Finansų magistro laipsnis suteikia tiek esminių teorinių žinių, tiek išsamių praktinių pritaikymų. Programa apima tiek įmonių finansų kursus, tiek finansų rinkas, tiek tarptautinę bankininkystę. Jis taip pat tinka studentams, norintiems įgyti tarptautinius profesinius pažymėjimus (CFA, FRM).

Finansų magistro laipsnis, neabejotinai tarptautinis ir orientuotas į profesionalų pasaulį, parengs jums veikti dinamiškai ir kūrybiškai, nesvarbu, ar esate komandos narys, ar lyderis. Įgiję reikiamą kompetenciją, kad pradėtumėte finansuoti karjerą po bent 4 mėnesių stažuotės. Tai yra gyvenimo besikeičianti patirtis. Be to, per magistro baigiamąjį darbą, jūs taip pat turėsite galimybę pritaikyti savo mokymo programą pagal savo karjeros tikslus. Konkurencinga ir intensyvi darbo rinka, šis Finansų magistrantūros Montpellier Business School yra tikrai būdas jums padaryti skirtumą.

Finansų magistras siūlo išsamų atvejų tyrimą, modeliavimą ir realaus pasaulio pratybas. Dalyviai yra užginčyti, remiami ir pasirengę kurti naujovišką veiklą ir dinamiškai veikti komandų kūrimo ir komandinių komandų pratybose. Fakulteto vadovų diskusijos ir atvejo analizės praktinė problema vertinant ir sprendžiant programas per dinamišką komandą. Finansų magistro studijos Montpellier Business School rengia mokinius veikti dinamiškai ir kūrybiškai, ar kaip komandos narys, ar lyderis. Baigiamajame magistro darbe studentai turi galimybę pritaikyti savo mokymo programą pagal savo individualius karjeros tikslus.

Akademiniais metais teikiami prancūzų kalbos kursai, o programos metu vyksta kultūriniai ir verslo vizitai.

Pagrindiniai klausimai

 • Trukmė: 18 mėnesių, įskaitant 4-6 mėnesius stažuotės ar profesinės patirties
 • Vartojimas: rugsėjo mėnesį kartą per metus
 • Režimas: Visas laikas
 • 472 valandos nuo spalio iki gegužės
 • Nuo birželio iki gruodžio: magistro baigiamasis darbas ir 4-6 mėn. Minimalios profesinės patirties: stažuotė ar darbas Prancūzijoje ar užsienyje
 • Kreditai: 90 ECTS
 • Kalba: visiškai mokoma anglų kalba
 • Sertifikuota etiketės „Konferencijos des Grandes Ecoles“
 • Vieta: Montpellier Business School miestelis
 • Mokestis už mokslą: 13 900 €

Reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis arba lygiavertis
 • Anglų kalbos testas: mažiausias TOEFL 80/120 arba TOEIC 785/990 arba IELTS 6/9 arba MBS anglų kalbos testas B2 (nemokamas)
 • Atitinkami profesiniai tikslai

Priėmimo procesas

 • Turėsite užpildyti internetinę paraiškos formą (kurią galima išsaugoti ir užbaigti laikui bėgant)
 • Pasirinkti kandidatai bus suplanuoti priėmimo interviu per vaizdo konferenciją arba Montpellier Business School

Prašomi dokumentai

 • Paso kopija
 • Viena paso nuotrauka
 • Gyvenimo aprašymas / atnaujinimas
 • Aukščiausio diplomo kopijos
 • Per pastaruosius trejus metus įrašų kopijų kopijos. Prašome pateikti savo dokumentų vertimą į anglų kalbą, jei jie parašyti kitomis kalbomis nei prancūzų ir anglų
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas: minimalus TOEFL 80/120, IELTS 6/9 arba TOEIC 785/990 arba Montpellier Business School anglų kalbos testas (nemokamai) B2. Kandidatai su ankstesniais anglų kalbos tyrimais yra atleidžiami nuo mokesčio.

Kalendorius

 • Registracija internetu: Nuo 2018 m. Spalio 8 d. Iki 2019 m
 • Registracijos galutinis terminas:
  • 2019 m. Liepos 1 d. Ne ES kandidatams
  • 2019 m. Liepos 31 d. ES pareiškėjams

Darbo galimybės

Investicinės bankininkystės karjera, įskaitant susijungimus ir įsigijimus, rizikos kapitalą, vertybinių popierių analitiką ir pardavimus, kapitalo rinkų prekybą, struktūrizuotus produktus, rizikos valdymą ir įmonių restruktūrizavimą, įmonių iždą, projektų finansavimą ir kt.

Kodėl verta rinktis šią programą?

 • Aukščiausio lygio fakultetas
 • Naujoviškas pedagoginis metodas
 • Tikrai tarptautinė aplinka
 • Puikus įsidarbinimo lygis mūsų MBS absolventams: 70% mūsų programų studentų yra samdomi prieš jiems net baigiant
 • Neprilygstamos tinklo galimybės
 • AACSB, EPAS ir AMBA akredituota mokykla

Programos kursai (1 ir 2 semestrai)

Pažangus strateginis finansavimas

Sukurti metodus ir įžvalgas, kaip suprasti pagrindines problemas ir kaip įgyvendinti atitinkamą finansinę strategiją. Sužinokite apie įvairių įmonių ir projektų vertinimą įvairiais būdais.

Rizikos ir turto kainų teorija

Šis kursas skirtas studentams suprasti ir taikyti rizikos valdymo metodus. Mes pradedame nuo rizikos, kurią gali patirti korporacija, ir apie tai, kaip ši rizika vertinama ir vertinama. Studentai taip pat nagrinės skirtingus būdus, kaip sutartys gali būti naudojamos įmonės rizikai kontroliuoti.

Įvadas į didelius duomenis ir verslo analizę

Naudojant verslo žvalgybos sistemas, duomenys gali tapti pasirengę įžvalgoms. Šio kurso tikslas - supažindinti su vadybininko galimybėmis įgyvendinti strategiją ir organizuoti informacijos srautus į Finansinės informacijos sistemą.

Fiksuotų pajamų pasirinkimo sandoriai

Šis kursas skirtas analizuoti fiksuotų pajamų vertybinių popierių rinkas ir jų įtaką investicijoms. Ji analizuos rinkos charakteristikas, priemones, pardavimo būdus, kainodaros ir vertinimo klausimus, kintamųjų palūkanų normos priemones, santykius su pinigų rinkos priemonėmis, riziką ir fiksuotų pajamų vertybinių popierių grąžą. Kursas taip pat skirtas supratimui apie rinkų, kuriose jie prekiauja, institucinės struktūros svarbą, taip pat analitinių priemonių, reikalingų tokioms priemonėms nustatyti, kūrimui.

Mikrofinansavimas

Šis kursas suteikia studentams multidisciplininį požiūrį į galimybes ir iššūkius, su kuriais šiandien susiduria mikrofinansų sektorius. Suprasti mikrofinansų įstaigų (PFI) siūlomų finansinių ir nefinansinių produktų projektą. Studentai taip pat gebės paaiškinti, kaip šie produktai tenkina mikrokreditų gavėjų poreikius ir kokias galimas finansų rinkų problemas galima išspręsti.

Elgesio dėmesys

Šiame kurse studentai išmoks analizuoti sudėtingas darbo situacijas nuo konfliktų sprendimo iki motyvacinės komandos dinamikos ir kaip įgyvendinti strateginius sprendimus.

Vertinimo temos

Šis kursas skirtas suteikti studentams naujausias žinias apie vertinimo metodus. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas finansavimo sprendimų ir vertinimo metodo sąveikai. Studentai įsisavins skirtingus vertinimo metodus ir techninius klausimus, su kuriais susiduriama realiame pasaulyje, kad suprastų realių galimybių koncepciją ir žinotų, kaip atpažinti įvairių tipų realias galimybes.

Kredito rizikos valdymas

Šiame kurse jums bus pristatytos dažniausiai naudojamos rinkos priemonės ir įvairių rūšių rinkos rizika, pvz., Užsienio valiutos rizika, palūkanų normos rizika ir kredito rizika. Studentai supras, kaip įvertinti rinkos nepastovumą ir finansines nelaimes.

Finansinis modeliavimas

Šiame kurse studentai išmoks kurti finansinius modelius ir modeliavimo metodus, skirtus finansinėms prognozėms, naudojamoms daugelyje sričių, pavyzdžiui, išvestinių finansinių priemonių, vertinimo ir sandorių struktūrizavimo bei portfelio valdymo.

Tarptautiniai finansai

Šis kursas - tai įvadas į tarptautines finansų koncepcijas ir tarptautines finansų valdymo praktikas. Ypatingas dėmesys skiriamas įmonių finansavimui tarptautinėms įmonėms ir temoms, kurios yra kurso metu, yra ekonomika, kuria grindžiami valiutų kursai, jų paritetiniai santykiai ir mokėjimų balansas, užsienio valiutų rinkos ir priemonės, kuriomis galima apsidrausti valiutų kurso rizika. kaip pasirinkimo sandoriai, ateities sandoriai ir apsikeitimo sandoriai.

Alternatyvios investicijos

Šis kursas yra skirtas suteikti finansų specialistams platų žinių apie tradicines ir alternatyvias investicines priemones, įskaitant rizikos draudimo fondus, rizikos kapitalą, prekes, valdomus ateities sandorius, nekilnojamąjį turtą ir privatų kapitalą, pagrindą.

Finansinis modeliavimas

Šio kurso tikslas - suteikti studentams galimybę gerai suprasti, kaip finansų rinkos veikia praktiškai. Įvairios sąvokos, matomos kituose Finansų magistro kursuose, yra peržiūrimos, daugiausia dėmesio skiriant būdui, kaip jie gali būti naudojami portfelio valdymo aplinkoje. Taip pat aptariami strateginiai prekybos aspektai ir prekybininkų sąveika finansų rinkose.

Prancūzų kalbos kursai

Nereikia, kad atvykę studentai kalbėtų prancūzų kalbomis, nes visi kursai siūlomi anglų kalba. Tačiau studentams bus siūlomi prancūzų kalbos kursai, kad jie galėtų labiau įsitraukti į kultūrinę patirtį.

Trečiasis semestras

4-6 mėnesių profesinės praktikos, stažuotės ar darbo

„Bloomberg Trading Room“: darbas su realaus laiko duomenimis

Studentai gauna naudos iš prieigos, kurią siūlome specializuotoms finansinėms ir verslo duomenų bazėms su „Bloomberg Terminals“ - galingiausia pasaulio finansų specialistų platforma, kuriai reikia realaus laiko duomenų. Šis praktinis mokymosi įrankis sukuria vertingų praktinių įgūdžių analizuojant finansų sektorių, kuris padės jums išsiskirti darbo rinkoje.

Verslo projektas

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų Montpellier Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 18, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Price
13,900 EUR
Deadline
Susisiekti su mokykla
July 1st, 2019 for non-EU applicants; July 31st, 2019 for EU applicants
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
July 1st, 2019 for non-EU applicants; July 31st, 2019 for EU applicants

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
July 1st, 2019 for non-EU applicants; July 31st, 2019 for EU applicants
End Date