Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Pakistanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Technologijų studijos Pakistane - 2019/2020

Mokslo ar magistrantūros Master magistro laipsnis paprastai gamtos mokslų ir socialinių mokslų srityse. Magistro gali būti kursas pagrindu, mokslinių tyrimų pagrindu, arba jų mišinys.

Nors technologijos yra asocijuojamos su modernia visuomene, tačiau iš tiesų, plačiąją prasme, žmonija pradėjo naudoti technologijas, kai pirmą kartą jie pavertė natūralias žaliavas į jiems darbui reikalingus įrankius. Pavyzdžiui, ugnies panaudojimas maisto ruošai, gali būti suprantamas, kaip vienu iš technologijų aspektų.

Pakistanas, oficialiai Pakistano Islamo Respublika yra suvereni valstybė Pietų Azijoje. Su gyventojų didesnė kaip 180 milijonų žmonių, tai yra šeštasis pagal gyventojų skaičių šalis pasaulyje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Technologijų studijos Pakistane - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Technologijų studijos, Pakistanas

Institute Of Business Management

Mokslo programos Computer Science magistras suteikia intensyvų Preparatas koncepcijų ir metodų, susijusių su projektavimo, programavimo ir taikymo kompiuterinių sistemų. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistro programos Computer Science suteikia intensyvų Preparatas koncepcijų ir metodų, susijusių su projektavimo, programavimo ir taikymo kompiuterinių sistemų. Programa reikalauja, kad studentai imtis plataus spektro kursus ir tuo pačiu metu leidžia dėmesio į norimų sričių specializacija.

Programa remiasi HEC gaires. Programa susideda iš dvejų metų studijų per bent 4 semestrus. Tai reikia baigti 30 kredito valandos kursinį darbą. Studentai privalo baigti 8 kursai ir 6 kredito valandos ekvivalentas 2 kursus disertaciją, siekiant įvykdyti savo laipsnio reikalavimus. Studentai turi išlaikyti 3.0 CGPA už laipsnį suteikiančių... [-]

Pakistanas Karačis
Balandis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba