Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Taivanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Technologijų studijos Taivane - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis, angliškai trumpinamas MSc (Master of Science) - tai tarptautiniu mastu pripažintas akademinis laipsnis, kuris atspindi tam tikrą žinių lygį studento pasirinktoje srityje. Daugelis šio laipsnio studijų programų trunka dvejus metus, po kurių studentai pradeda dirbti arba renkasi tęsti savo akademinę karjerą ir stoja į tolimesnes doktorantūros studijas.

Vienas iš geriausių technologijų elementų yra tai, kad žmonės, kurie valdo tam tikrus technologijų įrenginius bei procesus nebūtinai turi iki galo suprasti kaip technologijos, su kuriomis jie dirba veikia. Pavyzdžiui, su kompiuteriu kasdien dirbantys žmonės neprivalo iki galo suprasti programavimo bei inžinerijos niuansus, kurie leidžia kompiuteriams veikti ir pasiekti darbuotojams reikalingų rezultatų.

Taivanas, oficialiai Kinijos Respublika, yra Rytų Azijos valstybė ir pirmoji konstitucinė respublika Azijoje. Taivanas turi keletą gerų universitetų, iš kurių daugelis mainų sutartis su užsienio universitetais, ir tai yra geras būdas pagyventi Taivane.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Technologijų studijos Taivane - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Technologijų studijos, Taivanas

National Central University

Mokslo programos magistras Remote Sensing Mokslo ir technologijų siūlomi už erdvės ir nuotolinio stebėjimo tyrimų (CSRSR) nacionalinių centrinių universiteto centras yra ... [+]

Mokslo programos magistras Remote Sensing Mokslo ir technologijų siūlomi už erdvės ir nuotolinio stebėjimo tyrimų (CSRSR) nacionalinių centrinių universiteto centras yra vienintelis tokio pobūdžio Taivanas, unikaliai suprojektuoti švietimo ir mokslinių tyrimų suformuluotą į dvi grupes: Nuotolinis jutimo "(RS) grupė ir geoinformatikos (GEOINFO) grupė. Nuotoliniais stebėjimais Grupė orientuota į nuotolinio stebėjimo mokslo ir taikomųjų programų kūrimo, įskaitant aktyvaus ir pasyvaus nuotolinio stebėjimo duomenų rinkimo, apdorojimo ir analizės pagrindai. Geoinformatikos grupė apima 3S: nuotolinio aptikimo geografines informacines sistemas, ir Pasaulinės palydovinės navigacinės sistemos; įskaitant įsigijimo, perdirbimo ir analizės geologine informacija ir jų integruotų programų.... [-]

Taivanas Hsinchu
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba