Magistrantūros Informacinės Sistemos (MSIS)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Sukurkite plataus spektro galimybes, kad suprastumėte, išanalizuotumėte ir valdytumėte organizacinius klausimus nuo galutinių vartotojų skaičiavimo iki strateginių technologijų projektų padarinių ir derinkite savo patirtines žinias apie klientus, rinką ir pajamų ciklus su IS analizės įgūdžiais, kad jis taptų įtikinamu verslo sprendimu. gamintojas.

Nepaisant to, ar jūsų patirtis ir išsilavinimas susijęs su technologijomis ar verslu - informacinių sistemų magistras (MSIS) iš Coles koledžo suteiks jums labiausiai reikalingų įgūdžių, kurie padės žengti į priekį jūsų karjeroje ir tapti vertingesnėmis informacinėmis sistemomis (IS) vadovas. Kai kurios pagrindinės bet kurio verslo vadovo dėmesio sritys yra: informacijos saugumas, duomenų integracija, ryšių su klientais valdymas (CRM), analizė ir ataskaitų teikimas priimant sprendimus ir palaikant judrų vystymąsi.

„Coles College MSIS“ siūlo patogumą, prieinamumą ir lankstumą. Taip pat rasite patyrusių ir atsidavusių dėstytojų, kurie moko ir aktyviai bendradarbiauja su jumis, užtikrindami jūsų vietą verslo technologijų priešakyje.

MSIS mokymo programa

MSIS magistrantūros programa orientuota į iššūkius, kurie šiandien aktualūs informacinių mokslo srities profesionalams, įskaitant duomenų gavybą verslo žvalgybai; Verslo sprendimų priėmimas remiantis duomenimis; IS etika, politika ir strategija; IS projektų portfelio valdymas; IT funkcinių sistemų integracija įmonėse; informacinių sistemų saugumas; ir globalus IS valdymas.

Per MSIS programą išmoksite kurti verslo ir technologijų sprendimus, naudodami praktines programas, tokias kaip duomenų valdymas CRM - sprendimai, kuriuos galite nedelsdami įdiegti dabartinėje organizacijoje ir kurie padidins jūsų galimybes ateityje atliekant vaidmenis.

Pagrindiniai kursai

Pagrindiniai kursai suteikia jums techninės patirties ir verslo perspektyvų vadovauti pasaulinėje IT organizacijoje (10 pagrindinių kursų arba 33 pagrindinės kredito valandos).

Capstone kursai

Vykdykite kursus į savo studijų programą. Į jūsų laipsnio reikalavimą įskaičiuojamos ne daugiau kaip trys (3) valandos iš sąrašo. Jei norite išryškinti savo profesinės galios nišą arba suteikti gylį ir plotį, galite organizuoti kelis „capstone“ kursus, įskaitant specialią temą „vienas ant vieno“, specialų projektą ir disertacijos kursus.

126341_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgInformacinių sistemų magistrai dirba kandidatams į MBA, taip pat informacinių technologijų specialistams.

Coles verslo koledžas siūlo daugybę pranašumų, kai perkeliate savo karjerą į priekį, perimdami didesnį vadovavimą technologijų projektams ir technologijomis grindžiamoms organizacijoms:

 • AACSB akredituota - svarbiausia tarptautinė verslo kolegijų akreditacija.
 • Verslo valdymo požiūris į strateginių technologijų iššūkius.
 • Susipažinimas su šiuolaikinėmis metodikomis ir technologijomis, įskaitant duomenų bazes, duomenų gavybą, verslo žvalgybą ir duomenimis pagrįstą CRM.
 • Mažos klasės ir skirtas fakultetas.
 • Išsami IS saugumo ir užtikrinimo aprėptis, įskaitant verslo tęstinumo planavimą - to mokė mūsų šalyje pripažinti IS saugumo ir užtikrinimo profesoriai.
 • Daugelis klasių yra hibridinės (50/50 bendravimas tiesiogiai ir internetu), kai kurios klasės yra prieinamos internete.
 • Dviguba MBA-MSIS, turinti tik keletą klasių daugiau nei vien jūsų MSIS.
 • Turimas informacijos saugumo ir užtikrinimo studijų baigimo pažymėjimas, nes dauguma kursų priklauso nuo jūsų MSIS ir visų klasių, prieinamų internete.

Priėmimo sąlygos

 • Atnaujinkite - detalizuokite savo profesinę patirtį.
 • Oficialūs nuorašai.
 • Susidomėjimo pareiškimas - 1-2 puslapiai, kuriuose aprašoma, kodėl jus domina KSU MSIS programa ir kaip programa atitinka jūsų karjeros / švietimo tikslus.
 • GMAT rezultatų ataskaita - paprašykite, kad jūsų balai būtų nusiųsti elektroniniu būdu KSU. KSU mokyklos kodas, pateikiantis balus, yra 5359.

  • Ankstesnis diplomas, įgytas tinkamai akredituotame JAV / Kanados universitete.
  • Penkerių (5) ar daugiau metų profesinė darbo patirtis, įgyta visą darbo dieną baigus bakalaurą.
  • Trejų (3) ar daugiau metų profesinė darbo patirtis, einanti visą darbo dieną po bakalaureato įgijimo, turint bent 3,25 bendro kaupiamojo bakalauro laipsnio GPA.

* Pastaba: Jei jūsų bakalauro laipsnis yra ne iš JAV / Kanados, o jūs neturite magistro laipsnio tinkamai akredituotame universitete JAV / Kanadoje, atleisti nuo GMAT negalima.

MSIS mokslas ir pagalba

Coles verslo koledžas siekia suteikti išsilavinimą su įspūdinga investicijų grąža. Studijos ir mokesčiai skiriasi priklausomai nuo programos ir gyvenamosios vietos statuso ir yra konkurencingi, palyginti su kitomis Gruzijos absolventų programomis. Absolventų mokslinių tyrimų asistentų stipendijos ir stipendijos yra prieinamos daugelyje programų.

Apytikslė MSIS programos kaina: 18 000 USD

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A leader in innovative teaching and learning, Kennesaw State University is one of the 50 largest public institutions in the country. KSU offers more than 150 undergraduate, graduate and doctoral degre ... Skaityti daugiau

A leader in innovative teaching and learning, Kennesaw State University is one of the 50 largest public institutions in the country. KSU offers more than 150 undergraduate, graduate and doctoral degrees to its more than 35,000 students. Skaityti mažiau
Kennesavas , Marietta + 1 Daugiau Mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited