MA anglų kalba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

(Studentai gali pasirinkti literatūros pagrindu magistro laipsnį arba magistro takelį Profesionalus rašymas ir redagavimas baigti savo laipsnį. Šiame puslapyje yra skirti literatūros pagrindu MA reikalavimai) Dailės magistras programa anglų kalba siūlo kursus mokslinės literatūros, istorijos ir teorijos žanro ir išsiaiškinti studijų kūrybos ir profesinės raštu, lingvistikos ir sudėtis teorijos, kino ir mokymas raštu ir literatūrą.

Fakulteto nariai stengiamės pasiūlyti studentams iš literatūros studijos ir yra susipažinę su naujausiais daugiakultūrėje ir tarpdisciplininių požiūrių tradicijų supratimą. Anglų MA rengia absolventus siekti galimybes mokymo, profesinės raštu, ir toliau studijuojant. Glaudžiai bendradarbiaudama su savo patarėjais, studentai kurti individualias programas, siekiant patenkinti savo interesus ir tikslus. Mokiniai yra skatinami tyrinėti įvairūs būdai literatūros, kalbos ir raštu studijų ir plėtoti savo sugebėjimus, kaip skaitytojai, kritikai, rašytojai, ir mokytojams.

Anglų MA programa reikalauja 30 semestro valandų kursinių anglų, kurio metu studentai baigtų ir pateikti disertaciją, arba jų atstovas darbo portfelį, į fakulteto peržiūros komitetas.

Priėmimo sąlygos

Studentai turi turėti bakalauro anglų svarbų ar kitą preparatą patenkinama Departamento ir unrecalculated pažymių vidurkį bakalauro studijų bent 3,0 (apie 4,0 skalę).

Pareiškėjai MA privalo pateikti trumpą (750-1000 žodžių) pareiškimą tikslo, kuriame savo priežastis, norinti gauti anglų kalba MA ir kaip, kad laipsnis telpa į savo profesinių tikslų.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2015

Apie mokyklą

Youngstown State University, an urban research university, emphasizes a creative, integrated approach to education, scholarship, and service. The University places students at its

Youngstown State University, an urban research university, emphasizes a creative, integrated approach to education, scholarship, and service. The University places students at its Skaityti mažiau