Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Ukraina Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Technologijų studijos Ukrainoje - 2020

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai jų pasirinktos specialybės studijas pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijos paprastai trunka ketverius akademinius metus. Į daugelį magistro studijų programų yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, kurių metu studentai gali įgyti praktikoje pritaikomos patirties.

Technologijos, plačiąją prasme, gali būti apibūdinamos, kaip procesų rinkinys, kuris yra panaudojamas prekių bei produktų kūrimui ir tobulinimui. Tad technologijos šiuo atveju atstoja procesus ar juose sukauptas žinias.

Ukrainos istorija yra ilga ir didžiuotis, o Kijevo Rusios pradžios, kaip labiausiai galinga valstybė viduramžių Europoje. Kapitalas Kijevas yra vienas iš seniausių miestų Rytų Europoje. Aukštasis išsilavinimas Ukrainoje yra arba valstybės finansuojama, ar privati. Daugelis universitetų Ukrainoje suteikti subsidijuojamą būstą "out-of-miesto studentams. Yra studentų iš užsienio Ukrainos universitetuose daug.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Technologijų studijos Ukrainoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Technologijų studijos, Ukraina

Ukrainian-American Concordia University

Dabar mūsų magistrantūros studijuojantiems asmenims suteikiama galimybė pasirašyti naują Bendradarbiavimo magistro programą, sukurtą kartu su Koblenco-Landau valstijos un ... [+]

Dvigubas magistro laipsnis su Koblenco-Landau universiteto valstybiniu universitetu (Vokietija)

Dabar mūsų magistrantūros studijuojantiems asmenims suteikiama galimybė pasirašyti naują Bendradarbiavimo magistro programą, sukurtą kartu su Koblenco-Landau valstijos universitetu (Vokietija).

Programa, kurią siūlo Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) kartu su Koblenco-Landau universitetu, jungia šiuos dalykus:

Magistro Tarptautinio Vadybos MBA - iš ConcordiaUA;Magistrantūros informacijos vadyba su pagrindine verslo, technologijų ir inovacijų valdymo (ETI-M) - iš Koblenco-Landau universiteto.

Programa suteikia studentams galimybę studijuoti tarptautinėje aplinkoje, įgyti abiejų partnerių universitetų žinių ir įgūdžių, remiantis bendromis papildomų mokymo programų koncepcijomis. Pavyzdžiui, studentai mokysis pirmojo etapo "ConcordiaUA", tada jie dalyvaus internetiniuose moduliuose, kurie yra bendros magistrantūros ETI-M mišrios mokymosi koncepcijos dalis, teikiamos nuotoliniu būdu iš Koblenco-Landau universiteto antrasis etapas. Baigus sėkmingus studentus, potencialiai gali įgyti magistro laipsnius iš "ConcordiaUA" Ukrainoje ir Koblenz-Landau Vokietijoje.... [-]

Ukraina Kijeve
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba