Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų magistro programas - Tvarumo studijos - Okeanija - 2020

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis (MSc) yra suteikiamas sėkmingai studentų pasirinktą studijų programą pabaigusiems specialistams. Būtent šis laipsnis studentams gali atverti daugybę karjeros galimybių, o taip pat ir gali paskatinti juos siekti akademinės karjeros ir rinktis doktorantūros studijas.

Tvarumas - tai koncepcija, turinti daugybę įvairių pritaikymo variantų, kurie gali daryti įtaką ne tik atskiriems individams, bet ir platesnėms bendruomenėms. Šias studijų programas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja įvairių eko-miestelių bei technologijų, kurie yra sukurti tam, kad padėtų tausoti įvairių išteklių naudojimą bei didinti jų paskirties tikslingumą. Be to, šias studijas pasirinkę studentai taip pat gilinasi ir į, pavyzdžiui, tvarios architektūros principus, kurie jiems padeda įgyti visapusišką ir tvirtą žinių bei įgūdžių pagrindą.

Norite studijuoti Okeanijos? Dvi labiausiai paklausos studijų krypčių ir Okeanija: Australija ir Naujoji Zelandija, abu kartu pasiūlyti ypatingų ir labai skirtinga studijų nuotykius.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų magistro programas - Tvarumo studijos - Okeanija - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tvarumo studijos, Okeanija

UCL School Of Energy And Resources, Australia

Mokslo energetikos ir išteklių valdymą UCL Australijoje magistras yra dvejų metų programa, skirta suteikti studentams su parengiama tiksli ir išsami ... [+]

Energijos ir išteklių valdymo magistro

&nbsp

Energetikos ir išteklių valdymas (CRICOS kodas: 076038B) ne UCL Australijoje mokslo magistras yra dvejų metų programa, skirta suteikti studentams griežtą ir išsamių žinių apie šiuolaikinės teorijos ir praktikos energijos tvaraus valdymo ir gamtinių išteklių. MSC yra prijungtas prie energijos ir išteklių pramonės, pagrindinių akademinių ir aukščiausios pramonės specialistų, prisidedančių prie Dėstomi kursai. 1 metai dieninių studijų studentų, sudaro aštuoni kursus ir yra skirta gilinti / plėsti supratimą srityje. 2 metai, magistrantūros studentai gali pasirinkti vieną iš dviejų parinkčių: tyrimai srautas įmonės mokslinių tyrimų projektą pramonėje arba kursinių srautas, sudarytas iš dėsto kursus kartu ir trumpą mokslinių tyrimų projektų. Neakivaizdinių studijų magistrantūros yra tik studentams,, nesimokantys Australijoje dėl studentų vizų ir gali būti baigtas per trejų iki penkerių metų laikotarpiui. Kiekvienas kursas yra pristatomas intensyviai per penkias paras iš eilės, po trijų valandų egzaminą raštu trijų savaičių. Užduotys ir projektai, kiekvienam žinoma į ataskaitą, kuri turi būti pateikta ne vėliau kaip per tris savaites nuo mokslą paskutinę dieną. ... [-]

Australija Adelaidė
Sausis 2020
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba