Magistrantūros Išplėstinė Fizika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų pažangiosios fizikos magistrantūros programa siekiama suteikti Jums pagrindinius įgūdžius, reikalingus užimtumui pramonės, viešųjų paslaugų ar akademinių tyrimų srityje.

Atsižvelgiant į Loughborougho Fizikos katedros mokslinių tyrimų stipriąsias ir specialybes , "Advanced Physics" magistrantūros programa sujungia privalomus modulius superlaidumo ir nanosudaros srityse su galimybėmis, apimančiomis kvantinio skaičiavimo ir kietojo kūno fiziką.

Išplėstinės fizikos magistrantūros tikslas yra aprūpinti jus pagrindiniais įgūdžiais, reikalingais užimtumui pramonės, viešųjų paslaugų ar akademinių tyrimų srityje. Jūs išmoksite labai įvairius modulius, kurie leis jums pritaikyti ir perduoti žinias apie Medžiagų mokslą, sukuriant individualų projekto esė, kuriame jūs apsvarstysite tam tikrą fizikos aspektą ir gausite patirties atliekant originalaus taikomojo tyrimo dalį.

Tyrimo projektas bus skirtas vienai iš kelių aktualią šiuolaikinės fizikos sričių, tarp kurių yra aukštatemperatūrinė superlaidība, terahercinės puslaidininkinės ir superlaidžiosios elektronikos, kvantinės skaičiavimo ir kvantinės metamedžiagos bei ekstremalių sąlygų fizika.

Mes nuolatos vertiname kaip 30 geriausių JK mokslo departamentas nacionalinės lygos lentelėse. 70% mūsų darbuotojų tyrimų yra vertinami kaip "pirmaujantys pasaulyje" arba "tarptautiniu mastu puikūs" (REF 2014).

Eksperimentiniai įrenginiai yra impulsinis lazerinis nusodinimas, atominės jėgos mikroskopija, Ramano išsklaidymas ir rentgeno difrakcija. Mūsų departamento observatorija turi 16 colių ekvivalentinį Meade teleskopą ir kitą astronominę įrangą.

Kas daro šią programą kitokia?

 • Pateikta tarptautiniu mastu žinomų ekspertų
 • Platus eksperimentinių įrenginių asortimentas
 • Įgyti specialistų žinias šiuolaikinės fizikos srityje

Kas turėtų mokytis šioje programoje?

Mūsų pažangiosios fizikos magistrantūros programa yra skirta jums, jei ieškote galimybių plačiai suprasti pagrindinius principus konkrečios ir išsamios problemos, susijusios su dabartine mokslinių tyrimų sritimi, sprendimą.

Patekimo reikalavimai

Pagyrimo laipsnis (2: 2 ar aukštesnis) arba lygiavertis užsienio mokslo ar inžinerijos laipsnis arba atitinkama profesinė patirtis.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi kandidatai į Loughborough universitetą privalo turėti anglų kalbos kvalifikaciją, kol jie gali būti priimti į bet kokį kursą ar programą, nesvarbu, ar jų pirmoji kalba yra anglų, ar ne.

IELTS: bendras 6,5 ir mažiausiai 6,0 kiekvieno komponento.

Ką mokysi

Jūs išmoksite labai įvairius modulius, suderinančius privalomus modulius superlaidumo ir nanosudaros srityse su papildomais moduliais, apimančiais kvantinio skaičiavimo ir kietojo kūno fiziką.

Moduliai

Mūsų Išplėstinė fizika MSC apima platų temų spektrą; suteiksime jums keityklą, kurį išplėtėme kai kuriuose pagrindiniuose moduliuose, susijusiuose su šia programa, ir konkrečiais vertinimo metodais, susijusiais su kiekvienu moduliu.

Privalomi moduliai

 • Matematiniai metodai tarpdisciplininiams mokslams (15 kreditų)
 • Superlaidumas ir nanovokslas (15 kreditų)
 • Tyrimų metodai fizikoje (15 kreditų)
 • Mokslinių tyrimų projektas (90 kreditų)

Neprivalomi moduliai

 • Kietojo kūno fizikos apibūdinimo metodai (15 kreditų)
 • Kvantinė informacija (15 kreditų)
 • MATLAB kaip mokslinė programavimo kalba (15 kreditų)
 • Išplėstinė apibūdinimo technika (15 kreditų)
 • "Quantum Computing" (15 kreditų)
 • Kompleksinių sistemų fizika (15 kreditų)

Ateities karjeros perspektyvos

Mūsų fizikos absolventai yra labai populiarūs ir dirba daugelyje pramonės šakų ir vaidmenų.

Mūsų absolventų pasirinktiems darbdaviams priskiriami Gynybos ministerija, DSTL, BAE Systems, BP, "Rolls Royce" ir "Intelligent Energy" tokiuose užsiėmimuose kaip verslo analitikas, fizikas, technikos vadovas ir finansų prekybininkas. Kiti studentai studijuoja doktorantūroje.

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2018

Apie mokyklą

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre.

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre. Skaityti mažiau