacijos saugumo priemonių būtinumą.

Teikti naujausias specializuotas žinias sferoje informacijos saugumo, tai yra būtina iš profesinės ir moksliniu požiūriu, plėtoti pirminę ir kritišką supratimą apie informacijos saugumo santykių su kitomis informacinėmis technologijomis.

Suformuoti specializuotus gebėjimus spręsti technines problemas, susijusius sferoje informacijos saugumo, plėsti žinias konkrečios informacijos saugumo srityje, integruoti žinias iš įvairių probleminių sričių.... [-]

Lietuvos Respublika Vilnius
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba