Magistrantūros Aplinkos mokslai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistro programa ir mokslinių tyrimų tinklas "Aplinkos mokslai" yra studentų ir mokslininkų, kurie nori taikyti gilią mokslinę nuomonę apie žemės aplinką ir kai kurias jos aktualiausias problemas, centras.

Geofizikai, gyvosios gamtos mokslininkai, geografai, chemikai, fizikai, matematikai, ekonomistai ir teisininkai kartu sugeba bendradarbiauti spręsti šias problemas. Mūsų tikslas - parengti naujos kartos specialistus ir mokslininkus sprendžiant iššūkius.

Tarpdisciplininė programa orientuota į pagrindinių aplinkosaugos procesų, naudojančių žinias iš daugelio mokslo sričių, analizę. Ši drausminė įvairovė atsispindi ne tik fakulteto kompetencijos sričių įvairovei, bet ir įvairių studentų iš įvairių mokslo sričių įvairovei.

Aplinkos mokslai yra tarpdisciplininė programa, skirta procesams, kurie kontroliuoja Žemės sistemą ir žmogaus veiklos įtaką šiai sistemai. Programa pabrėžia griežtą proceso lygio supratimą apie svarbias aplinkosaugos mokslo problemas, kad išmoktų analizuoti sudėtingą Žemės sistemą. Todėl naudojami moksliniai metodai žemės mokslų, fizinės geografijos, gyvosios gamtos mokslų, chemijos, fizikos ir matematikos.

98112_MScEnvironmentalSciences-UniversityofVienna.jpg

Magistro programos darbo krūvis apima 120 ECTS kreditų. Tai atitinka keturių semestrų laikotarpį.

Susipažinę su aplinkosaugos mokslų srities apžvalga žiedinėje paskaitoje ir seminare, studentai sutelkia dėmesį į pagrindinius aplinkos chemijos ir geochemijos klausimus, aplinkos biologiją, teršalus ir elementų ciklus. Jie susipažįsta su procesų požiūriu į aplinkos apsaugos sistemas, įskaitant jūrų sistemas, žemės ir paviršinių vandenų sistemas, atmosferos ir antžemines sistemas. Studentai mokosi integruoti matematinius modelius į įvairius procesus. Teisės aktų, politikos ir ekonomikos kursai skirti proceso lygio supratimui apie natūralias sistemas šiose srityse. Po šios pirmosios studijų programos dalies, studentai gilina savo žinias, tyrinėdami savo dalykų derinį aplinkos moksluose tokiose srityse kaip biochemijos ciklas, globalūs pokyčiai, aplinkos tarša ir valymas.

Studijų programa baigiama magistro baigiamuoju darbu ir žodine vieša gynyba.

Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Vienna was founded in 1365. It is the oldest university in the German-speaking world and one of the largest in Central Europe. Currently, about 91.000 students are enrolled at the Un ... Skaityti daugiau

The University of Vienna was founded in 1365. It is the oldest university in the German-speaking world and one of the largest in Central Europe. Currently, about 91.000 students are enrolled at the University of Vienna. 179 courses can be taken, of which 56 are Bachelor Programmes, 112 Master Programmes, 3 Diploma Programmes and 8 PhD Programmes. Skaityti mažiau