Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Graikija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Tvarumo studijos Graikijoje - 2019

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis (MSc) yra suteikiamas sėkmingai studentų pasirinktą studijų programą pabaigusiems specialistams. Būtent šis laipsnis studentams gali atverti daugybę karjeros galimybių, o taip pat ir gali paskatinti juos siekti akademinės karjeros ir rinktis doktorantūros studijas.

Tvarumo akademinės studijos studentams iš tiesų gali atverti kelius į ypatingai įdomią bei dinamišką karjerą, kuri jiems taip pat gali suteikti galimybių pakeisti savo ir ateities kartų gyvenimą. Tvarumas bei jo svarba šiuolaikinės visuomenės sveikatai bei aplinkosaugai skatina nuolatines diskusijas šia tema, į kurias įsitraukia daugybė viso pasaulio mokslininkų, verslo lyderių bei visuomenininkų.

Graikija oficialiai Graikijos Respublika, arba Hellas, kaip raginama nuo seniausių laikų, yra Pietryčių Europoje šalis. Pagal 2011 surašymą, Graikija 's gyventojų yra maždaug 11 mln.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Tvarumo studijos Graikijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Tvarumo studijos, Graikija

International Hellenic University (IHU)

Žemės ūkio politika Disertacija Disertacija yra individualus projektas originalaus mokslinio darbo. Objektas yra pasirinktas iš te ... [+]

Žemės ūkio politika Disertacija

Disertacija yra individualus projektas originalaus mokslinio darbo. Objektas yra pasirinktas iš temomis pasiūlytų fakulteto narys, kuris veikia kaip vadovui sąrašą. Kita vertus, studentai gali pasirinkti mokslinių tyrimų pagrindu disertacija 12 mėnesių trukmės. Šiuo atveju į mokesčio už mokslą sumažinimo gali būti skiriamos.

Tvarkaraštis - Trukmė Programos

Be standartinio disertacijos atveju trukmė yra 1,5 metų dieninių ar 2,5 metų neakivaizdinės.

[-]
Graikija Thessaloniki
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Hellenic University (IHU)

Ši programa suteikia studentams sudėtinga, tarpdalykinį modulius, kurie yra specialiai suprojektuoti suteikti gerai suapvalinti išsilavinimą dėl klausimų tvaraus vystymos ... [+]

UNIVERSITETAS

Tarptautinė Graikijos universitetas yra Graikijos pirmasis valstybinis universitetas, kur programos yra mokoma tik anglų kalba. Tai jau traukia stiprią tarptautinę akademinę dėstytojų ir gabiems studentams iš Pietryčių ir kitų Europos ir Juodosios jūros šalių. Kaip valstybinis universitetas, visi laipsniai yra akredituota vyriausybės ir yra pripažįstami Europos Sąjungos ir tarptautiniu mastu.

Kursų

IHU magistrantūros Aplinkosaugos vadybos ir tvarumo dėmesys skiriamas suprasti esamą padėtį ir ateities tendencijas tvaraus vystymosi ir įmonių socialinės atsakomybės. Programa suteikia būtinų teorinės prielaidos supratimą apie darnaus vystymosi koncepciją, atsižvelgiant į įmonių ir organizacijų bei taikomas priemones ir metodus veikimo integruoti tvarią praktiką jų valdymą. Programa siūlo dvi sroves specializacijos: - Aplinkos apsaugos vadyba - Tvarus turizmas valdymas ... [-]

Graikija Thessaloniki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba