Ma english

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Anglų studijų programa yra struktūrizuotas aplink istorinių literatūros laikotarpius, per kuriuos yra imtasi teorinių ir metodologinių požiūrių įvairovė tyrimas. Studentai gali siekti estetinės, filosofinės ir kultūrines problemas, o taip pat tokius interesus kaip humanizmo, literatūros teorijos, seksologijos ir kanoninės išraiška.

Laipsnis Reikalavimai:

Variantas 1: 24 - 36 kredito valandos

Privalomieji dalykai:

  • Anglų 500, tikslai ir metodai Literatūros stipendiją - Anglų 566, Įvadas į TEORIJŲ

Platinimo reikalavimai:

  • Du kursai ankstesnių literatūros laikotarpius, susijusius su dviejų skirtingų nacionalinių literatūrų (Britų literatūros iki 1800 amerikiečių literatūra išankstinius 1900 arba kitos paskirtos kursai) - Du kursai vėlesniuose literatūros laikotarpius, susijusius su dviejų skirtingų nacionalinių literatūrų (Britų literatūros po 1800, Amerikos literatūra po 1900 ar kitoms paskirtoms kursai)

Baigiamasis projektas:

  • Popieriaus, kad yra didelė plėtrą ir peržiūrėti seminaro popieriaus arba kitos mokslinių tyrimų pagrindu projekto turi būti nustatytas studento, pasikonsultavusi su fakulteto narys ir aukštosios komiteto patvirtintas. (Šis projektas paprastai paleisti 35 -. 40 puslapių) - du papildomus kursus studento pasirinktą antrosios pakopos.
  • Su konsultantu, pirmojo skaitytojui, ir Aukštųjų studijų komiteto patvirtinimo, studentas gali rašyti baigiamąjį darbą -worth 6 kreditai organizuojančios 80 -. 100 pp, turi būti pradėtas baigus 24 kredito valandos.

2 variantas: 24-30 kredito valandos

Privalomieji dalykai:

  • Anglų 500, tikslai ir metodai Literatūros stipendiją - Anglų 566, Įvadas į TEORIJŲ

Platinimo reikalavimai:

Kaip galima greičiau ir ne vėliau kaip po to, kai baigė 12 valandas kursinį darbą, studentas turės parengti jo / jos paties vėliau studijas, įskaitant kursinį darbą ir galutinę projekto, apie tam tikrą organizacinę struktūrą natūra. Studentas turės dirbti su dviem fakulteto nariai rašyti šiai individualiai pritaikytą studijų kursą pagrindimas turi būti patvirtinta Aukštųjų studijų komiteto.

Baigiamasis projektas:

Popieriaus, kuris yra žymiai plėtrą ir peržiūrėti seminaro popieriaus arba kitos mokslinių tyrimų pagrindu projekto turi būti nustatytas studento, pasikonsultavusi su fakulteto narys ir aukštosios komiteto patvirtintas. (Šis projektas paprastai paleisti 35 -. 40 puslapių)

Du papildomi kursai studento pasirinktą antrosios pakopos.

Su konsultantu, pirmojo skaitytojui, ir Aukštųjų studijų komiteto patvirtinimo, studentas gali rašyti baigiamąjį darbą -worth 6 kreditai organizuojančios 80 -. 100 pp, turi būti pradėtas baigus 24 kredito valandos.

NAUJAS

Naujos studijų studentai mokosi šešių ar daugiau kreditų į anglų arba MA MA anglų kalba su raštu medijos menų ir technologijų programą koncentracija rudenį 2013 semestrą turi teisę gauti 25% mokslą ir mokesčių apdovanojimą. Prašome apsilankyti absolventas specialių apdovanojimų svetainėje konkrečius duomenis.

Nuo rudens 2013, galite uždirbti anglų MA su raštu Media menų ir technologijų koncentracija.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2014

Apie mokyklą

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development.

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development. Skaityti mažiau