Apžvalga

Šis kursas tinka, jei norėtumėte išplėtoti karjerą sparčiai besiplečiančioje Kinijos kalbos mokymo srityje JK ar visame pasaulyje.

Dabartiniai kinų kalbos mokytojai taip pat nori remtis žiniomis ir patirtimi, kitų dalykų mokytojais, ketinančiais pereiti į šią sritį, taip pat tuos, kurie domisi kursų rengimu, vadyba ar mokytojų rengimu tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek tarptautiniu mastu.

Mūsų mokymas yra informuojamas pagrindiniais moksliniais tyrimais ir siūlome pasirinktinius modulius, kurie atspindi naujausius taikomuosius kalbotyros ir kalbų mokytojų rengimą. Jūs mokysite šiuolaikiškoje, aukštųjų technologijų mokymosi aplinkoje, kurioje vyks įvairiapusė ir aktyvi antrosios ir užsienio kalbos mokymo, pradinio, vidurinio ir aukštojo mokslo mokymosi bendruomenė.

Mes siūlome įvairią paramą, įskaitant interaktyvius, bendrus mokymo metodus, individualius mokymus, galimybes siekti savo profesinių ir mokslinių interesų, prieigą prie išsamių studijų medžiagą ir nemokamą pagalbą ugdant anglų kalbos mokėjimą.

Per šį kursą jūs:

  • įgyti žinių ir patirties mokslinių tyrimų ir dabartinių klausimų kalbų mokymo ir mokymosi
  • plėtoti savo kritinį supratimą apie pokyčius TCSOL teorijoje ir praktikoje
  • pasirengti kurti ir pristatyti kinų kalbos programas įvairiose vietinėse ir visuotinėse mokymo situacijose
  • įgyti tarptautiniu mastu pripažintą magistro laipsnį
  • pasirengti karjerai kinų mokymo, kursų rengimo ar mokytojų rengimo švietimo ir atitinkamų profesijų, privačiojo ar viešojo sektoriaus
  • Būkite pasirengę pradėti doktorantūros studijas taikomosios lingvistikos, švietimo ir socialinių mokslų srityse

Galėsite lankytis mokyklose, įsitraukti į mokymo praktiką, dalyvauti pokalbių su kviečiamaisiais pranešėjais ir dalyvauti išoriniuose seminaruose.

Sužinoti daugiau.

Kurso informacija

Mokomas šio kurso elementas yra sudarytas iš keturių 30 kreditų modulių, plius 60 kreditų disertacija. Tai gali būti baigta daugiau nei vienerius metus visą darbo dieną, arba dvejų metų pusmečio ir aštuonių mėnesių disertaciją. Yra PGDip ir PGCert išėjimo taškai.

Vertinimas

Kiekvienas 30 kreditų modulis vertinamas 6 000 žodžių raštu. Norėdami užbaigti meistrų, jūs turite pasiekti kiekvieno užduotį 50 taškų.

15 000 žodžių disertacija yra originalus kūrinys ir turėtų būti susijęs su vienu iš pasirinktų modulių patvirtintoje temoje.

Patekimo reikalavimai

2: 2 (ar tarptautinis ekvivalentas), pageidautina su tam tikra klasių kalbos mokymo patirtimi arba ankstesnio kurso kalbos mokymo metodikos komponentu.

Pareiškėjai, kurių pirmoji kalba nėra kinų, taip pat turėtų turėti HSK ("Hanyu Shuiping Kaoshi" / kinų kalbos mokėjimo testą) 5 lygio pažymėjimą arba išlaikyti laipsnį disciplinos, turinčios esminį kinų kalbos turinį

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS: 6.5 (ne mažiau kaip 6,0 bet kuriame elemente)

Karjera

Mūsų absolventų karjeros tikslai yra patarėjai, švietimo patarėjai, kalbos mokytojai, pradinio / vidurinio ugdymo mokytojai ir profesijos / pramonės instruktoriai bei instruktoriai. Keletas mūsų absolventų jau dirba, o ne visą darbo dieną studijuoja profesinio tobulėjimo pasirinktą karjerą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 50 daugiau kursų University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 18, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas