Magistrantūros Įmonių valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

126794_pexels-photo-3184291.jpeg dirbtiniai dirbiniai / pexels

Magistrantūros programa, kurią suteikė Birmingamo universitetas

Vietinio kurso registracijos Nr.252953

Apžvalga

Vis labiau konkurencingoje verslo aplinkoje yra didelis kūrybiškumo, inovacijų ir unikalumo poreikis, taip pat didėja verslo poreikis verslumui. Mūsų verslo vadybos kursas buvo parengtas bendradarbiaujant su pramonės profesionalais, kad suteiktų jums verslo žinių ir darbo patirties, reikalingos norint iš anksto eiti vadovaujančias pareigas įmonių paslaugų sektoriuje. Kursas taip pat suteiks įgūdžių kurti savo verslą ir išmokti augti bei vystytis strategiškai. Tyrinėdami verslumo pagrindus, toliau tobulinsite savo verslo ir vadybos įgūdžius, leisdami jums identifikuoti naujas verslo galimybes ir reaguoti į jas. Galite sukurti savo verslo planą kaip savo paskutinių metų tyrimo projekto pasirinkimą, o mūsų pramonės partneriai prisidės prie jūsų verslo plėtros proceso.

Modulis

Verslo kūrimas ir plėtra

Verslo kūrimas ir plėtra sudomins studentus praktiškesniais įmonės veiklos elementais ne tik kuriant naujus verslus, bet ir kalbant apie verslumą verslo aplinkoje ir verslo augimą. Modulis nagrinėja pagrindinius verslo pradžios ir augimo principus, įskaitant verslumą, verslo kūrybiškumą, verslo augimą, verslo planavimą, strategijos formulavimą ir verslo tobulinimą.

Įmonių projektas

Modulis praplečia ir plėtoja studentų žinias ir gebėjimą sutelkti dėmesį ir pasiruošti verslumo tyrimams. Tai supažindina studentus su kritinio vertinimo ir tyrimo metodų disciplinomis, taip pat su įmonės tyrimų projekto planavimu ir vykdymu. Projektas gali būti naujos įmonės steigimo planas arba esamas verslo plėtros planas. Tikslas yra plėtoti studentų įgūdžius ir žinias apie esmines tyrimų priemones, kurių jiems prireiks sėkmingoms magistrantūros studijoms ir kaip savarankiškai dirbantiems verslininkams ar ateities vadybininkams. Modulis pasirenka struktūrizuotą metodą, kuriame siūlomos pagrindinės priemonės, leidžiančios pritaikyti kritinius įvertinimus ir mokslinių tyrimų projektavimo įgūdžius. Studentai bus skatinami mėginti integruoti koncepcijas ir žinias iš daugelio programos modulių, ir remtis įvairiausiais šaltiniais. Įmonės projekto siūlymas, planavimas ir vykdymas yra individuali veikla, besimokančiojo vykdoma prižiūrint atitinkamai patyrusiam akademiniam / įmonės vadovui.

Verslo finansai

Šis modulis skirtas ugdyti studentų supratimą ir supratimą apie pagrindines finansų sąvokas verslumo požiūriu, atsižvelgiant į finansinės ataskaitos analizę, apyvartinio kapitalo valdymą, prognozavimo modelius, kapitalo biudžeto sudarymą ir investicijų vertinimą. Modulyje akcentuojama, kaip vadovai gali naudoti finansinius metodus, kad smarkiai sustiprintų sprendimus, priimamus mažose ir vidutinėse įmonėse bei pradedančiose įmonėse.

Tarptautinis verslumas

Šiuo moduliu siekiama ugdyti studentų supratimą ir supratimą apie tarptautinį verslumą paslaugų sektoriuje. Didžiausias dėmesys bus skiriamas verslininkystės veiklos JK ir tarptautiniu mastu nagrinėjimui ir kritikai. Verslininkų firmų organizacinio augimo procesas, įskaitant alternatyvias augimo strategijas, turi būti išsamiai išnagrinėtas. Taip pat bus įtrauktos tarptautinėje aplinkoje vyraujančios galimybės ir iššūkiai.

Rinkodara ir skaitmeninė žiniasklaida

Šio modulio tikslas yra suteikti studentams išsamų rinkodaros ir skaitmeninės žiniasklaidos supratimą pasaulinių kelionių ir turizmo kontekste. Taikant tarpdisciplininį požiūrį, šis modulis sujungs teorinius pagrindus su šiuolaikinėmis rinkodaros ir skaitmeninės žiniasklaidos priemonėmis bei praktika. Pagrindinės temos bus nagrinėjamos ir aptariamos atsižvelgiant į praktinius pritaikymus.

Asmeninio lyderio ugdymas

Nuolat besikeičiančioje ir sudėtingesnėje verslo aplinkoje tvirtas vadovavimas yra gyvybiškai svarbus siekiant bet kokios verslo sėkmės. Verslininkai, norėdami tapti geri tokiais kintančiais laikais, turi išsiugdyti asmeninius lyderystės įgūdžius. Iš pradžių modulis pristato šiuolaikines lyderystės teorijas ir modelius. Tada studentams bus suteikta galimybė tobulinti asmeninius lyderystės įgūdžius, įskaitant instruktavimą, kuravimą ir bendravimą. Modulis taip pat leis studentams apmąstyti ankstesnę ir esamą lyderystės patirtį, dirbti atliekant atvejo analizę, įžvalgas versle ir užmegzti kritinį dialogą su kitais, siekiant išsiugdyti savo lyderystės įgūdžius ir kompetencijas.

Rizikos ir strateginis įmonės valdymas

Įmonės veikia globalioje, sudėtingoje ir vis dinamiškesnėje aplinkoje. Dėl to verslininkams ir vadovams būtina sukurti ir įgyvendinti veiksmingas strategijas, skirtas kovoti su būdingu verslo rizika tokiose nestabiliose aplinkose. Šis modulis suteikia pagrindą rizikai identifikuoti, įvertinti, kiekybiškai įvertinti ir kurti efektyvias rizikos mažinimo strategijas. Tai bus nagrinėjama tiek MVĮ, tiek įmonių verslo požiūriu. Taip pat įtraukiami iššūkiai, su kuriais susiduria verslininkai, valdydami riziką. Išnagrinėjus įvairias sistemas, studentams suteikiama galimybė įvertinti ir pritaikyti rizikos valdymo priemones ir metodus realaus laiko situacijose.

Atskirai darbdaviams suteikiama teisė pripažinti bet kurią kvalifikaciją, kurią gali sukelti šis kursas.

Patekimo reikalavimai

Akademiniai reikalavimai

 • Atitinkamas pripažintos institucijos bakalauro laipsnis (arba lygiavertis).
 • Visus priėmimus nustato UCB.
 • Kiti individualūs prašymai bus svarstomi kiekvienu konkrečiu atveju.

Anglų kalbos reikalavimai

 • IELTS 6.0 arba
 • English English Test 6.0 arba lygiavertis slaptažodis

Mokesčiai

Bendras programos mokestis yra 99 600 HK už 7 mokymo blokus, mokamas 6 dalimis po 16 600 HK įmokų. Kiekvieną dėstymo bloką sudaro paskaitų konspektai, studijų paketas, pirmojo įvertinimo žymėjimas ir grįžtamasis ryšys bei 1 pakartotinis egzamino laikymas arba užduoties pakartotinis pateikimas.

Paraiškų teikimo tvarka

Kandidatai „ Aston Institute turi pateikti:

 1. Užpildyta paraiškos forma
 2. Sumokėkite už paraiškos mokestį, kurio HKD yra 350 USD, per PayPal (negrąžinamas)

Apie universitetą

Birmingamo universiteto koledžas

Birmingemo universiteto koledže (UCB) yra daugiau nei 8000 studentų, iš kurių 1100 yra tarptautiniai studentai iš 65 šalių. Birmingamo universiteto koledžas yra akredituotas Birmingamo universiteto (Raselio grupės universitetas), o daugelis jo įsteigtų laipsnių, bakalauro ir magistro studijų programų suteikia laipsnius, kuriuos suteikia Birmingamo universitetas. Tai apima aukščiausio laipsnio bakalauro laipsnį verslo (BA) įmonėms ir rinkodaros vadybos bakalaurams, kuriuos šiuo metu siūlo „ Aston Institute , Honkongas.

Birmingamo universiteto ir Birmingemo universiteto koledžo partnerystė

Du Birmingemo universitetai pasirašė susitarimą, kuriame panaudotos kiekvienos institucijos stipriosios pusės. Bendradarbiavimas švenčiamas ir grindžiamas 22 metus trunkančiais santykiais, kurie Birmingemo universitetui suteikė akreditaciją ir suteikė 20 000 Birminghamo universiteto koledžo laipsnių.

Partnerystė sukuria naują bendradarbiavimo modelį, panaudojantį išskirtinius ir kolektyvinius mūsų dviejų universitetų privalumus, siekiant pagerinti jaunų žmonių pasiekimus vykdant bendrą veiklą, įskaitant:

 • Toliau gerinant studentų galimybes gauti aukštąjį mokslą tęstinio mokymo programomis
 • Akademinio pedagoginio personalo rengimas ir tobulinimas
 • Kurdami geresnę Birmingemo studentų patirtį, dalydamiesi galimybėmis
 • Padėti tarptautiniams studentams naudotis švietimo galimybėmis Birmingame
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Aston Institute is registered with the Education Bureau (registration no. 553611) and provides academic and English courses for continuing and further education. Our teaching and learning philosophy f ... Skaityti daugiau

Aston Institute is registered with the Education Bureau (registration no. 553611) and provides academic and English courses for continuing and further education. Our teaching and learning philosophy focuses on an international perspective, with courses and qualifications benchmarked according to international standards. Our courses aim at improving students’ academic standards and enhancing employability, leading into globally renowned Universities and internationally recognised qualifications. We also represent non-local courses by prestigious overseas Universities and institutions in Hong Kong. Skaityti mažiau