Magistrantūros Duomenų Mokslas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Duomenų mokslo magistrantūra suteikia tvirtą pagrindą duomenų mokslo sąvokoms ir technologijoms, kaip išgauti informaciją ir kaupti žinias iš duomenų.

Šis kursas sutelktas į tris pagrindines technines duomenų gavybos, mašininio mokymosi ir vizualizacijos temas.

Jūs studijuojate skaičiavimo principus, metodus ir sistemas įvairioms realaus pasaulio programoms, kurioms reikalingi matematiniai pagrindai, programavimo įgūdžiai, kritinis mąstymas ir išradingumas.

Mūsų visiškai naujoji 32,5 mln. Eurų skaičiavimo liejykla yra šio kurso pagrindas. Šiuolaikišką mokymo ir tyrimų įrangą sudaro „Vision“ ir „Biometrijos laboratorija“, „Makerio laboratorija“, „TechHealth“ laboratorija, „Teorijos laboratorija“, Kibernetinio saugumo / tinklų laboratorija, Vartotojo laboratorija ir Vizualizacijos rinkinys.

Kadangi dabar beveik visuose pramonės sektoriuose yra prieinami dideli duomenų rinkiniai, atsiranda vis didesnė novatoriškų naujų technologijų ir kvalifikuotų duomenų mokslininkų paklausa.

Kodėl duomenų mokslas „Swansea“?

Kompiuterių mokslas Swansea University yra plačiai pripažintas kaip pagrindinis JK departamentas, turintis daugybę įspūdingų reitingų, atspindinčių mokymo ir tyrimų kompetenciją. Kolegija reitinguojama:

 • 8 vieta Jungtinėje Karalystėje [„Times“ / Sunday Times Good University Guide 2019]
 • JK 20 geriausių mokslinių tyrimų kompetencijos kategorijų [2014 m.
 • 14-asis JK tyrimams [„Times“ ir „Sunday Times University Guide 2019“]
 • JK metų universiteto užėmėjas ir metų Velso universitetas [„Times“ ir „Sunday Times University Guide 2019“]

Kompiuterių mokslas ir inžinerija „Swansea“ 2017 m. Pasauliniame akademinių dalykų reitinge (GRAS) yra 401–500 pasaulyje.

Jus mokys įkvepiantys informatikos ekspertai, tokie kaip profesorius Mattas Jonesas, plačiai žinomas kaip JK ir besivystančio pasaulio skaitmeninių bendruomenių įgalinimo lyderis.

Jūsų duomenų mokslo patirtis

Pirmiausia imsitės 15 kreditų modulių serijos, kurių skaičius bus privalomas, o kitus pasirinksite. Kitas magistrantūros etapas formuojamas 60 kreditų projekto modulio pagalba.

Tyrimo įgūdžių tobulinimas yra svarbus kurso elementas, leidžiantis įnešti kritinę perspektyvą į dabartinę duomenų mokslo discipliną ir pritaikyti ją būsimiems pokyčiams.

Išmoksite iškasti struktūrizuotus ir nestruktūrizuotus duomenis, įgysdami praktinės duomenų paieškos patirties kartu su sistemingu sudėtingų ir nevienalyčių duomenų supratimu.

Įprastos ir modernios mašininio mokymosi metodikos bus mokomos taikant metodus ir metodus sintetinant sprendimus.

Kurso pabaigoje būsite tikri, kad pritaikysite duomenų vizualizacijos, informacijos vizualizacijos ir vaizdinės analizės koncepcijas duomenų procesui ir žinių atradimui palaikyti.

Šio laipsnio metu jus mokys tarptautiniu mastu žinomų tyrimų grupių darbuotojai. Jų žinios apie nuolatinius kompiuterių mokslo pokyčius padeda išlaikyti jūsų mokymąsi šviežią ir svarbų platesnei pramonei.

Mūsų įsipareigojimas neatsilikti nuo technologinės kreivės taip pat atsispindi aparatinėje įrangoje, su kuria dirbsi kiekvieną dieną.

„Swansea“ laboratorijos yra nuolat tobulinamos, kad būtų užtikrinta, kad įranga niekada nėra senesnė nei treji metai, o retai - daugiau nei dveji. Šiuo metu yra naudojamos trys visiškai tinklo laboratorijos. Vienas naudoja „Windows“, kitas - „Linux“, o trečiame projekto laboratorijoje yra specializuota įranga.

Naujoji Kompiuterinė liejykla mūsų Bay miestelyje yra gyvybingos bendruomenės branduolys, skirtas pasaulinio lygio kompiuterių mokslo tyrimų lyderiams.

Duomenų mokslo įsidarbinimo galimybės

Baigę šią magistrantūrą žymiai pagerinsite savo duomenų mokslo karjeros perspektyvas. Mūsų absolventai dažnai pažada atlyginti už užimtumą gerbiamose organizacijose. Žemiau yra keletas jų paskutinių vietų.

 • Darbo eigos kūrėjas Irwinas Mitchellis
 • Programuotojas, „Evil Twin Artworks“
 • Žiniatinklio kūrėjas
 • Programinės įrangos kūrėjas, „Wireless Innovations“
 • Asocijuotas verslo programų analitikas, CDC programinė įranga
 • Programinės įrangos kūrėjas, „OpenBet Technologies“
 • Programinės įrangos kūrėjas, „BMJ Group“

Patekimo reikalavimai

Mažiausiai 2: 2 (arba lygiavertis) kompiuterių mokslas ar susijusi disciplina.

IELTS 6.0 (su mažiausiai 5,5 kiekvieno komponento) arba lygiavertis testas anglų kalba.

Karjera ir darbingumas

Karjera ir galimybė įsidarbinti "Swansea Employability Academy" (SEA) padės jums kiekviename savo karjeros kelio etape, kuris padės jums sukurti ryškią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

 • Įdarbinimo seminarai, darbdavių pokalbiai, specialūs renginiai ir karjeros mugės.
 • Individualūs patarimai ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros konsultantų.
 • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanoriškos veiklos galimybių.
 • Prieiga prie informacijos šaltinių įvairiomis karjeros valdymo temomis.
 • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.

Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.

Baigę šią magistrantūrą žymiai pagerinsite savo duomenų mokslo karjeros perspektyvas. Mūsų absolventai dažnai pažada atlyginti už užimtumą gerbiamose organizacijose. Žemiau yra keletas jų paskutinių vietų.

 • Darbo eigos kūrėjas Irwinas Mitchellis
 • Programuotojas, „Evil Twin Artworks“
 • Žiniatinklio kūrėjas
 • Programinės įrangos kūrėjas, „Wireless Innovations“
 • Asocijuotas verslo programų analitikas, CDC programinė įranga
 • Programinės įrangos kūrėjas, „OpenBet Technologies“
 • Programinės įrangos kūrėjas, „BMJ Group“
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Skaityti daugiau

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Skaityti mažiau
Swansea , Dubajus + 1 Daugiau Mažiau