Organizacijos Valdymo Meistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nuo savo įkūrimo San Gilio universiteto fondo „UNISANGIL“ misija yra prisidėti prie visuomenės plėtros vietos ir regionų lygiu, turint visuotinę viziją, dalyvaujant vientisam žmonių formavimui, žinių kūrimui ir pritaikymui bei socialinė sąveika Laikydamasi šio principo, įstaiga plėtoja akademinio mokymo procesus bakalauro ir magistro lygmenyse, atsižvelgdama į bendruomenių ir regionų, kuriuose ji yra, poreikius ir reikalavimus.

Štai kaip UNISANGIL pristato Ekonomikos ir administracinių mokslų fakultete esančią akademinės programos organizavimo magistrantūrą organizacijos valdyme, kurios kilmė yra susijusi su aukštąja bakalauro studijų programų verslo administravimo aukšto lygio akreditacija (2015 m. Gruodžio mėn. Rezoliucija 021081). ) ir viešoji apskaita (2015 m. balandžio mėn. nutarimas 05421).

Ši akademinė programa papildo mokymo procesus, siūlomus iš Finansų specializacijos (San Gil - Chiquinquirá); Specializacija strateginiame finansų administravime (Yopal); Specializacija - strateginė rinkodara (San Gil - Chiquinquirá) ir turizmo konkurencingumas (San Gil). Tai yra strategijos, skirtos integracijai ir akademinio pasiūlymo atitikimo ekonominiams, politiniams ir socialiniams poreikiams ne tik San Gil, Yopal ir Chiquinquirá, kaip provincijos plėtros centrams, bet ir aplinkinėms savivaldybėms, poreikiai.

Kaip magistro laipsnį, programa siekiama gilintis į konkrečias sritis, susijusias su vyresniosios vadybos, organizavimo, vadovavimo ir vadybos. Taip siekiama tobulinti įgūdžius, leidžiančius išspręsti problemas organizacijose, taip pat išanalizuoti tam tikras drausmines, tarpdisciplinines ir profesines situacijas, atsirandančias regioninėje ir nacionalinėje aplinkoje.

tikslas

UNISANGIL organizacijų vadybos magistrantūros programos tikslas yra: „Integruotas vyresniųjų vadybos, organizavimo, vadovavimo ir vadybos magistro mokymas, siekiant išspręsti organizacijų problemas“.

misija

Pritaikyti ir pritaikyti organizacijose įgytas žinias, plėtojant kritinę, analizės, apibendrinimo ir diskusijų programą, tobulinant jų mokymo programą, gilinant žinias vyresniosios vadovybės, organizacijos, vadybos ir vadybos srityse, stiprinant plėtra ir neatsiejamas augimas regioniniame ir nacionaliniame kontekste.

vaizdas

2022 m. Esame regioniniu ir nacionaliniu lygiu pripažinta magistrantūros programa, skirta vadybos strategijoms kurti ir tobulinti, sprendimų priėmimui ir konfliktų sprendimui; formuoti mokytojus, turinčius kritinį mąstymą, taikomųjų tyrimų įgūdžius ir požiūrį, kurie leidžia diagnozuoti ir išspręsti organizacines problemas.126794_pexels-photo-3184291.jpeg fauxels / pexels

mokymo planas

I semestras
Tema Kreditai
Valdymas ir organizacinis valdymas 3
Strateginis valdymas 2
Makroekonominis ir ekonominis organizacijų kontekstas 2
Organizacijos finansinis ir apskaitos valdymas 3
I laipsnio seminaras 2
Iš viso kreditų 12
II semestras
Tema Kreditai
Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas 3
Organizacijos vertinimas 3
Dizainas, organizacinė kūryba ir naujovės 2
Sprendimų priėmimas 2
II laipsnio seminaras 2
Iš viso kreditų 12
III semestras
Tema Kreditai
Tarptautinis valdymas 3
Marketingo valdymas 3
Teisinis organizacijos kontekstas 2
Pasirenkamasis seminaras 2
III laipsnio seminaras 2
Iš viso kreditų 12
IV semestras
Tema Kreditai
Valdymo įgūdžių seminaras 3
Pasirenkamasis seminaras 3
Pasirenkamasis seminaras 3
IV laipsnio seminaras 3
Iš viso kreditų 12

Priėmimo profilis

UNISANGIL organizacijos vadybos magistrantūros programa skirta keturiems konkretiems gyventojų tipams:

  1. Profesionalai baigė UNISANGIL.
  2. Regiono ar šalies kitų aukštųjų mokyklų absolventai.
  3. Įvairių žinių sričių specialistai, tiek iš UNISANGIL, tiek iš kitų regiono ar šalies aukštojo mokslo institucijų.
  4. Profesionalai, užimantys vidutinio ir aukšto lygio pareigas regiono ir šalies organizacijose, supranta integruoto ir sisteminio organizacijos augimo poreikį.

Visi kandidatai siekti magistrantūros turės prieš akademinį ir profesinį pokalbį.

Baigiu aprašymą

Organizacijos vadybos magistras siekia išmokyti lyderių, turinčių strateginį mąstymą, profesionalų, turinčių ateities viziją, kūrėjų ir novatorių, turinčių kritines pozicijas ir gebančius reaguoti į ateities iššūkius bei organizacinius iššūkius.

Mūsų absolventai turės žinių apie nacionalinę ir tarptautinę aplinką, geopolitiką ir būsimų priemonių valdymą, leidžiančias jiems tobulinti aukštesnio lygio kompetencijas organizacijose.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • Kopijavimo pažymėjimas arba bakalauro diplomas
  • Asmens dokumento kopija, išplėsta iki 150 proc.
  • Dvi (2) 3x4 spalvų nuotraukos
  • Narystė arba EPS arba „Sisben“ kortelė
  • Pateikite interviu su fakulteto absolventu koordinatoriumi

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

UNISANGIL es una entidad de educación superior centrada en la investigación, extensión y formación de su comunidad. Somos una institución de educación superior de origen y acción solidarios que contri ... Skaityti daugiau

UNISANGIL es una entidad de educación superior centrada en la investigación, extensión y formación de su comunidad. Somos una institución de educación superior de origen y acción solidarios que contribuye al desarrollo de la sociedad en los ámbitos local y regional con visión global, mediante la participación en la formación integral de personas, la investigación y la interacción social. Skaityti mažiau