Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Puerto Rikas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Technologijų studijos Puerto Rike - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis (MSc) yra suteikiamas sėkmingai studentų pasirinktą studijų programą pabaigusiems specialistams. Būtent šis laipsnis studentams gali atverti daugybę karjeros galimybių, o taip pat ir gali paskatinti juos siekti akademinės karjeros ir rinktis doktorantūros studijas.

Technologijos, plačiąją prasme, gali būti apibūdinamos, kaip procesų rinkinys, kuris yra panaudojamas prekių bei produktų kūrimui ir tobulinimui. Tad technologijos šiuo atveju atstoja procesus ar juose sukauptas žinias.

Yra keletas įstaigų, atsakingų už aukštojo mokslo įsikūrusi visoje Puerto Rikas, su Puerto Riko universiteto yra seniausia ir didžiausia. Kaip iš Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijoje, piliečiai gali turėti prieigą prie papildomų galimybių švietimo srityje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Technologijų studijos Puerto Rike - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Technologijų studijos, Puerto Rikas

University of Puerto Rico - Río Piedras

Puerto Riko universiteto Informatikos magistro programos profesinę mokyklą išskiria akademinio mokymo specialistai, atitinkantys naujas tendencijas informacijos srityje i ... [+]

Puerto Riko universiteto Informatikos magistro programos profesinę mokyklą išskiria akademinio mokymo specialistai, atitinkantys naujas tendencijas informacijos srityje ir visuomenės poreikius. Programa yra akredituota Amerikos bibliotekų asociacijos. Mokymo programa yra 36 kreditai, kuri apima bendrą bagažą:

dvi dėmesio sritys: viena bibliotekos mokslo ir informacijos mokslų srityje, kita - žinių vadyba;trys kryžminiai metodai: įrodymais pagrįsta praktika ir probleminis mokymasis; ir "Naujų informacijos ir komunikacijos technologijų tyrimas";komponentas, kuris yra identifikuojamas kaip "akmuo" (Seminaras apie žinių ir kompetencijų integravimą) vadovaujant vienam ar keliems gydytojams; irelektroninio profesionalo portfelio kūrimas.... [-]
Puerto Rikas San Chuanas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba