Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Kataras Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Tvarumo studijos Katare - 2019

MSC reiškia magistro. Tai antrosios pakopos švietimo magistro 's laipsnis suteiktas universitetų įvairiausiose šalyse. Laipsnis paprastai studijavo tiksliuosius mokslus, o kartais ir socialinių mokslų.

Tvarumas - šiuo metu yra viena iš madingų tendencijų, kuria domisi įvairiausios žmonių bendruomenės. Vienas iš pagrindinių šios koncepcijos tikslų yra atrasti efektyviausius įvairių išteklių panaudojimo būdus, kurie sunaudojant mažiausiai gamtinių bei kitokių išteklių padėtų pasiekti geriausio rezultato. Tad tvarumas yra gana madinga tendencija, kuri gali paveikti įvairiausias žmogaus gyvenimo sritis, nuo, pavyzdžiui, sporto iki transporto ir pan.

Yra daug priežasčių, kad galėtų pamatyti jums mokytis arba aplankyti šią šalį Vakarų Azija, Kataras. Nuo šilto klimato į sportinę veiklą, žmonės ateina mėgautis gerus laikus Azijoje, o šalyje. Aukštasis išsilavinimas yra laikomas aukštos kokybės. Kataras siūlo daugybę programas sekti įskaitant JAV, anglų, prancūzų ir ispanų kalbomis. Įėjimas akademinio pasirinkimo ir yra atvira bet kurio studento pilietybe.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Tvarumo studijos Katare - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tvarumo studijos, Kataras

Hamad bin Khalifa University

" جامعة حمد بن خليفة subalansuotos aplinkos mokslų جامعة حمد بن خليفة tikslas - suteikti studentams išsamias žinias apie su tvaria aplinka susijusias temas, įskaitant žmo ... [+]

" جامعة حمد بن خليفة subalansuotos aplinkos mokslų جامعة حمد بن خليفة tikslas - suteikti studentams išsamias žinias apie su tvaria aplinka susijusias temas, įskaitant žmogaus vystymosi poveikį aplinkai, taršos priežastis ir padarinius, jos valdymo būdus ir pasaulinio gyventojų skaičiaus augimo pasekmes gamtos ištekliams. Per programą studentai vykdo novatoriškus ir kryptingus aplinkos tyrimus, sutelkiant dėmesį į klausimus, susijusius su parama tvariam vystymuisi. Daugialypio kurso mokymo programa sukuria pagrindines žinias, kurios savo ruožtu plėtojamos atsižvelgiant į aplinkosaugos pokyčius, o tai padeda suteikti absolventams įrankius kelių karjeros keliams stebėti.... [-]

Kataras Doha
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba