Tiksliųjų mokslų magistrai - Verslas

Palyginti 545 tiksliųjų mokslų magistro programas - Verslas

Verslas

Nesvarbu, kokioje srityje norėtumėte dirbti, magistro laipsnis jums padės gauti norimą darbą, kuris, beje, paprastai būna ir geriau apmokamas. Įvairiausi pasaulio universitetai studentams, kurie nori paspartinti, ar savo karjerą pakreipti tam tikra linkme, siūlo skirtingas magistro programas. Jos yra kuriamos taip, kad studentams padėtų įgyvendinti akademinius, profesinius, bei, galbūt, ir asmeninius tikslus. Viena iš populiariausių magistro studijų sričių yra verslo ekonomika ir administravimas.

Pirmasis klausimas, kurį paprastai užduoda verslu besidomintys studentai yra toks: kas yra verslo ekonomikos ir administravimo magistras? Šios antrosios pakopos akademinio laipsnio studijos yra skirtos studentams, kurie nori praplėsti savo ekonomikos žinias, atlikti tam tikrą savarankišką mokslinį tyrimą ir taip įgyti žinių bei įgūdžių, kurie jiems praverstų darbo rinkoje. Į daugumos šio tipo studijų programas yra įtraukiami tokie kursai kaip ekonomikos politika, rizikos ir kainodaros valdymas bei t.t.

Įgytas ekonomikos ir verslo administravimo magistro laipsnis studentams suteiks galimybę žinių ir įgūdžių semtis ne tik iš geriausiųjų šios srities akademikų bei verslo atstovų. Šios studijos studentams suteiks ne tik konkurencinio pranašumo, kuris yra toks reikalingas darbo rinkoje, bet ir reikiamų žinių bei įgūdžių bagažą, kurį tinkamai panaudojus specialistams nebus sunku kopti karjeros laiptais.

Ekonomikos ir verslo administravimo magistro studijų kaina labai stipriai priklauso nuo pasirinktos studijų programos, šalies, universiteto bei studijų tipo. Todėl studentams yra patariama dėl konkrečių studijų kainų kreiptis į juos dominančius universitetus ir prieš pasirenkant studijų programą, gerai apsvarstyti studijų investicijos pliusus ir minusus.

Ekonomikos ir verslo administravimo studijų metu įgytos žinios studentams atvers daugybę skirtingų karjeros galimybių. Studentai gali rinktis dirbti versle, bankų sektoriuje, vyriausybinėse organizacijose, pelno nesiekiančiose įmonėse ar akademinėje srityje. Pavyzdžiui, versle dirbantys specialistai gali nagrinėti vartotojų poreikius, ar įmonės konkurencinę aplinką ir kurti strategijas, kurios padėtų įmonei augti.

 

Prieš renkantis ekonomikos ir verslo administravimo studijas, studentams yra patariama žengti kelis pasiruošimui studijoms skirtus žingsnius. Žemiau rasite vienas iš pačių populiariausių ekonomikos ir verslo administravimo magistro studijų programų ir užpildę trumpą užklausos formą galėsite tiesiogiai susisiekti su jus dominančių universitetų priėmimo skyriais.

Skaityti Daugiau

Magistrantūros Strateginis Verslo Valdymas

The University of Law Business School Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 12 - 21 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė UK Online + 1 daugiau

Strateginio verslo valdymo magistratūrą akredituoja Chartered Management Institute (CMI) ir skirta absolventams, kurie yra suinteresuoti kurti išsamias žinias ir kritinį supratimą apie pagrindinius strateginio verslo ir valdymo aspektus. [+]

Magistrantūros Strateginis Verslo Valdymas

Strateginio verslo valdymo magistratūrą akredituoja Chartered Management Institute (CMI) ir skirta absolventams, kurie yra suinteresuoti kurti išsamias žinias ir kritinį supratimą apie pagrindinius strateginio verslo ir valdymo aspektus. Visų pirma, tie, kurie nori siekti, tobulinti ar pereiti prie karjeros verslo vadyboje, gaus naudos iš šio kurso.

Strateginiu požiūriu sukursite plačią supratimą apie svarbiausias valdymo koncepcijas. Teisės verslo mokyklos universitetas didžiuojasi gilinimu ir praktine žiniomis, kurias savo programoms suteikia praktinės patirties dėstytojai. Teorines koncepcijas ir verslo modelius pritaikysite realiose situacijose, praktiškai pagrįstoje aplinkoje. Šis laipsnis idealiai tinka tiems, kurie domisi būsima karjera versle ir valdyme, įskaitant tokius vaidmenis kaip vadovas, konsultantas, analitikas ar verslininkas.... [-]


Magistrantūros Strateginis Verslo Valdymas

The University of Law Business School
Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Jungtinė Karalystė London Vokietija Berlin + 3 daugiau

Strateginio verslo valdymo magistratūrą akredituoja Chartered Management Institute (CMI) ir skirta absolventams, kurie yra suinteresuoti kurti išsamias žinias ir kritinį supratimą apie pagrindinius strateginio verslo ir valdymo aspektus. [+]

Magistrantūros Strateginis Verslo Valdymas

Strateginio verslo valdymo magistratūrą akredituoja Chartered Management Institute (CMI) ir skirta absolventams, kurie yra suinteresuoti kurti išsamias žinias ir kritinį supratimą apie pagrindinius strateginio verslo ir valdymo aspektus. Visų pirma, tie, kurie nori siekti, tobulinti ar pereiti prie karjeros verslo vadyboje, gaus naudos iš šio kurso.

Strateginiu požiūriu sukursite plačią supratimą apie svarbiausias valdymo koncepcijas. The University of Law Business School didžiuojasi gilinimu ir praktine žiniomis, kurias savo programoms suteikia praktinės patirties dėstytojai. Jūs praktikuojančiose aplinkose taikysite teorines koncepcijas ir verslo modelius realių atvejų tyrimams. Kursai gali būti studijuoti internete arba miesteliu. Šis laipsnis idealiai tinka tiems, kurie domisi būsima karjera versle ir valdyme, įskaitant tokius vaidmenis kaip vadovas, konsultantas, analitikas ar verslininkas.... [-]


Magistro Tarptautinio verslo

MUST University
Internetinės Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Fort Lauderdale

Magistro programa Tarptautinių Verslas MISOS universiteto yra skirta parengti studentus valdymo galimybes per tarptautinių organizacijų ir pramonės. Studentai įgis lyderystės įgūdžius ir išsamų supratimą apie kultūros verslo klausimais, tarptautinių taisyklių ir strateginio planavimo, reikalingų sėkmingai dinamiškos pasaulinėje rinkoje šiandien. [+]

O Magistro programa Tarptautinio verslo ne MUST universitetas yra skirta parengti studentus valdymo galimybes per tarptautinių organizacijų ir pramonės. Studentai įgis lyderystės įgūdžius ir išsamų supratimą apie kultūros verslo klausimais, tarptautinių taisyklių ir strateginio planavimo, reikalingų sėkmingai dinamiškos pasaulinėje rinkoje šiandien. Kitos sritys dėmesio apima plėtimosi iššūkius, naudoti technologijas ir veiksmingą sprendimų priėmimo tarptautiniu lygiu.

[-]

Grenoblio MSc Inovacijos, Strategija ir Verslumas

GISMA Business School
Su bendrabučiu Dieninės 24 mėnesių September 2019 Vokietija Berlin

Grenoblio magistrantūros inovacijos, strategija [+]

Grenoblio MSc Inovacijos, Strategija ir Verslumas

Grenoblio magistrantūros inovacijos, strategija

Jūsų studijų vieta

Berlynas yra antras pagal dydį ES miestas ir klesti verslo sritis, siūlanti įvairias darbo galimybes jauniems specialistams ir absolventams. Be savo turtingos kultūrinės ir politinės istorijos, dabar ji garsėja savo klestinčių technologijų kompanijų ir vis daugiau sėkmingų verslininkų. Vokietija yra populiariausias pasirinkimas tarptautiniams studentams, norintiems studijuoti Europoje. Jis yra pripažintas dėl aukštos kokybės švietimo ir jūs galite patirti tai su GISMA.

Reikalavimai kursui2: 1 bakalauro laipsnis iš pripažinto universitetoAnglų kalbos mokėjimas: TOEFL internetinis: 94 (mažiausiai 22 kiekvienoje grupėje), kompiuteriu: 240, popierine: 587 arba IELTS: 6.5 (mažiausiai 6,0 visose srityse) arba Cambridge Proficiency egzaminas: A, B, C arba Pearson testas anglų kalba (PTE): ne mažiau kaip 63 arba laipsnis, gautas anglų kalba arba gimtoji anglų kalba3 esė (po 300 žodžių), sutelkiant dėmesį į jūsų akademinę ir profesinę patirtį;Gyvenimo aprašymas (CV)Dviejų profesionalių ar akademinių teisėjų vardaiDarbo patirtis nėra reikalavimasTrukmė... [-]

MSc Strateginis IT valdymas

Arden courses at GISMA
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Vokietija Berlin + 1 daugiau

Ši programa išmokys jus išsamią informaciją apie paslaugų lygio susitarimų, tiekėjų ir tiekėjų santykių bei kitos IT veiklos organizacijoje laikymąsi. Ši magistrantūra skirta tiems, kurie domisi IT sektoriaus įstojimu į strateginius gebėjimus. [+]

MSc Strateginis IT valdymas

Ši programa išmokys jus išsamią informaciją apie paslaugų lygio susitarimų, tiekėjų ir tiekėjų santykių bei kitos IT veiklos organizacijoje laikymąsi. Ši magistrantūra skirta tiems, kurie domisi IT sektoriaus įstojimu į strateginius gebėjimus.

Studijuodamas šią MSc Strateginio IT valdymo programą, būsite gerai pasirengę užimti lyderio vaidmenį IT sektoriuje arba priimti savo strateginius įgūdžius ne IT specialistams.

Ši magistrantūra yra pristatyta ir suteikta Arden universiteto, kuris specializuojasi nuotolinio mokymosi; 79% jų studentų teigė, kad po studijų su "Arden" jie matė savo karjeros patobulinimus.

Programa dėstoma anglų kalba Vokietijoje.... [-]


Meistras verslo administravimo srityje

University Of Stavanger
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Norvegija Stavanger

Šioje programoje mokiniai išmokys spręsti tokius klausimus kaip: kaip nukreipti pageidaujamą auditoriją? Su kuo bendradarbiauti ir kaip sukurti sėkmingą organizaciją? Priklausomai nuo specializacijos, studentai taip pat gaus supratimą apie tai, kaip inovaciniai procesai veikia ekonomikoje ir kaip jie suvokia visuomenę. [+]

Apžvalga

Ar norite dirbti bankininkystėje, finansų ar draudimo sektoriuje? Ar galbūt transportas, konsultacijos, telekomunikacijos arba energetikos verslas yra labiau viliojantys? Mokslo magistras verslo administravimo srityje yra viena iš daugialypių programų tarptautiniu mastu ir palankiai tinka studentams, turintiems verslo administravimo bakalauro laipsnį ar pan.

Šioje programoje mokiniai išmokys spręsti tokius klausimus kaip: kaip nukreipti pageidaujamą auditoriją? Su kuo bendradarbiauti ir kaip sukurti sėkmingą organizaciją? Priklausomai nuo specializacijos, studentai taip pat gaus supratimą apie tai, kaip inovaciniai procesai veikia ekonomikoje ir kaip jie suvokia visuomenę.... [-]


Magistro verslo analizė

Rady School of Management
Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego

"Rady School" verslo magistrantė "Business Analytics" (MSBA) yra intensyvi programa, kuri suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmingai kurti turtingą verslo aplinką. Programa siūlo griežtą praktinį mokymą, kuris paruoš jūsų naudojimąsi duomenimis ir analize, siekiant nustatyti verslo galimybes, generuoti verslo įžvalgas ir kurti verslo sprendimus. [+]

"Rady School" verslo magistrantė "Business Analytics" (MSBA) yra intensyvi programa, kuri suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmingai kurti turtingą verslo aplinką. Programa siūlo griežtą praktinį mokymą, kuris paruoš jūsų naudojimąsi duomenimis ir analize, siekiant nustatyti verslo galimybes, generuoti verslo įžvalgas ir kurti verslo sprendimus.

Kaip MSBA studentas, įgysite kiekybinių įgūdžių, kad sukurtumėte geresnes sprendimų priemones ir sugebėtumėte valdyti komandas ir veiksmingai bendrauti su suinteresuotosiomis šalimis per kiekvieną analizės projekto etapą.

Jei esate pasirengęs kreiptis į šią programą, galite tai padaryti čia.... [-]


Verslo analizė

Wake Forest University - School of Business
Su bendrabučiu Dieninės 10 mėnesių July 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Winston-Salem Charlotte + 1 daugiau

Į Wake Forest Magistro Verslo Analytics (MSBA) programą, jūs išmoksite pažangios metodikos taikyti Analytics verslo iššūkius visoje funkcijų ir pramonės šakų. Jūs taip pat išmokti verslo kalbą ir, kaip sėkmingai dirbti komandose, o efektyviai bendrauti savo rezultatus. [+]

Pradėti savo karjerą Aukštos Demand verslo srityje Analytics

Galimybės verslo analitikos srityje sprogo kaip pagrindiniai organizacijos priimtas duomenų valdomas ir technologijų orientuota strategijas visoje beveik visose pramonės šakose. Viduje Wake Forest magistras Verslo Analytics (MSBA) programos, Jūs išmoksite pažangios duomenų metodikas taikyti įvairias funkcijas nuo finansų rinkodaros operacijoms ir žmogiškuosius išteklius. Mes vystome matematikų, kurie gali imtis duomenis iš įžvalgos poveikio, ir gali pridėti vertę bet kurioje organizacijoje nuo pat pirmos dienos.

Programos tikslai yra šie: Dėmesys patirtinio mokymosi projektus su mūsų verslo partneriais ir klasėje naudojimo tikrąsias mažmenines duomenų iš mūsų unikalaus centro Mažmeninė inovacijų verslo partnerystes. Atskirti save kuriant stipresnę komunikacijos, komandinio darbo ir vadovavimo įgūdžių, ir atsakingo ir etiško Duomenų naudojimas priimant geresnius sprendimus supratimą. Dėmesys mokymui visoje visą spektrą analizės metodikas su stipriu verslo žinių iš naujų kursų, pavyzdžiui, verslo metrikos ir Analytics salę. Wake Forest School of Business "sukūrė MSBA programą su mūsų verslo partneriais įvesties patenkinti savo pramonės poreikius. Jų nuomonė yra aiški - mums reikia veiklos paruoštas analitikai, kurie įrodo verslo žinių ir išskirtinius bendravimo įgūdžius. ... [-]

Magistro verslo analizė

The Whitman School of Management at Syracuse University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Syracuse

Šiandienos rinkoje sparčiai auga specialistų, kurie gali naudoti analitines priemones, kad skatintų teigiamus rezultatus įmonėms, paklausa. Naudodamasi į veiksmus orientuoto požiūrio, "Whitman School MS" verslo analizei skirta parengti studentus įgūdžiais tapti duomenų pagrindu veikiančiais verslo lyderiais ir sprendimų priėmėjais. [+]

ApžvalgaMS "Business Analytics", STEM paskirta programa

Šiandienos rinkoje sparčiai auga specialistų, kurie gali naudoti analitines priemones, kad skatintų teigiamus rezultatus įmonėms, paklausa. Naudodamasi į veiksmus orientuoto požiūrio, "Whitman School MS" verslo analizei skirta parengti studentus įgūdžiais tapti duomenų pagrindu veikiančiais verslo lyderiais ir sprendimų priėmėjais.

Studentai baigs 36 kreditų valandas kursus, kurie plėtoja tarpdisciplininį supratimą apie analizės taikymą apskaitos, finansų, rinkodaros ir tiekimo grandinės valdymo srityse, naudojant duomenų rinkimo, duomenų vizualizavimo, statistinės ir struktūros analizės ir duomenų gavybos metodus.... [-]


MS Analytics

Kogod School of Business, American University
Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington + 2 daugiau

Mokslo magistras Analytics programos (MSAN) tuo Kogod School of Business rengia jums padaryti organizacinius sprendimus ir spręsti dinamiškas verslo problemas naudojant duomenų analizę. MSAN Capstone yra programos esmė. Jūs partneris su vietos organizacijomis generuoti sprendimus realaus pasaulio analizės problemas. MSAN absolventai eiti pareigas, pavyzdžiui, verslo analitikos analitikas, finansų analitikas, apskaitos ekspertizės specialistas ir verslo analizės konsultantas. [+]

Graduate Management Admission Test arba Master Of Science Analytics programa (MSAN) tuo Kogod School of Business rengia jums padaryti organizacinius sprendimus ir spręsti dinamiškas verslo problemas naudojant duomenų analizę. MSAN Capstone yra programos esmė. Jūs partneris su vietos organizacijomis generuoti sprendimus realaus pasaulio analizės problemas. MSAN absolventai eiti pareigas, pavyzdžiui, verslo analitikos analitikas, finansų analitikas, apskaitos ekspertizės specialistas ir verslo analizės konsultantas.

Heidi Friedrichas mylėjo hands-on mokymo patirtimi ji pateko į Kogod programos "MS Analytics. "Mūsų capstone praktikumą, dirbome su kompanija taikyti savo įgūdžius per konsultacinių užduoties", sako... [-]


Magistro tarptautinio verslo ir prekybos

School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Švedija Gothenburg

Tarptautinio verslo ir prekybos programa imtis savo vietą išvykimo dabartinėje valdymo sprendimus. Ištisiniai globalizacijos procesai vidaus ekonomikų [+]

Kalba: Lietuvių

Tarptautinio verslo ir prekybos programa užima jo vietą išvykimo dabartinėje valdymo sprendimus. Ištisiniai globalizacijos procesai vidaus ekonomikos lėmė situaciją, kai įmonės turi veidą ir suprasti, kad nuo pasaulinių gamybos ir prekybos tinklų poveikį. Taigi, yra vis didėjantis poreikis įmonėms ir vadovams atsižvelgti į padidėjusias galimybes, taip pat sudėtingumą didesnio ir labiau atsipalaidavęs kapitalo judėjimas, žmonių, paslaugų, produktų ir žinių, kaip jie yra taikomi ir turi suprasti, suinteresuotąsias šalis nacionaliniu ir viršesnių lygiai.

Apie programą

Programa trunka tarpdisciplininį požiūrį, sintezės metodus tarptautinėje verslo aplinkoje analizės teorijų, susijusių internacionalizaciją ir strateginį valdymą transnacionalinės korporacijos. Tai taip pat apima teisinės sistemos poveikį tarptautinės prekybos ir tiesioginių užsienio investicijų supratimą. Jis turi savo pagrindą abiejų tarptautinių verslo studijas, taip pat ekonominę geografiją, todėl programą unikalų tarptautinio valdymo srityje. Tarptautinio verslo ir prekybos programa suteikia jums išskirtinę derinys mokymo ir žinių apie tarptautinių bendrovių veikimo globalioje ekonomikoje. Tai žiūrint iš verslo perspektyvos ir remti gilias teisinio supratimo apie tarptautinę prekybą. Programos metu, gilios įžvalgos kaupiami dėl įvairių pramonės šakų ir šalių per kursus, kad padidinti individualų analizės pajėgumus ir suteikti vertingų įgūdžių ir supratimo, susijusius su projekto komandos darbą. Be to, programa suteikia galimybes lauko dirbti tarptautinėje aplinkoje ir studijas paskirtų užsienio universitetais. Mokymo atliekamas daug dėmesio skiriant realių pavyzdžių ir atvejų tyrimus iš pasaulinės gamybos ir paslaugų įmonių, kurie randami tiek Vakarų ir kylančios rinkos kontekstuose. Daugelis atvejų tyrimus ir projektų užduotys įgyvendinamos glaudžiai bendradarbiaujant su nustatytais tarptautinių korporacijų, taip pat internacionalizuotus mažų ir vidutinių įmonių. Programa yra specialiai sukurta studentams, kurie... [-]


Ss verslo analitikai ir informacijos valdymo

Krannert School of Management, Purdue University
Su bendrabučiu Dieninės 11 mėnesių June 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette

Mokslas magistras Verslo Analytics ir informacijos valdymo skirta mokyti studentus state-of-the-art informacinių technologijų ir analizės metodus. Studentai turės praeiti griežtą mokymo programą ir plėtoti supažindinti su programinės įrangos įrankius, įvairių šiuo metu naudojamas versle. [+]

Ištisus dešimtmečius Krannert vadybos mokykla buvo naudojamas analitinis verslo požiūrį plėtoti pramonės lyderių. Mes specializuojamės kurti studentams, kurie siekiama remtis jų kamieninių sluoksnių, siekiant nustatyti, švino ir augti garsių organizacijos.

Magistras Verslo Analytics "ir informacijos valdymoskirta mokyti studentus state-of-the-art informacinių technologijų ir analizės metodus. Studentai turės praeiti griežtą mokymo programą ir plėtoti supažindinti su programinės įrangos įrankius, įvairių šiuo metu naudojamas versle. Studentai taip pat turi galimybę įsitraukti į patirtinio mokymosi.

Ši programa orientuota vienodai ant abiejų technologijų ir metodų geriau parengti studentus už esamą ir būsimą kraštovaizdžio verslo duomenis. Studentai turės platesnį poveikį įvairių funkcinių sričių verslo ir kaip jie naudoja informaciją. Be to, studentai taip pat galės specializuotis interesų srityse, kaip antai tiekimo grandinėje. Ši programa siūlo unikalų požiūrį į duomenų analizės, gamification, ir optimizavimas modeliavimas ir didelį gylį SAS modeliavimo ir naudojimo. Daugelis kursus bus derinama su kitomis magistrantūros programas, siekiant užtikrinti studentams plėtoti įgūdžius, kad galėtų dirbti tarpdalykinį komandų ir visoje funkcinių ribų. Studentai turi priėjimą prie darbo paieškos konsultacijas, on-campus įdarbinti, ir karjeros išteklių gausos.... [-]


Bendrasis valdymas (verslo administravimas) magistro (magistrantūros)

PFH Private University of Applied Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 3 semestrus October 2019 Vokietija Göttingen

Žinoma, Bendrasis valdymas su Master of Science laipsnį yra skirta absolventams, kurių ekonomika bakalauro ar magistro kvalifikacinį laipsnį programa. Jis kvalifikaciją užduotis su valdymo atsakomybės įmonių ir organizacijų, taip pat už akademinę karjerą. Ji taip pat leidžia jums į doktorantūrą. [+]

universiteto miestelisBendrasis valdymas (verslo administravimas)Master Of Science (mgr)

Žinoma, Bendrasis valdymas su Master of Science laipsnį yra skirta absolventams, kurių ekonomika bakalauro ar magistro kvalifikacinį laipsnį programa. Jis kvalifikaciją užduotis su valdymo atsakomybės įmonių ir organizacijų, taip pat už akademinę karjerą. Ji taip pat leidžia jums į doktorantūrą.

Su PFH užbaigimo taip pat suteikia jums darbo garantija: Mes mokame savo mokslą dalį atgal, jei Jūs baigėte standartinio studijų laikotarpį, bet per devynis mėnesius nerado pakankamai darbą.

Jūsų privalumaiTyrimai su darbo garantijaMagistro laipsnį tik tris semestrusPasirinkimų individualų studijų planąPagal pageidavimą iki dešimties mėnesių projekte įmonėsIndividualus dėmesys mažose grupėseTarptautinis dvigubas laipsnis įmanomaVerslo administravimo magistro programa per tris semestrus Berlyne ir Göttingen... [-]

Master of Science (ms) Tarptautinio verslo

Lincoln University
Su bendrabučiu 54 valandos September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Oakland

MS Tarptautinio verslo studijų programa suteikia studentams su bakalauro ir / ar diplomus versle įgyti nuodugniai ir taikomos suprasti sunkumus ir funkcijų tarptautinės vadybos specialistų pasauliniu mastu konkurencingą ir greitai besikeičiančioje verslo ir ekonominės aplinkos. [+]

Magistro (MS) laipsnių Įvadas

Linkolnas Universitetas siūlo mokslo Tarptautinio verslo magistro (MS Ib) ir mokslo Finansų valdymo magistras (VN FM) laipsnių. Programos yra skirtos plėtoti plačią kompetenciją ir sudaryti sąlygas absolventams dirbti įvairių verslo situacijas, atitinkančias jų specialybę. Lincoln universitetas MS programos palaikyti stiprią tarptautinę dėmesio. Siekiant įgyvendinti bendrą misiją, dėmesys visoje disciplinų dėl svarbių ir įgūdžių, taip pat konkrečių dalykinių sričių.

Šie tikslai buvo nustatyti programoms:

Naudokite analitinių įrankių iš kiekybinių ir elgsenos mokslų žinias; Lankstaus prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos kūrimas; Studento gebėjimą įvertinti socialinius, politinius ir ekonominius vertybes plėtra; Pažanga įgūdžių grupės bendradarbiavimo ir sprendimų priėmimo procese; Bendravimo įgūdžių lavinimas; Plėtra studento gebėjimą atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus, reikia didinti jų gebėjimą pristatyti savo idėjas, mokslinių tyrimų metodologiją ir rezultatus oficialius pristatymus su kritikos savo analizės, raštu, žodžiu ir žiniasklaida pristatymo įgūdžiai versle ir profesinėje aplinkoje. VN laipsniai bendrieji reikalavimai ... [-]

Verslo Magistratūra

Trinity College Dublin - Business School
Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2019 Airijos sala Dublin

1-oji vieta Airijoje ir 34-oji vieta verslumo pasaulyje ("Eduniversal 2018"), Trinidado koledžo Dublino siūloma verslumo magistrantūra skirta verslininkystei. Ši programa suteiks studentams specialių žinių ir praktinių įgūdžių pradėti ar remti naujas ir esamas įmones. [+]

1-oji vieta Airijoje ir 34-oji vieta verslumo pasaulyje ("Eduniversal 2018"), Trinidado koledžo Dublino siūloma verslumo magistrantūra skirta verslininkystei. Ši programa suteiks studentams specialių žinių ir praktinių įgūdžių pradėti ar remti naujas ir esamas įmones.

Programos informacija

Ši programa skirta mokiniams suteikti specialių žinių ir praktinių įgūdžių pradėti ar remti naujas įmones. Daug dėmesio skiriant technologinei ir tarptautinei verslininkystei, studentai mokysis kaip tobulėti, pradedant naujas įmones, remiant ir finansuojant įmones arba naudojant verslumo mąstyseną ir požiūrį esančiose įmonėse, kurios siekia augimo.

Sukurta tiems, kurie turi verslumo mąstyseną, programa yra unikali, atsižvelgiant į etišką elgesį, taip pat į verslininko gerovę, susijusį su naujų įmonių vystymosi stresiniu pobūdžiu. Studentai įgis karjeros įgūdžių, norėdami geriau įsteigti naują įmonę, finansuoti naujas įmones, remti naujų įmonių plėtrą ar mastą ir plėtoti esamas įmones. Programa apima interaktyvias pamokas, seminarus ir grupinius projektus. Studentai taip pat gali atlikti tyrimus kaip įmonės projektą, o ne standartines disertacijas.... [-]