Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 tiksliųjų mokslų magistro programas - Vaizduojamasis menas

Mokslo magistro laipsnis leidžia studentams tapti ekspertais pasirinktoje studijų srityje. Magistrantūros programa atveria įvairias pažangias karjeros galimybes konkrečioje disciplinoje ir gali žymiai padidinti ilgalaikį pelno potencialą. Norint įgyti akademinės karjeros laipsnį, šis laipsnis gali būti būtina sąlyga įstoti į doktorantūros studijų programą.

Kas yra vaizduojamojo meno magistrantūra? Ši programa siūlo intensyvų tarpdalykinį švietimą asmenims, norintiems įgyti meistriškumo viename ar keliuose kūrybinės veiklos aspektuose. Mokymo programa apima įvairias meno studijų sritis, įskaitant muziką, šokį, teatrą, kiną, dainų kūrimą ir meno valdymą. Nėra jokio "vienodo požiūrio" studijų. Paprasčiau studentai paprastai gali pritaikyti savo laipsnius tam, kad specializuotųsi konkrečiame meno kūrinyje, o taip pat kursų kursus kituose šios srities subjektuose. Daugelis magistrantūros studijų programų reikalauja, kad studentai, prieš baigdami studijas, projektuotų ir baigtų savo veiklos rezultatus. Ši praktinė patirtis leidžia studentams tobulinti savo techninę meistriškumą, kai baigiamasis darbo produktas, kurį jie gali naudoti, siekdami išplėsti savo kūrybines karjerą.

Magistrantūros programa vaizduojamojo meno studentams suteikia galimybę realizuoti savo kūrybinį potencialą, taip pat ginkluoti juos praktiniais instrumentais, tokiais kaip menų valdymas ir karjeros pažangos technologijos. Studentai gali pasinerti į savo amatus vienodo mąsto bendraamžių ugdytojoje bendruomenėje rengdami portfelį, reikalingą sėkmingai dirbti meno srityje.

Nors kūrybinis tyrimas yra neįkainojamas, scenos menų švietimo finansavimo išlaidos skiriasi institucijoms ir programoms. Kai kurie kainų nustatymo veiksniai apima programos trukmę, kursų skaičių ir geografinę vietovę. Rekomenduojama, kad potencialūs studentai kruopščiai išnagrinėtų pasirinktų mokyklų siūlomas finansavimo galimybes prieš priimdami sprendimus dėl įregistravimo.

Vaizduojamojo meno programų absolventai puikiai sugeba sėkmingai siekti įvairių karjeros, pradedant meno administracija. Bendros profesijos laipsnio turėtojams yra aktorius, šokėjas, teatro režisierius, choreografas, dainų autorius, transliuotojas, kuratorius ir meno vadovas. Laipsnių programos padeda mokiniams tobulinti įgūdžius, kurių jiems reikia išsiskirti iš kitų scenos menų specialistų. Remdamasi vis svarbiais bendravimo įgūdžiais savo absolventų, magistrantūros taip pat paverčia kelią nesuskaičiuojamų galimybių įvairiose srityse, pavyzdžiui, viešųjų ryšių ir švietimo.

Norėdami gauti maksimalų lankstumą, galite užsiregistruoti internetu. Dauguma universitetų siūlo nuotolinio mokymosi galimybes tiek visą, tiek ne visą darbo dieną dirbantiems studentams. Norėdami rasti tinkamą mokyklą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Vaizduojamasis menas

University of Edinburgh - School of Literatures, Languages and Cultures

Apdovanojimų pelnęs dramaturgas Nicola McCartney vadovauja tikimybei, kad mūsų magistro laipsnis yra unikali Jungtinėje Karalystėje. Jis bus patrauklus naujiems dramaturg ... [+]

Programos aprašymas

Apdovanojimų pelnęs dramaturgas Nicola McCartney vadovauja tikimybei, kad mūsų magistro laipsnis yra unikali Jungtinėje Karalystėje. Jis bus patrauklus naujiems dramaturgams, režisieriams, dramaturgams, spektakliams ir kritikams.

Užbaigta per vienerius metus (visą darbo dieną) arba dvejus metus (ne visą darbo dieną), programa orientuota ne tik į rašymo darbus, bet ir apie tai, kaip scenarijus vaidina realiu laiku ir laiku, ir priešais auditoriją.

Jums bus mokoma dinamiškai derinant seminarus, praktinius užsiėmimus, „vienas su vienu“ priežiūrą ir profesionalius meistriškumo kursus, kuriuos vykdo kai kurie Europos dramaturgai ir teatro menininkai. Ankstesni ir reguliarūs bendradarbiai yra pasaulinio garso ir apdovanojimų pelnę specialistai, tokie kaip Cora Bissett, seras Michael Boyd, Gregory Burke, Kai Fischer, Tanika Gupta, Philipas Howardas, Rosie Kellagher, Lucy Kirkwood, Matthew Lenton, Linda McLean, Orla O'Loughlin, Adura Onashile, Robin Soanes ir John Tiffany.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburgh
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Staffordshire University

Sukurti giliai suprasti technologijas ir principus, kodėl šiuolaikinės muzikos gamybos ir platinimo. Sužinokite pažangias įrašymo metodus, akustika, masteringas, skaitmen ... [+]

Magistro muzikos technologijos

Sukurti giliai suprasti technologijas ir principus, kodėl šiuolaikinės muzikos gamybos ir platinimo. Sužinokite pažangias įrašymo metodus, akustika, masteringas, skaitmeninis garso sintezė, muzika programinės įrangos kūrimo ir garso dizainas.

Kursas

Magistro Muzika technologijų studentai naudos iš puikių išteklių, įskaitant pavyzdinę įrašymo ir maišymo studijoje su SSL AWS 900. Mes taip pat Avid Mokymosi partneris, todėl studentai turi galimybę imtis Pro Tools Akreditacija iki Avid 210 mln.

Mokė moduliai yra:

Garso įrašymas Mastering ir signalų apdorojimas Akustika Šiuolaikinės Sudėtis Išplėstinė Pro Tools būdai elektronika Elektroakustinę kompoziciją Absolventų miestai ... [-]
Jungtinė Karalystė Stoke-on-Trent
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
12 - 32 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Politecnico di Milano

Muzika ir akustinė inžinerija yra dvejų metų magistrantūros programa, kuri patenka į informacinės inžinerijos sritį (Italijos švietimo, universitetų ir mokslinių tyrimų m ... [+]

Muzika ir akustinė inžinerija yra dvejų metų magistrantūros programa, kuri patenka į informacinės inžinerijos sritį (Italijos švietimo, universitetų ir mokslinių tyrimų ministerijos nustatyta „referencinė drausmės sritis“ yra LM-32, atitinkanti kompiuterių mokslą ir Inžinerija).

Ši MS programa turi du takelius, „Acoustic Engineering“, identifikuojama kaip MCR, ir „Music Engineering“ - tai MMI. „MCR“ trasa yra siūloma „Cremona Campus“ ir ypatingas dėmesys skiriamas skaičiavimo, vibracijos, muzikos ir kambario akustikai. „ME“ trasa yra siūloma „Milano Leonardo Campus“ ir labiau susijusi su visais muzikos informatikos aspektais; Garso ir multimedijos signalų apdorojimas; muzikos informacijos gavyba ir paieška; ir muzikos gamybos technologijas.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba