Magistrantūros Informacinės Sistemos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Informacinės sistemos yra kompiuterinės sistemos, kurios palaiko operacijas, valdymą ir sprendimų priėmimą organizacijose. Informacinės sistemos yra neatskiriama kiekvienos organizacijos darbo aplinkos dalis ir atlieka svarbų vaidmenį organizuojant organizacijas. Jie yra mūsų internetinės ekonomikos pagrindas. Informacinės sistemos leidžia žmonėms pasiekti reikalingą informaciją, bendradarbiauti, priimti sprendimus ir veiksmingai atlikti savo darbą bei asmeninę veiklą.

Informacinių sistemų sritis (IS) siekiama perkelti informacinių technologijų ir verslo sritis. Jis gyvena šių dviejų sričių sąveikoje. IS specialistai yra svarbi ryšys tarp techninių sričių ir kitų sričių organizacijoje.

NJIT IS profesoriai yra šios srities specialistai ir yra labai studentai. NJIT IS absolventai yra tarp didžiausių mokamų ir labiausiai turtingų darbo vietų šalyje. NJIT labai aktyvus karjeros tarnybų skyrius skatina daugybę bendradarbiavimo galimybių ir stažuočių su pagrindinėmis vietos įmonėmis. Tai skatina mūsų vieta Šiaurės Naujojo Džersio verslo ir pramonės koncentracijos srityje, o NJIT traukiniu - tik pusvalandį nuo Manheteno vidurio. Mes sveikiname tiek neakivaizdinius, tiek dieninius studentus, o regione siūlome santykinai žemas mokymosi kursus.

Magistrantūros Informacinės Sistemos (MSIS)

MSIS yra STEM * laipsnis, kuris rengia žmones tapti verslo ir sistemų analitikų, duomenų mokslininkų, sistemų ir taikomųjų sistemų kūrėjais, taip pat naudotojų sąsajų ir naudotojų patirties kūrėjais. Mokymo programos pagrindinis dėmesys skiriamas verslo kasybai ir analizei, sistemų kūrimui, kuris išskiria ir naudoja šiuos verslo duomenis ir technologijas, kurios užtikrina tokių sistemų vartotojo sąsajos efektyvumą. Keturi pasirenkamieji dalykai suteikia platų lankstumą, kad sukurtumėte su studentais susijusių interesų analizės, projektavimo, verslo ir kompiuterių sričių patirtį.

Priėmimo sąlygos

(Programa siūloma tiek mieste, tiek internete.)

IS sritis yra plačiai tarpdisciplininė. Todėl kandidatai, turintys laipsnius bet kurioje srityje, gali prašyti MSIS programos. "Tilto kursų" serija naudojama norint išsiugdyti reikalingus atvykstančių mokinių įgūdžius, kurie gali būti neveikti kai kuriose IS mokymo programos dalyse.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2018

Apie mokyklą

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the ... Skaityti daugiau

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the goal of providing an exceptional teaching, learning, and living environment. Skaityti mažiau