Ma Kalbos Ir Socialinio Teisingumo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jei jus domina, kaip mūsų vartojama kalba gali paveikti visuomenės turtus, galimybes ir privilegijas, tai yra jūsų kursas.

Šioje kalbų ir socialinio teisingumo magistrantūroje išnagrinėsite taikomosios kalbotyros indėlį į daugelį socialinio teisingumo darbotvarkių. Jei naudositės studijuodami mokykloje, garsėjančioje savo meistriškumu ir naujovėmis mokantis ir mokant, taip pat atlikdami pasaulyje pirmaujančius kalbų ir socialinio teisingumo tyrimus, tapsite mūsų klestinčios mokslo bendruomenės dalimi.

Galutinis patvirtinimas.

Pagrindiniai faktai

 • Vieta - Jorko miestelis
 • Trukmė - 1 metai visą darbo dieną, 2 metai ne visą darbo dieną
 • Pradžia: 2020 m. Rugsėjis
 • Mokykla - Kalbos ir kalbotyra

Kurso apžvalga

Pasirinkę studijuoti šį kursą, turėsite galimybę reikšmingai prisidėti prie vietos bendruomenių gerovės, įtraukdami šias grupes į įvairias bendradarbiavimo veiklas. Tai taip pat yra pagrindinis mūsų naujojo Kalbų ir socialinio teisingumo tyrimų centro, įsikūrusio mūsų mokykloje, tikslas.

Programą informuoja ir moko mūsų ekspertai, kurie yra pripažinti tarptautiniu mastu už savo tyrimus kalbų ir socialinio teisingumo srityse.

Specialios programos tyrimų sritys yra: kalba, socialinis teisingumas ir kurčiųjų bendruomenės; įtraukimas į kalbą, lytį ir seksualumą mokyklose; kalba ir lygybė aukštajame moksle; Jorko ir Šiaurės Rytų regiono BME bendruomenių kalbinė analizė; įtraukties ir socialinio teisingumo klausimai, susiję su ne tik anglų kalbomis mokyklose; socialiniai akcento, tarmės ir daugiakalbystės vertinimai; įtraukiančios / emancipacinės (pakartotinės) anglų, kaip papildomos kalbos, koncepcijos.

Mes žinome, kad magistrantai dažnai turi darbą, šeimas ar vykdo kitus įsipareigojimus žongliruoti kartu su savo studijomis, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti šią programą tiek visą, tiek ne visą darbo dieną.

Kurso struktūra

1 lygis

Moduliai

 • Kalbos mitai, kreditai: 30, privaloma
  • Šis modulis padidina jūsų supratimą apie kalbos mitus. Kritikuodami šiuos mitus, mes supažindinsime jus su teorinėmis sistemomis ir išsamiais kalbos analizės metodais. Tai parengs jus tolesniems šių studijų moduliuose.
 • Kritinio diskurso analizės metodai, kreditas: 30, privaloma
 • Šis modulis supažindina jus su kritinio diskurso analizės teorijomis ir požiūriais. Apimsime diskursą ir tapatybės, diskurso ir galios politiką, multimodalinę kritinio diskurso analizę ir kritinio įvertinimo analizę.
 • Kalbos ir socialinio teisingumo atvejų analizė, kreditai: 30, privaloma
 • Taikykite ankstesnio modulio žinias konkrečioms populiacijoms ir aplinkybėms. Turinį gali sudaryti:
  • Socioekonominis statusas
  • Lytis ir seksualumas
  • Kalbos, susijusios su mažumų kalbomis
  • Kalba ir su ja susiję sutrikimai
  • Atsakovai ir ieškovai
  • Ne gimtoji kalba
  • Tautybė ir rasė.
Tyrimo metodai, kreditai: 30, privaloma
 • Šis modulis nagrinėja tyrimų rezultatų kalbinėje ir taikomojoje kalbotyroje reikšmę būsimai profesinei praktikai. Tai skatina jus domėtis kalbų ir socialinio teisingumo klausimais dabartinėje ar būsimoje karjeroje. Mes parengsime atlikti tyrimų ir projekto darbus kalbos ir kalbotyros srityje.
Baigiamasis projektas, kreditai: 30, privaloma
 • Jūsų baigiamajame darbe bus nagrinėjamas konkretus tyrimo klausimas kalbos ir socialinio teisingumo tema. Arba jūs tai sukursite kampanijos forma. Disertacija suteikia jums galimybę parodyti, kad jūsų kalbos ir socialinio teisingumo žinios gali būti pritaikytos tyrimams. Jus prižiūrės akademinis personalo narys, tačiau jums bus pavesta prisiimti savarankišką atsakomybę už savo darbą. Modulis leis jums pateikti įrodymų apie jūsų sugebėjimą aktyviai formuoti tyrimų planus, savarankiškai juos vykdyti ir kritiškai apmąstyti savo išvadas.

Mokymas ir vertinimas

Mokymas ir mokymasis

Visoje programoje būsite skatinami vaidinti aktyvų vaidmenį, kritiškai mąstydami apie dalyko įvestį ir kontekstualizuodami ją per struktūrizuotą ir įvertintą refleksiją apie tai, kaip jūsų skaitymas ir diskusija susiejami su jūsų pačių patirtimi. Modulio dėstytojai imsis tarpininkų vaidmens, skatindami mąstyti už savo srities ribų ir maksimaliai tobulindami dalyko žinias ir supratimą. Jūs būsite paraginti dalytis savo patirtimi ir refleksijomis per pamokų dialogą, taip pat bus skatinamas aktyvus požiūris į mokymąsi.

Mokymo strategijoje paprastai naudojami įvairūs mokymo ir mokymosi metodai, įskaitant:

 • Paskaitos (su pagalbine medžiaga, paskelbta VLE)
 • Dėstytojų ir studentų vedami seminarai
 • Seminarai ir diskusijų grupės
 • Savarankiškos studijos ir tyrimai
 • Kalbinių duomenų rinkimas ir analizė
 • Modulio vertinimai bus teikiami internetu internetu per VLE.

Vertinimas ir atsiliepimai

Moduliai vertinami įvairiais būdais, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, esė, duomenų analizę ir pristatymą žodžiu. Galite pasirinkti baigti savo programą vykdydami galutinį tyrimų projektą arba planuodami kalbų ir socialinio teisingumo kampaniją.

Kai kuriuose moduliuose grįžtamojo ryšio tikslais bus naudojamas formuojamasis vertinimas, naudojant įvairias vertinimo strategijas. Prireikus būsite skatinami derėtis su modulio dėstytojais ir susieti savo profesinę praktiką su akademiniu programos turiniu, kad vienas galėtų informuoti kitą.

Patekimo reikalavimai

Būtiniausi atvykimo reikalavimai

 • 2: 2: patvirtintos institucijos bakalauro laipsnis
 • 6.0 IELTS: Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų

Kvalifikacijos

 • Norint įstoti į šį magistrantūros kursą, reikia ne mažiau kaip 2: 2 bakalauro laipsnio. Tai turi būti gauta iš įstaigos, patvirtintos York St John University .

Tarptautiniai studentai

 • Jei esate tarptautinis studentas, turėsite įrodyti, kad turite lygiavertę patirtį ir kvalifikaciją kaip ir aukščiau išvardyti reikalavimai.
 • Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, turite įrodyti, kad mokėjote anglų kalbą IELTS 6.0 lygiu (be įgūdžių, žemesnių nei 5,5) arba lygiavertį.
 • Mes mielai rengiame interviu per „Skype“ tarptautiniams studentams.

APEL politika

 • Jei negalite įvykdyti šių būtiniausių reikalavimų, gali būti įmanoma atsižvelgti į ankstesnio patirtinio mokymosi akreditavimo (APEL) įrodymus kaip alternatyvų metodą, taikomą norint patenkinti programą. Tokiu atveju gali būti pateiktos tinkamos nuorodos ir užimtumo dokumentai, pagrindžiantys pareiškėjo priėmimo į šalį atvejį.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir strategija „ES 2020“ - 21

Studijų mokestis už 2020 m. Įstojimą į šį antrosios pakopos studijas yra 6 500 svarų sterlingų nuolatiniams JK / ES, Džersio, Gernsio ir Meno salų studentams.

JK / ES, Džersio, Gernsio ir Meno salų studentams, studijuojantiems neakivaizdinėmis studijomis, mokestis už mokslą už 2020 m. Įstojimą į šią magistrantūrą yra 3 250 svarų sterlingų per metus.

Yra galimybės gauti paskolas antrosios pakopos studijoms, kurios padės sumokėti už magistro kursus.

Tarptautinė (ne ES) 2020–21 m

Studijų mokestis už 2020 m. Įstojimą į šį magistrantūrą yra 12 750 svarų sterlingų tarptautiniams studentams.

Dėl imigracijos įstatymų tarptautiniai studentai, turintys 4 pakopos vizą, turi mokytis dieninėse studijose. Norėdami gauti daugiau informacijos apie vizų reikalavimus ir trumpalaikes studijų vizas, apsilankykite Tarptautinių vizų ir imigracijos puslapiuose.

Alumni stipendijos

Jei tęsiate magistrantūros studijas iškart po to, kai studijuojate pas mus bakalauro laipsnyje, siūlome sumažinti mokesčius, atsižvelgiant į jūsų pasiektą laipsnio klasifikaciją.

Jei šiais metais baigsite bakalauro laipsnį York St John University jums gali būti suteikta teisė:

 • 50% sumažinamas kursų mokestis, jei pasieksite 1-ą vietą
 • Sumažinimas 35%, jei pasiekiama 2: 1
 • 20% sumažinimas, jei pasiekiama 2: 2

Šie sumažinimai taikomi visiems Jorko ir Londono dėstomiems magistro, magistro, magistrantūros ir MRes kursams, išskyrus fizioterapijos (išankstinės registracijos) magistrantūros, ergoterapijos (išankstinės registracijos) magistrus ir visus PCGE kursus.

Visiems York St John University absolventams gali būti taikoma 10% nuolaida jų magistrantūros studijoms, nesvarbu, kada baigėte studijas. 10% nuolaida absolventams nebus pridedama prie šių lengvatų.

Su kursu susijusios išlaidos

Studijuodami savo laipsnį, gali kilti papildomų išlaidų, susijusių su jūsų kursu. Tai gali būti asmeninės įrangos ir raštinės reikmenų, knygų ir pasirinktinai išvykų įsigijimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Skaityti mažiau
Jorkas , Londonas + 1 Daugiau Mažiau