Ma inovacijų dizaino vadyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Inovacijų dizaino valdymas Menų magistras

Dizaino kultūros verslas

Neseniai paskelbtame 2018 m. Spalio mėn. Atliktame tyrime „Dizaino verslo vertė“ - pasaulinė konsultacinė firma „McKinsey“

Visapusiškas sutrikimas per skaitmeninimą, rinkos pokyčius ir vartotojų elgesį sukūrė naują profesionalų žaidimo erdvę tarp kūrybinio dizaino, verslo strategijos ir IT plėtros. Į inovacijas orientuotos įmonės vis dažniau ieško vadovų, kurie supranta, kaip naudoti dizainą kaip svarbų verslo sprendimų varomąjį veiksnį ir kaip įtraukti teisingą smegenų mąstymą ir meninį požiūrį į verslą, kaip strateginį turtą kuriant naujoves ir tvarų vartotoją. vertybių ir įmonių organizacijos ir vizijos transformacijos.

Ši nauja magistrantūros programa „Inovacijų dizaino valdymas“ yra tiesiai prie dizaino ir verslo sankirtos. Jis nori suformuoti asmenis, kurie priima šiuos sudėtingus, sparčiai besivystančius iššūkius ir kurie laikosi integruoto požiūrio su strategijomis, suderinančiomis geriausią dizainą, verslą ir technologijas. Tai, be kita ko, pasiekiama vykdant įvairias intensyvias projektų veiklos, kurios bus surengtos glaudžiai bendradarbiaujant su pirmaujančiais pramonės specialistais ir tikromis įmonėmis, kurios susiduria su šiais iššūkiais.

Absolventai bus įdarbinti labai naujovių ar dizaino įmonėse, kaip vyresnieji dizaineriai, dizaino vadovai, strateginiai prekių ženklų vadovai arba „Venture Architects“.

Faktai:

 • Laipsnis: magistras (MA)
 • Campus: Berlynas
 • Mokymo kalba: anglų
 • Pradžios semestras: Žiemos semestras: rugsėjo mėn
 • Semestrų skaičius: 2 semestrai (vieni metai)
 • Programos tipas: Visas laikas
 • Kreditai: 60 ECTS
 • Pabrėžia:
  • Dėmesys individualiam vystymuisi mažose mokymosi grupėse ir asmeninė atmosfera. Kūrybinė laisvė, profesionali įranga ir praktiniai projektai. Garsių kūrybinės pramonės dėstytojų mokymas.
 • Mokestis už mokslą:
 • ES pareiškėjai: 13 000 EUR vieneriems metams
 • Ne ES kandidatai: 14 300 EUR vieneriems metams

Ką daro neįvykdyti studijuoti Europos University of Applied Sciences Europe ?

Europos University of Applied Sciences Europe (UE) yra valstybės akredituotas, buvo suteiktas ne kartą ir yra vienas iš 25 geriausių universitetų visame pasaulyje pagal tarptautinį požiūrį.

Čia mokosi mažuose kursuose, todėl jūs gaunate individualią paramą ir asmeninius kontaktus su mūsų profesoriais. Visi mūsų dėstytojai yra sėkmingi meno ir dizaino pasaulio ekspertai.

Platus programų spektras leidžia nustatyti tarpdisciplininius studijų kursus ir suteikia galimybę naudotis modernia visų sričių įranga nuo fotografijos iki žaidimo dizaino.

Mokymasis Vokietijos University of Applied Sciences Europe

Mes akcentuojame tarptautiškumą. Štai kodėl mes buvome tarp 25 geriausių studentų mobilumo ir tarptautinės orientacijos atlikėjų visame pasaulyje (U-Multirank 2016). Mūsų daugybė tarptautinių studentų atvyksta iš viso pasaulio, siekdami gerai vertinamo (valstybės ir ZEvA pripažinto) vokiečių kalbos laipsnio, kuris yra visiškai mokomas anglų kalba.

Vokietija, žinoma kaip novatorių šalis, yra puiki vieta norintiems įgyti išsilavinimą. Vokietija yra didžiausia ekonominė galia ir aukštųjų technologijų bei automobilių technologijų centras Europoje. Be to, Vokietija yra ypač saugi ir gyvybinga šalis, turinti palyginti nedidelį mokestį už mokslą ir už prieinamą kainą. Be to, Berlynas yra žinomas kaip Europos startinis kapitalas, skelbimų magnetas ir „vieta, kur būti“ jauniems žmonėms ir verslininkams.

Štai kodėl mes skatiname tarptautinius studentus atvykti čia ir mokytis su mumis. Dabar galite kreiptis į savo nacionalinį mokyklą. Tada mes peržiūrėsime jūsų paraišką ir padėsime jums per procesą.

Darbas mokymosi metu

Mes norime, kad jūsų studijos puikiai atitiktų jūsų gyvenimą. Todėl kursai magistrantams vyksta trečiadienio popietę iki penktadienio ir kartais šeštadienio popietę semestro metu. Taip darbo ne visą darbo dieną ir studijos tampa suderinamos.

Vis dėlto dieninių studijų kurso rengimas ir tęstinis darbas yra būtini ir juos reikia apsvarstyti.

Programa - tarpdisciplininiai kursai, projektai ir dar daugiau

„Innovation Design Management“ - tai vienerių metų magistro programa, kurioje priimami tarptautiniai pareiškėjai, besispecializuojantys visuose ekonomikos ar dizaino dalykuose.

Šioje programoje turėsite unikalią galimybę įgyti gilių žinių apie tai, kaip pirmaujančios įmonės naudoja dizainą, kad sukurtų novatoriškus ir prasmingesnius produktus, sukurtų verslo kultūrą ir užtikrintų tvarią klientų vertę.

Karjeros galimybės

Vis daugiau ir daugiau bendrovių supranta didelę vertę, kuri:

 • Dizainas sukuria prasmingus produktus ir geresnius plėtros procesus.
 • Sutrikusioms ar radikalioms naujovėms reikia naujų plėtros procesų.
 • Dizainas suteikia idėjinį pagrindą idėjoms surasti ir kurti.
 • Dizainas yra į žmogų orientuota veikla.

Todėl rinkai reikia ekspertų, kurie turi tvirtą poziciją dizaino ir verslo srityse ir kurie gali sėkmingai organizuoti dizainą ir kaip strategiją, ir kaip procesą. Šis asmuo yra magistro programos „Inovacijų dizaino valdymas“ pagrindas.

Tipiškose darbo vietose yra pirmaujančios pozicijos:

 • Dizaino kūrimas
 • Dizaino tyrimai
 • Firmos kultūra
 • Naujos verslo plėtros
 • Produktas

Taikykite šiandien University of Applied Sciences Europe

Dabar galite kreiptis dėl žiemos semestro, kuris prasideda rugsėjo 1 d . Mes laukiame Jūsų susitikimo!

Atrankos komitetas peržiūri jūsų paraišką ir dokumentus remdamasis šiais kriterijais:

 • Užpildyta internetinė paraiškos forma.
 • Jų diplominių darbų data ir pasirašytos kopijos ir įrašų kopija, įskaitant atliktus seminarus / modulius ir kredito taškus (anglų arba vokiečių kalbomis).
 • Naujausia informacija su jūsų mokomuoju
 • Motyvacinis laiškas (žr. Toliau nurodytus reikalavimus).
 • Pirmąjį laipsnį turintiems kandidatams, susijusiems su dizainu, prašome pateikti portfelį, kuriame yra 4 projektai - arba iš studijų, arba iš jūsų darbo.
 • Anglų kalbos įgūdžių ar įgūdžių lygio įrodymas (B2 CEFR arba IELTS / TOEFL 5.5).

Priėmimo procedūra apima maždaug 45 minučių asmeninį pokalbį ir pokalbį apie jūsų motyvacinį laišką. Taip pat bus išbandyta jūsų anglų kalbos žinios.

Pagrindiniai jūsų motyvacinio laiško klausimai:

 • Pasirinkite dvi visame pasaulyje veikiančias įmones iš skirtingų pramonės šakų, kurios visame pasaulyje išgarsėjo per dizainą. Paaiškinkite, kaip šios įmonės jus motyvuoja gauti „Inovacijų dizaino vadybos“ magistro laipsnį.
 • Kiekvienai bendrovei nurodykite 4 skirtingus taškus (internetu ir (arba) neprisijungus), kuriuose jūs, kaip vartotojas, galite jais bendrauti. Kur matote tobulėjimo potencialą?
 • Jūsų nuomone, kodėl tam tikros bendrovės geriau įgyvendina sėkmingą dizaino strategiją nei kitos?
 • Kur nuo keturių metų save matote profesionaliai? Paaiškinkite, kaip Inovacijų dizaino vadybos magistras padės jums pasiekti savo tikslą!

Prašome aiškiai parodyti savo motyvaciją dalyvauti programoje „MA Innovation Design Management“. Jūsų popieriuje turi būti apie 750 žodžių (prašome neviršyti 3 puslapių).

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Skaityti daugiau

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Skaityti mažiau
Berlynas , Iserlohn , Hamburgas + 2 Daugiau Mažiau