Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Tailandas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Technologijų studijos Tailande - 2019/2020

Master of Science (magistrantūros): Šios programos magistrantūros studijos žmonėms, kurie neseniai baigė bakalauro studijas ir nori pagerinti savo žinias apie giliai ir daugiau mokslo lygiu.

Technologijų panaudojimas modernios visuomenės gyvenime jau ilgą laiką kelia įvairias politines bei filosofines diskusijas. Pagrindinis šios diskusijos klausimas yra ar technologijos labiau padeda visuomeniname gyvenimui ar pakenkia žmonių bendravimui bei kitoms žmonių gyvenimo sferoms. Vieni yra įsitikinę, kad technologijos žmonijai leidžia tobulėti ir pasiekti naujų atradimų, tačiau esantys kitoje stovykloje dažnai pamini technologijų žalą gamtai bei asmeniniam žmonių bendravimui.

Tailandas (ประเทศไทย), oficialiai Tailando (ราช อาณาจักร ไทย) Karalystė yra Pietryčių Azijoje šalis, pakrantės apie Andamanų jūra ir Tailando įlankos. Kapitalo Bankokas yra ne daug lankytojų 'maršrutus pradžios, ir nors modernus miestas, ji turi turtingą kultūros paveldą.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Technologijų studijos Tailande - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Technologijų studijos, Tailandas

Asian University Thailand

Ši programa veda į magistro (M.Sc.) laipsnį. Studijų pakopos studentai privalo baigti programą per nurodytą laikotarpį ne mažiau kaip du semestrus ir ne daugiau kaip penk ... [+]

Technologijos mokslų magistras

&nbsp

Mokslas (M.Sc.) technologijos programos magistras daugiausia dėmesio skiriama kūrybinio mokslinių tyrimų. Studijų pakopos studentai turi galimybę glaudžiai bendradarbiauti su fakulteto nariai, įvairių įdomių mokslinių tyrimų projektus. Puikios galimybės studentams turi būti panardintas ryškia atliekama daug mokslinių tyrimų aplinkoje.

&nbsp

Šios programos tikslas yra kurti naujas žinias, būtinas kuriant regiono šalių ir parengti pakopos studentus sudėtinga karjeros pramonės / akademinio / mokslinių tyrimų ir plėtros (MTP) organizacijų vaidmenį pasaulio ekonomikoje.

&nbsp... [-]

Tailandas Pataja miestas Bankokas
Birželis 2020
Dieninės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba