Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Singapūras Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Tvarumo studijos Singapūre - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Tvarumo akademines studijas pasirinkę studentai studijų metu išsamiai nagrinėja tokias temas kaip klimato kaitos mokslas bei susijusi politika, bendruomenių vystymas, skurdas, įmonių socialinė atsakomybė, efektyvus gamtos išteklių panaudojimas ir t.t. Dauguma šio tipo dieninių studijų programų paprastai trunka bent jau dvejus metus.

Singapūras, oficialiai Singapūro Respublika yra Pietryčių Azijos salos miestas-valstybė off pietinėje Malajų pusiasalyje, 137 km į šiaurę nuo pusiaujo. Užsienio universitetuose, verslo mokyklose ir specializuotų institutų, taip pat susikurti savo Azijos miesteliai Singapūre. Singapūras yra vienas iš saugiausių didžiųjų miestų pasaulyje beveik jokių priemonių.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Tvarumo studijos Singapūre - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Tvarumo studijos, Singapūras

SOAS University of London

Šios programos tikslas - suteikti studentams plačią įžvalgą pagrindinėse sąvokose, susijusios su tvariu vystymusi, bet taip pat suteikia galimybę labiau specializuotis vi ... [+]

Apžvalga

Programos pradžia: spalis / balandis

Dalyvavimo būdas: nuotolinis mokymasis

Šios naujoviškos studijų programos pagrindas yra pasaulinės aplinkos ir vystymosi problemos, kurios buvo išdėstytos tvaraus vystymosi tikslų kontekste. Akivaizdu, kad sprendžiant tvaraus vystymosi uždavinius reikalingi visapusiški, integruojami ir suderinti veiksmai labai įvairiuose sektoriuose, ir jiems vis daugiau reikės daugiadalykio požiūrio. Šios programos tikslas - suteikti studentams plačią įžvalgą pagrindinėse sąvokose, susijusios su tvariu vystymusi, bet taip pat suteikia galimybę labiau specializuotis vienoje srityje.

Struktūra

Tvariosios inžinerijos magistrantams studentai imsis:... [-]

Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Magistrantūros Pasaulinės energetikos ir klimato politikos (GECP) yra pirmoji magistro programa kartu spręsti klimato ir energetikos politikos klausimus tarpdisciplininio ... [+]

Magistro pasaulinė energetikos ir klimato politika

Trukmė: vieneri kalendoriniai metai (visą darbo dieną). Du ar treji metai (neakivaizdinis).

Minimalus atvykimo reikalavimai: minimali aukštojo antrosios klasės pagyrimu laipsnis (ar lygiavertis). Galima svarstyti kandidatus, turintiems žemesnio laipsnio laipsnį, bet su laipsniu susijusį darbo patirtį.

Programos pradžia: tik rugsėjo mėn

Dalyvavimo būdas: visą ar dalį darbo dienos

Kas tai yra programa?

Energijos naudojimas - elektros energijos gamyba, transportavimas, šildymas / aušinimas ir pramoninis vartojimas - yra labai svarbus klimato kaitos veiksnys. Todėl, norint veiksmingai spręsti šį neatidėliotiną pasaulinį iššūkį, reikalingi transformuoti energijos gamybos, vartojimo ir valdymo būdai. Daugiau nei du dešimtmečiai politinių ginčų parodė, kad palaikoma politikos aplinka - reikšmingi ir nuoseklūs vidaus įstatymai ir reguliavimas, paremti ambicingomis tarptautinėmis sutartimis, - yra vienintelis būdas įtakoti šiuos pokyčius, kurti alternatyvas išmetamų teršalų kiekiui imliam iškastiniam kurui ir pereinamosios ekonomikos šalims visame pasaulyje. pasaulį į saugią, mažai anglies dvideginio ir klimatui nekenksmingą aplinką.... [-]

Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba