Palyginti tiksliųjų mokslų magistro programas - Tekstilės dizainas

Mokslo magistras yra magistro laipsnis, kuris ateina po bakalauro mokslo. Šis laipsnis paprastai trunka vidutiniškai maždaug dvejus metus; tačiau su ilgesniais arba trumpesniais tvarkaraščiais gali užtrukti kitas laikas. Kas yra tekstilės dizaino magistrė? Studentai, įgiję teisę įstoti į Tekstilės dizaino programos magistro laipsnį, dažnai pasirenka audimo, spausdinimo ar mezgim… Skaityti daugiau

Mokslo magistras yra magistro laipsnis, kuris ateina po bakalauro mokslo. Šis laipsnis paprastai trunka vidutiniškai maždaug dvejus metus; tačiau su ilgesniais arba trumpesniais tvarkaraščiais gali užtrukti kitas laikas.

Kas yra tekstilės dizaino magistrė? Studentai, įgiję teisę įstoti į Tekstilės dizaino programos magistro laipsnį, dažnai pasirenka audimo, spausdinimo ar mezgimo veiklą kaip savo koncentracijos sritį. Dauguma studijų planų vadovaujasi technologijomis. Iš skaitmeninės spaudos, dobos staklių ir kompiuterizuotų mezgimo mašinų studentai paprastai gali kurti įgūdžius, kuriuos vėliau gali paversti karjera. Dažnai toje srityje dirbantiems specialistams gali būti vadovaujama studentams, kurie padeda jiems kurti tinkamas karjeros priemones baigus mokyklą.

Studentai, kurie uždirba šį laipsnį, gali būti gerai organizuoti, gerai dirbti su kitais ir dažnai gali naudotis kai kuriomis pažangiausiomis tekstilės dizaino technologijomis. Šie įgūdžiai gali būti labai įperkami ir gali baigti studijas stabiliai dirbti.

Dalyvavimo kainos visada svyruoja. Gali būti ne nustatyta kaina, todėl mokiniai turėtų ištirti, kiek jiems reikės mokėti pasirinktoje mokykloje.

Studentai gali rasti daug konkurencinių karjeros, kai jie turi Tekstilės dizaino magistrantūros. Tiems, kurie dirba kaip tekstilės dizaineris, svarbu turėti pasitikėjimą ir būti tikri dėl savo įgūdžių. Paprastai absolventai gali rasti darbo kaip tekstilės technologas, spalvų technologas, interjero dizaineris ar mados dizaineris. Studentai gali klestėti įmonėse, kur jie gali taikyti kompiuterizuotus pynimo arba mezgimo įgūdžius.

Daugelis universitetų siūlo šį laipsnį kaip dalį savo mokymo programos. Be to, tiems, kuriems gali būti sunku įsidarbinti universitete, gali būti prieinamos internetinės klasės. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Thomas Jefferson University
Philadelphia, Jungtinės Amerikos Valstijos

"Textile Design" mokslo magistro programoje studentus moko aktyvūs tekstilės dizaino srities nariai: menininkai, dizaino direktoriai, autoriai ir mokslininkai. Lankytojai ir s ... +

"Textile Design" mokslo magistro programoje studentus moko aktyvūs tekstilės dizaino srities nariai: menininkai, dizaino direktoriai, autoriai ir mokslininkai. Lankytojai ir svečių dėstytojai išplėstų edukacinę patirtį, pritraukdami realaus pasaulio taikomąsias programas į klasę. -
MSc
Dieninės
Ištęstinės
4 semestrai
Anglų
Sau. 2020
Universiteto miestelis