Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Danija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Tvarumo studijos Danijoje - 2019

Magistro studijų programos suteikia tokį patį titulą laipsnį - Master. Magistrantūros studijų, tokių kaip magistro mokslo yra sutrumpintas magistro laipsnį. Mokslas magistras Vadybos programos arba mokslo vadybos mokslo magistras yra studijų pakopos programų bendrą valdymą. Tai reiškia, kad studentai gauna akademinį išsilavinimą gylis refleksijos ir abstrakcijos. Kapitonai paprastai gali būti klasifikuojami kaip magistro (magistrantūros) ar populiarios Dailės magistras (MA). Mokslo (MSC) Meistras paprastai skiriamas už sėkmingai siekti doktorantūros programas su mokslo ar technine taško konvergenciją.

Tvarumo koncepcija ir tvarumo procesai dažnai yra asocijuojami su socialinės ir ekologinės aplinkos niuansais. Tad tvarumo studijas pasirinkę studentai nagrinėja įvairiausius būdus, kuriais jie galima sumažinti įvairių išteklių panaudojimo kiekius, o taip pat ir atnaujinti jų šaltinius.

Nepaisant savo mažo gyventojų, Danija vertinama kaip viena iš pasaulyje 's inovatyviausių šalių dėka daug dėmesio skiriant moksliniams tyrimams ir aukštos kokybės švietimas. Jūs taip pat mokosi saugiai, draugiškas ir inovacijomis grindžiamos aplinkoje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Tvarumo studijos Danijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tvarumo studijos, Danija

University of Southern Denmark

Kaip M. Sc. Aplinkos ir išteklių vadybos Jūsų darbas galimybės bus daug: pavyzdžiui dirba kaip verslo lyderių patarėjas ... ... [+]

Norint atsakyti į šiuos klausimus, reikia gerai suprasti daugelio požiūrių link aplinkos problemoms spręsti. Mgr

Karjeros galimybės

Ar norite vaidinti svarbų vaidmenį ir padaryti analizuojant, valdymo ir sprendžiant aplinkos ir gamtos išteklių problemas ir klausimus 21-ojo amžiaus skirtumas? Su mokslo magistras Aplinkos ir išteklių valdymą jums pasiekti kompetencijų rinkinys, kuris leidžia jums dirbti su daugeliu įvairių užduočių aplinkosaugos vadybos - tiek viešojo ir privataus sektoriaus, taip pat nevyriausybinių organizacijų ir suinteresuotųjų šalių organizacijos:

Jūsų įsidarbinimo galimybės bus daug: pavyzdžiui dirba kaip verslo ... [-]
Danija Esbjerg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba