Mados Valdymo Meistras (Ištęstinės)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Keturi mūsų meistrai yra oficialiai pripažinti geriausiais pasauliniu mastu „Eduniversal“, kuriame taip pat demonstruojama mados sritis

Top 50 - pasaulinis reitingas
N 40 vieta mados vadybos srityje visame pasaulyje

Untitled-design-e1568644888192.png

Mados pasaulis visada pritraukė daugybę žmonių, norinčių jame pradėti karjerą. Vis dėlto kartu su entuziazmu šiai pramonei taip pat reikia kūrybiškumo, ambicijų ir stiprių vadybos įgūdžių; Rome Business School mados vadybos magistras yra skirtas suteikti studentams įgūdžių, perspektyvos ir didaktinės patirties, reikalingos jų profesiniam keliui šiame versle, padėti jauniems ištekliams tapti profesionaliais veikėjais, galinčiais judėti užtikrintai ir kompetentingai. mados industrija.

Priežastys, kodėl

 • Tarptautinė Bootcamp Barselonoje ar Romoje

Rome Business School siūlo jums galimybę patobulinti savo kompetencijas ir praturtinti žinias apie verslumą, inovacijas ir kitas svarbiausias verslo pasaulio temas, dalyvaujant mūsų tarptautinėse programose Romoje ar Barselonoje, kur taip pat galite išplėsti savo profesinį tinklą. Ši apgyvendinimo programa teikiama už papildomą mokestį.

 • Minkštųjų įgūdžių programa

Tvirtos ir sėkmingos karjeros pagrindas, be jokios abejonės, yra labai prašomi ir švenčiami minkšti įgūdžiai, kompetencijos, kurias praktiškai galima pritaikyti kiekvienoje darbo aplinkoje ir verslo srityje. Mūsų minkštųjų įgūdžių programa suteiks jums išsamių ir išsamių žinių bei žinių apie šiuos asmeninius minkštuosius įgūdžius, palengvinant jų asmeninį ir profesinį augimą.

 • Tinklas ir partneriai

Rome Business School palaiko tvirtą partnerystę su keliomis visame pasaulyje žinomomis pirmaujančiomis įmonėmis, tokiomis kaip „Enel“, „Fendi“, „Bulgari“, „Eataly“, „IBM Italy“, „Land Rover“ ir daugeliu kitų. Siekdami užtikrinti, kad mūsų studentai galėtų sukurti tvirtą profesinį tinklą, mes nuolat rengiame susitikimus, vizitus, renginius ir kviestines paskaitas su elitinių verslo ekosistemų atstovais, skatindami svarbiausių specialistų ir studentų sąveiką bei palengvindami mokymosi procesą.

 • Karjeros kelias

Mūsų kvalifikuota ir profesionali karjeros paslaugų komanda teikia savo palydovams individualizuotą karjeros kelią, specialiai sukurtą formuojant savo profesinį profilį, kad jis taptų konkurencinga figūra šių dienų darbo rinkoje. Jūsų laukia seminarai, kuriuose didžiausia dėmesio ieškoma darbo paieškai ir tinklo kūrimui, individualūs karjeros konsultavimo susitikimai, mūsų išskirtinis renginys „ Rome Business School Talent Focus“ ir dar daugiau neįkainojamų pranašumų, kurie užtikrins geriausią jūsų karjeros pradžią ar puikų postūmį!

 • Studijos Romoje

Neįkainojamo kultūros ir meno paveldo civilizacijos lopšys ir tėvynė, Roma yra puikiausia vieta gyventi aukštojo mokslo patirtį; Pasinaudokite daugybe gražių vietų ir turtingų iniciatyvų, kurias siūlo romėnų kraštovaizdis, ir mokykitės viename iš pelningiausių Italijos gamybos centrų.

60014_TwitterGenericPost1.png

Struktūra

 • 6 mėnesių paskaitos
 • 6 mėnesiai skirti tarptautinėms stažuotėms ir projektiniam darbui
 • Apsilankymai tarptautinėse kompanijose ir organizacijose
 • Integruota kultūrinė programa
 • Seminarai ir renginiai

Privalumai

 • Apsilankymai įmonėse - pavyzdžiui, „Fendi“, „Dolce & Gabbana“, „Valentino“, „Bulgari“.
 • Tarptautinė pažintinė kelionė: Bootcamp Barselonoje ar Niujorke
 • Kultūros programa - pasivaikščiojimo turai Romoje
 • Minkštųjų įgūdžių programa
 • Verslo seminaro tyrimo metodai
 • Italų kalbos kursai - pradedančiųjų lygis (A1 ir A2)
 • Parama apgyvendinimui
 • Tarptautinė studentų tapatybės kortelė - ISIC
 • Karjeros paslaugos

Turinys

 • Proto atidarymas ir žinių valdymo nustatymas

Pirmojoje Rome Business School mados vadybos magistrantūros dalyje pateikiamas išsamus pasirengimas sektoriui ir svarbūs kitų susijusių sričių aspektai, iš pradžių pateikiant plačią platesnio vadybos pasaulio apžvalgą.

 • Dėmesys ir specializacija

Ugdykite kompetencijas, reikalingas naujiems poreikiams patenkinti ir sustiprinti įvairiose organizacijos srityse. Nustatyti ir sukurti efektyvias mados pramonės įmonių vadybos strategijas.

 • Būk į ateitį orientuotas lyderis

Sužinokite apie geriausią inovacijų ir lyderystės patirtį ir kaip ji gali būti veiksmingai taikoma mados pramonėje.

 • Capstone projektas

Komandos projektas, kurio tikslas - parengti vadybos ataskaitą, kurioje būtų išspręsta verslo problema arba pasinaudota proga mados valdymo srityje veikiančioms ar fiktyvioms mados pramonės įmonėms. Visos komandos vadovaujamos nuo pat pradinio projekto etapo.

Karjeros paslaugos

Mūsų pagalba galite susikurti savo karjeros strategiją per savęs apmąstymo, tyrinėjimo ir laimėjimo kelionę. Ši programa skirta padėti susirasti stažuotes ar pareigas atsižvelgiant į jūsų ambicijas ir lūkesčius. Visų pirma, mokykla priima mokinius, teikiančius šias paslaugas:

 • Individualus karjeros konsultavimo susitikimas
 • Rome Business School oficialus portalas
 • Profesionalūs seminarai
 • Rome Business School talentų fokusavimas

Vietos rodiklis

Magistro pabaigoje 96% studentų įgijo stažuotę tarptautiniu mastu žinomose įmonėse. Kai kurie mūsų profesionalūs partneriai:128725_ScreenShot2020-01-05at5.34.15PM.png

Bootcamp visame pasaulyje

Patobulinkite savo verslumo įgūdžius ir išbandykite juos su didžiausiu iššūkiu: išskirtiniame „ Rome Business School “ „Bootcamp“ Barselonoje, organizuojamame bendradarbiaujant su „EAE Business School“, ir Niujorke, bendradarbiaujant su „Pace“ universitetu, dviem gražiais miestais, kurie yra inovacijų ir priešakyje. tarp produktyviausių pradinių ekosistemų. Pažangi programa, skirta supažindinti jus su realiais verslo scenarijais, kad būtų galima išspręsti ir suteikti jums praktinį mokymosi ir įgūdžių ugdymo būdą. Viskas priklauso nuo profesionalių dėstytojų iš aukščiausios klasės darbo įmonių!

Priėmimo procesas

Rome Business School sunkiai dirba, kad išlaikytų aukščiausią siūlomų programų kokybę. Štai kodėl, norėdami užtikrinti kandidatų tinkamumą, visi kandidatai turi sėkmingai atlikti ir sėkmingai atlikti atrankos procesą, sudarytą taip:

128721_ScreenShot2020-01-05at5.21.56PM.png

Priėmimo procesu siekiama patikrinti kandidato tinkamumą lankyti magistrą. Kandidato akademinė istorija, ankstesnė patirtis magistro temomis ir motyvacija bus vertinimo klausimai. Išsiųstą paraišką įvertins Rome Business School akademinis komitetas. Norint užtikrinti programos tinkamumą, svarbu pateikti visus reikalingus dokumentus.

Laipsnis

logo-viu-Universidad-Internacional-de-Valencia-sobre-fondo-blanco-1024x435.pngStudentai, sėkmingai baigę programą, gaus dvigubą pažymėjimą: Rome Business School diplomą ir oficialų Valensijos tarptautinio universiteto (VIU) pažymėjimą, suteikiantį 60 tarptautiniu mastu pripažintų kreditų (60 ECTS).

Stipendijos ir mokslas

Remiantis individualiu profiliu, patirtimi ir įrodyta motyvacija, kandidatui gali būti paskirta stipendija, apimanti dalį bendrojo studijų mokesčio (iki 20%). Tinkamumą galimai stipendijai priims Rome Business School akademinis komitetas, vertindamas kandidato paraišką.

Šio magistro studijų kaina yra 6 000 eurų. Jis gali būti mokamas:

 • dalimis
 • viename sprendime (ši galimybė suteikia studentui 10% nuolaidą nuo visos studijų kainos sumos)

Pradėk likusį savo gyvenimą!

Jei ieškote aukščiausios kokybės pažangių mokymų tam tikroje verslo srityje, nesuskaičiuojamų galimybių tobulinti įgūdžius ir išbandyti save, būdų išplėsti savo profesinį tinklą ir užmegzti ryšius su elito profesionalais, dirbančiais keliose verslo srityse, turime būtent jums skirtą programą. . Iš ten viskas priklauso nuo jūsų! Jūsų pasiryžimas ir noras mokytis bei patirti naujus mąstymo būdus yra viskas, ko jums reikia norint išnaudoti vieną iš mūsų programų ir pradėti savo kelią į sėkmę jūsų karjeroje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries w ... Skaityti daugiau

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries worldwide. Skaityti mažiau
Roma , Italija internete + 1 Daugiau Mažiau