Magistrantūros Informacinės Sistemos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Informacinių sistemų magistras yra skirtas suteikti absolventams tiek bendrųjų verslo žinių, tiek specializuotų informacinių sistemų žinias. Studentai susiduria su daugybe informacinių sistemų sričių, įskaitant valdymo informacines sistemas, duomenų bazių valdymo sistemas, sistemų analizę ir projektavimą bei duomenų perdavimą, teorija, tyrimai ir praktiniai pritaikymai; ir gali pasirinkti pasirenkant bendrąsias sistemų koncepcijas, elektroninę komerciją, verslo analizes, problemų formulavimą, kompiuterių mokslą, vadybos mokslus, mokslinius tyrimus ir kitas susijusias sritis. Programa yra skirta parengti studentus informacinių sistemų karjerą verslo ir pramonės, taip pat vyriausybės ir ne pelno organizacijos.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo į MS informacinių sistemų (MSIS) programa yra pagrįsta baigtų bendrųjų priėmimo reikalavimus, kaip nurodyta aukštojo laipsnio Priėmimo sąlygos ir procedūros Magistro kataloge.
Departamentas turi du alternatyvius sąlygų rinkinius, leidžiančius besimokantiesiems besąlygiškai priimti be aukštojo mokslo studijų komisijos peržiūros. MSIS absolventų patarėjas peržiūri visas paraiškas ir nusprendžia, ar jie atitinka reikalavimus pagal vieną iš šių dviejų kriterijų rinkinių. Pareiškėjai, kurie netenkina nė vienos iš šių besąlyginių priėmimo sąlygų, perduodami Departamento aukštojo mokslo studijų komitetui.
Besąlygiškas priėmimas be komiteto peržiūros
Pareiškėjai turi teisę į besąlygišką priėmimą be atrankos reikalavimo departamento magistrantūros komisijai, jei jie atitinka bet kurį iš šių dviejų besąlyginių priėmimo kriterijų rinkinių:
 • Nustatykite # 1: GMAT sąlyga
  Asmenys, atitinkantys kiekvieną iš šių dviejų sąlygų, gauna besąlygišką priėmimą:
  • Pareiškėjas turi užsidirbtą bakalauro laipsnį iš AACSB akredituotos kolegijos ar universiteto, kurio minimalus GPA yra 3,25 per pastaruosius 60 valandų bakalauro darbo ir
  • GMAT bendras balas yra ne mažiau kaip 520 žodinis ir kiekybinis balas 36 ar daugiau procentų abiejuose. GMAT yra pageidaujama, tačiau GRE balai bus svarstomi, jei žodinis ir kiekybinis balas yra 50 procentilių arba didesnis, abiem atvejais.
 • Nustatykite # 2: GMAT atsisakymo sąlyga
  Šis besąlyginis priėmimo # 2 nustatymas tenkina šiuos kriterijus.
  Baigė "UTA" per trejus metus nuo numatomo įstojimo į magistrantūros programą su BS / BBA informacinėmis sistemomis (arba susijusiu laipsniu), kurių minimalios 3,25 bendrosios GPA ir 3,25 informacinių sistemų GPA.

Priėmimas komiteto peržiūroje

Pareiškėjai, kurie reikalauja komiteto peržiūros, laikomi priimtais, taikant šiuos veiksnius, be pagrindinių priėmimo sprendimų priėmimo kriterijų.

 • Bakalauro ir magistro laipsnio GPA (bendras, pagrindinis ir paskutines 60 valandų) ir programos akreditavimo statusas pareiškėjo laipsnio suteikimo įstaigoje;
 • Balas GMAT / GRE (įskaitant atskirus balus verbalinės ir kiekybinės dalys);
 • Pareiškėjo profesinė patirtis ir profesinis sertifikavimas / licencijavimas; ir
 • Pareiškėjo pateikti raštai ir asmeninė informacija.

Atsižvelgdama į visas pareiškėjo aplinkybes, įskaitant aukščiau išvardytus veiksnius, Aukštojo mokslo studijų komitetas įvertins pareiškėjo pasirengimą sėkmingai baigti studijų programą. Atsižvelgiant į komiteto sprendimą, sprendimas gali būti besąlygiškas priėmimas, bandomasis įleidimas, laikinas priėmimas, atidėtas įleidimas ar atsisakymas priimti. Komiteto sprendimas yra galutinis. Pareiškėjas, kurio gimtoji kalba nėra anglų kalba, turi parodyti pakankamą anglų kalbos įgūdžių lygį, kad būtų užtikrintas sėkmingas magistrantūros studijas, kaip apibrėžta aukštojo mokslo katalogo priėmimo reikalavimuose ir procedūrose. Tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti TOEFL balą arba IELTS balą, atitinkantį standartus, išvardytus priėmimo reikalavimuose.

Papildoma informacija apie priėmimo reikalavimus

Reikalavimai laipsniui

Informacinių sistemų ir operacijų valdymo katedra teikia dvi magistro studijas: disertacijos variantą tiems, kurie ketina vėliau tęsti mokslų daktaro laipsnį. informacinėse sistemose ir ne disertacijos takelis, tradicinis lankstus pasirinkimas. Ne disertacijos galimybė yra lanksti programa, leidžianti laipsnio kandidatui lanksčiau planuoti savo programą.

Mokymas ir prieinamumas

Informacija apie UTA mokslą ir prieinamumas

Prioritetinių paraiškų teikimo datos

Kritimas | Kovo 15 d
Pavasaris | Rugpjūčio 15 d
Vasara | Vasario 15 d

Paraiškos priimamos pasibaigus kiekvienos kadencijos prioriteto datai, tačiau norint garantuoti priėmimą, prašymą ir susijusią medžiagą prašome pateikti iki prioriteto datos. Tačiau svarbu kreiptis gerokai anksčiau nei numatoma pradžios data, kad galėtumėte naudotis konkrečios programos finansavimo galimybėmis, tokiomis kaip asistentų ir stipendijos. Atminkite, kad skyrių paraiškų apdorojimo laikas labai skiriasi ir kai kurioms programoms reikia programų iki vienerių metų anksčiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong ... Skaityti daugiau

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong economic development here--Dallas-Fort Worth is one of the top ten fastest growing metros in the United States. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited