Apžvalga

Šis kursas bus sukurtas taip, kad jūsų kritinis supratimas apie naujausius TESOL teorijos ir praktikos pokyčius suprastų. Tai taip pat siūloma kaip žiniatinklio nuotolinio mokymosi MA.

Šis kursas yra tinkamas, jei esate šiuo metu arba norite mokyti anglų kalbos kitokių kalbėtojų kalbomis, norėtumėte remtis turimomis žiniomis ir patirtimi, siekdamas pagerinti savo karjeros perspektyvas arba suinteresuoti savo mokymo praktikos / konteksto tyrinėjimu.

Jis paruošs jus atlikti nepriklausomus mokymosi ir mokymosi tyrimus ir suteiks Pathway doktorantūros studijoms. Jūs susitiksite su ekspertų dėstytojais anglų kalbos mokymo srityje, pagrindine taikomosios lingvistikos šaka, turinti daug metų patirties dėstyti šiame lygyje ir kurie yra pasiryžę teikti geriausios kokybės studijų patirtį.

Mūsų mokymas yra informuojamas pagrindiniais moksliniais tyrimais ir siūlome pasirinktinius modulius, kurie atspindi naujausius taikomuosius kalbotyros ir kalbų mokytojų rengimą. Jūs mokysite šiuolaikiškoje, aukštųjų technologijų mokymosi aplinkoje, kurioje bus gyvas, daugiakultūris socialinis patirtis.

Mes siūlome įvairią paramą, įskaitant interaktyvius, bendrus mokymo metodus, individualius mokymus, galimybes siekti savo profesinių ir mokslinių interesų, prieigą prie išsamių studijų medžiagą ir nemokamą pagalbą ugdant anglų kalbos mokėjimą.

Galbūt galėsite dalyvauti bendruomenės projekte , skirtu kalbų mokymui pabėgėliams, kuriems reikalinga bendra ir funkcinė anglų kalba, kad išgyventumėte ir prisitaikytų prie gyvenimo JK.

Sužinoti daugiau.

Kurso informacija

Išsamūs įrašymo reikalavimai

Jei pareiškėjas turi pirmąjį laipsnį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama kalbų mokymo teorijai ir metodikai arba kuriam sėkmingai baigtas svarbus, patvirtintas TESOL metodologijos kursas, reikalaujama patirtis bus sumažinta iki ne mažiau kaip dviejų mėnesių "visą darbo dieną" klasėje anglų kalbos mokymo patirties ( 145 valandos neakivaizdinio darbo patirties).

Mokymo patirties apskaičiavimas neturėtų apimti mokymosi praktikos, priimtos kaip kurso dalis. Pareiškėjai turėtų parodyti, kaip skaičiuojamos valandos, susijusios su neakivaizdine anglų kalbos mokymo patirtimi. Pareiškėjams, turintiems internetinę mokymo patirtį, reikės parodyti, kaip skaičiuojamos jų darbo valandos, ir pateikti raštiškus darbdavių įrodymus (pateikiami paraiškos pateikimo metu).

Struktūra

Mokomas šio kurso elementas yra sudarytas iš keturių 30 kreditų modulių, plius 60 kreditų disertacija. Tai gali būti baigta daugiau nei vienerius metus visą darbo dieną, arba dvejų metų pusmečio ir aštuonių mėnesių disertaciją. Yra PGDip ir PGCert išvažiavimo punktai, taip pat galima gauti universiteto Malaizijos universitete arba internetu .

Vertinimas

Kiekvienas 30 kreditų modulis vertinamas 6 000 žodžių raštu. Norėdami užbaigti meistrų, jūs turite pasiekti kiekvieno užduotį 50 taškų.

15 000 žodžių disertacija yra originalus kūrinys ir turėtų būti susijęs su vienu iš pasirinktų modulių patvirtintoje temoje.

Patekimo reikalavimai

2: 2 lygis (arba tarptautinis ekvivalentas). Kandidatai be pirmojo laipsnio, bet turintys patvirtintą, atitinkamą profesinę kvalifikaciją ir (arba) didelę mokymo patirtį bus nagrinėjami individualiai. Mažiausiai devynių mėnesių dieninių klasių anglų kalbos mokymo patirtis (650 valandų neakivaizdinės patirties)

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS: 6.5 (ne mažiau kaip 6,0 bet kuriame elemente)

Karjera

Mūsų absolventų karjeros tikslai yra patarėjai, švietimo patarėjai, kalbos mokytojai, pradinio / vidurinio ugdymo mokytojai ir profesijos / pramonės instruktoriai bei instruktoriai. Keletas mūsų absolventų jau dirba, o ne visą darbo dieną studijuoja profesinio tobulėjimo pasirinktą karjerą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 50 daugiau kursų University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 18, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas