Magistrantūros žiniasklaidos ir komunikacijų valdymas (Vietnamas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Magistrantūros žiniasklaidos ir komunikacijų valdymas yra pristatomas anglų kalba University of Stirling dėstytojų iš tarptautiniu mastu pripažintų vietos žiniasklaidos specialistų ir pirmaujančių vietnamiečių žiniasklaidos specialistų mokymo. Tai apima akis į akį mokymą ir internetinį mokymą.

Žinoma, jūs gausite išsamų supratimą apie komunikacijų valdymo elementus, įskaitant:

  • rinkodara
  • prekės ženklas
  • vidaus ir krizių valdymas
  • žiniasklaidos ekonomika
  • finansuoti
  • verslo valdymo strategija
  • socialinės žiniasklaidos bendrijos valdymas

Jūs taip pat turėsite galimybę patobulinti savo valdymo įgūdžius, taip pat savo analitinę perspektyvą komunikacijos ir žiniasklaidos pramonėje. Jūs būsite apmokyti atitinkamų tyrimų kiekybinių ir kokybinių metodikų.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Jūs gausite tą patį aukštos kokybės mokymą, kurį mūsų studentai mėgaujasi University of Stirling universiteto miestelyje Jungtinėje Karalystėje

# 2 University of Stirling yra 1 vieta Škotijoje ir 10 didžiausių Jungtinėje Karalystėje už žiniasklaidos ir kino studijas (Guardian University Guide 2018)

# 3 98% mūsų magistrantų išeinančių asmenų dirba ar toliau studijuoja per šešis mėnesius nuo studijų baigimo (DLHE 2015/16)

Kurso informacija

Žiniasklaidos ir ryšių valdymo magistrantūros studijų kursas apima šešis veidus į veidą modulius, du internetinius modulius ir 12 000 žodžių disertaciją kursų laikotarpio pabaigoje. Specialistai iš Jungtinės Karalystės įsikūrusių mokslininkų reguliariai lankysis Vietname, kad paskaitotų mokinius, o tarptautiniu mastu pripažinti vietiniai mokslininkai atliks pamokymus ir vidutinio dydžio svečių paskaitas bei seminarus.

Mokymas

Jums bus mokoma paskaitos, seminarai ir svečiai paskaitas. Taip pat turėsite užbaigti kursinius darbus, tokius kaip esė ir ataskaitos.

Vertinimas

Moduliai vertinami kursų ir egzamino deriniu.

Kursų direktorius

Dr Eddy Borges Rey

eddy.borges-rey@stir.ac.uk

44 (0) 1786 7970

Mokesčiai ir išlaidos

Mokesčio už mokslą ir mokėjimo informacija, prašome kreiptis į mūsų partnerių įstaigą Ho Chi Minh City adresu cie@hcmussh.edu.vn arba apsilankyti jų svetainėje cie-ussh.hcmussh.edu.vn . Mokesčio už mokestį ir mokėjimo informaciją mūsų Hanojos partnerių įstaigoje apsilankykite jų tinklalapyje fjc.edu.vn.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau