Ma TESOL

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba TESOL magistrantūros programa rengia studentus mokyti tiek šalyje, tiek užsienyje, aukštojo ir suaugusiųjų švietimą, privačių kalbų mokyklų, o K-12 parametrus, kur valstybės sertifikavimo nereikalaujama.

Amerikos universiteto TESOL magistrantūros programa siūlo savitą mišinį teorijos ir praktikos, kuri leidžia studijų pakopos studentams taikyti pamatinių sąvokų į praktinio dėstymo patirtį disciplinos. Programa skiriama daug dėmesio patirtinio mokymosi, su studijų studentai planuoja pamokas, stebėdami pamokas ir mokymo arba konsultavimo ESL studentų kontekstuose nuo programos pradžios įvairovė.

Mokykitės iš pirmaujančių fakultetas EKSPERTŲ

TESOL fakulteto nariai piešti ant savo didelę ir įvairių mokymo patirtimi, žinios apie šiuolaikinę mokslinių tyrimų ir kultūrų patirtimi siekiant suteikti studentams būtiną akademinę ir praktinių žinių tapti sėkmingu specialistų TESOL srityje. Programoje pabrėžiama, kad komunikacinę požiūrį į kalbų mokymą, siūlo platų kursų ir dėmesys sutelkiamas į autentiškų mokymo veiklą.

PRISIJUNGTI Au TESOL BENDRIJOS

MA TESOL studentai naudojasi bendruomenės jausmą, tiek su savo bendraamžiais ir jų profesorių, kurie yra tarp pirmaujančių specialistų iš TESOL srityje. TESOL MA programa numato, kad įvairių studentų gyventojų, įskaitant absolventams, specialistų ir karjeros jungikliai ir siūlo didelį lankstumą užbaigti laipsnį. Studentai gali būti priimami į visą arba ne visą darbo laiką, ir klases susitikti vakare, kad tilptų mūsų studentų užimtas tvarkaraščius. Kursai TESOL magistrantūros programa yra siūlomi rudenį ir pavasarį, taip pat vasarą, per AU TESOL vasaros institutas.

Įėjimas į programą

Stojantieji į magistro programą TESOL taikomi minimalių universitetų reikalavimų priėmimo į studijuojant. Be to, pažymių vidurkis 3,00 (nuo 4,00 skalę) į bakalauro dur, Magistras Įrašų egzaminas (GRE) balus ir dviejų raidžių atskaitos akademiniais yra privalomi. Primygtinai rekomenduojama, kad gimtoji anglų kalba turi tam tikrą bent vienos kitos kalbos fone. Pareiškėjai, kurių gimtoji arba gimtoji kalba nėra anglų, turi įrodyti įrodymą kalbos mokėjimo pateikdamas patenkinamų rezultatų iš anglų kalbos testą, užsienio kalbą (TOEFL). Minimalus TOEFL rezultatas visiškai priėmimo svarstyti yra 100 dėl interneto testas (iBT) arba 600 ant popieriaus testas. Neakivaizdinės taip pat dieninio studentai kviečiami į programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2016

Apie mokyklą

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries.

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries. Skaityti mažiau