AACSB Accredited

Informacinių sistemų karjera gali būti įdomi ir sudėtinga. IS yra augantis laukas su daugybe galimybių. Atlyginimai IS absolventams yra aukštesni už tipiškus verslo specialybes bakalauro ir magistro laipsniui.

Informacinių sistemų magistras yra skirtas suteikti absolventams tiek bendrųjų verslo žinių, tiek specializuotų informacinių sistemų žinias. Studentai susiduria su daugybe informacinių sistemų sričių, įskaitant valdymo informacines sistemas, duomenų bazių valdymo sistemas, sistemų analizę ir projektavimą bei duomenų perdavimą, teorija, tyrimai ir praktiniai pritaikymai; ir gali pasirinkti pasirenkant bendrąsias sistemų koncepcijas, elektroninę komerciją, verslo analizes, problemų formulavimą, kompiuterių mokslą, vadybos mokslus, mokslinius tyrimus ir kitas susijusias sritis. Programa yra skirta parengti studentus informacinių sistemų karjerą verslo ir pramonės, taip pat vyriausybės ir ne pelno organizacijos.
Tipiška MSIS programos studijų programa yra:
 • BSTAT 5325 Išplėstinė statistika
 • INSY 5337 duomenų saugykla ir verslo intelektas
 • INSY 5339 duomenų gavyba
 • INSY 5376 "Big Data" arba INSY 5377 "Web Analytics" arba "INSY 5378" duomenų mokslas
 • INSY 5373 projektų valdymas
 • INSY 5375 Informacinių technologijų valdymas
 • pasirenkamųjų valandų, kurias patvirtino absolventų patarėjas **
MSIS programa leidžia lanksčiai rinktis pasirenkant ir jūsų tempą per programą. Visi kursai vyksta vakarais pagrindiniame Campus mieste Arlington, Teksasas.
** Tiems studentams, kurių nepakanka IT kursų, INSY 5309, INSY 5335 ir INSY 5341 turės būti pasirenkami.


Priėmimo sąlygos

Priėmimo į MS informacinių sistemų (MSIS) programa yra pagrįsta baigtų bendrųjų priėmimo reikalavimus, kaip nurodyta aukštojo laipsnio Priėmimo sąlygos ir procedūros Magistro kataloge.
Departamentas turi du alternatyvius sąlygų rinkinius, leidžiančius besimokantiesiems besąlygiškai priimti be aukštojo mokslo studijų komisijos peržiūros. MSIS absolventų patarėjas peržiūri visas paraiškas ir nusprendžia, ar jie atitinka reikalavimus pagal vieną iš šių dviejų kriterijų rinkinių. Pareiškėjai, kurie netenkina nė vienos iš šių besąlyginių priėmimo sąlygų, perduodami Departamento aukštojo mokslo studijų komitetui.
Besąlygiškas priėmimas be komiteto peržiūros
Pareiškėjai turi teisę į besąlygišką priėmimą be atrankos reikalavimo departamento magistrantūros komisijai, jei jie atitinka bet kurį iš šių dviejų besąlyginių priėmimo kriterijų rinkinių:
 • Nustatykite # 1: GMAT sąlyga
  Asmenys, atitinkantys kiekvieną iš šių dviejų sąlygų, gauna besąlygišką priėmimą:
  • Pareiškėjas turi užsidirbtą bakalauro laipsnį iš AACSB akredituotos kolegijos ar universiteto, kurio minimalus GPA yra 3,25 per pastaruosius 60 valandų bakalauro darbo ir
  • GMAT bendras balas yra ne mažiau kaip 520 žodinis ir kiekybinis balas 36 ar daugiau procentų abiejuose. GMAT yra pageidaujama, tačiau GRE balai bus svarstomi, jei žodinis ir kiekybinis balas yra 50 procentilių arba didesnis, abiem atvejais.
 • Nustatykite # 2: GMAT atsisakymo sąlyga
  Šis besąlyginis priėmimo # 2 nustatymas tenkina šiuos kriterijus.
  Baigė "UTA" per trejus metus nuo numatomo įstojimo į magistrantūros programą su BS / BBA informacinėmis sistemomis (arba susijusiu laipsniu), kurių minimalios 3,25 bendrosios GPA ir 3,25 informacinių sistemų GPA.

Priėmimas komiteto peržiūroje

Pareiškėjai, kurie reikalauja komiteto peržiūros, laikomi priimtais, taikant šiuos veiksnius, be pagrindinių priėmimo sprendimų priėmimo kriterijų.

 • Bakalauro ir magistro laipsnio GPA (bendras, pagrindinis ir paskutines 60 valandų) ir programos akreditavimo statusas pareiškėjo laipsnio suteikimo įstaigoje;
 • Balas GMAT / GRE (įskaitant atskirus balus verbalinės ir kiekybinės dalys);
 • Pareiškėjo profesinė patirtis ir profesinis sertifikavimas / licencijavimas; ir
 • Pareiškėjo pateikti raštai ir asmeninė informacija.

Atsižvelgdama į visas pareiškėjo aplinkybes, įskaitant aukščiau išvardytus veiksnius, Aukštojo mokslo studijų komitetas įvertins pareiškėjo pasirengimą sėkmingai baigti studijų programą. Atsižvelgiant į komiteto sprendimą, sprendimas gali būti besąlygiškas priėmimas, bandomasis įleidimas, laikinas priėmimas, atidėtas įleidimas ar atsisakymas priimti. Komiteto sprendimas yra galutinis. Pareiškėjas, kurio gimtoji kalba nėra anglų kalba, turi parodyti pakankamą anglų kalbos įgūdžių lygį, kad būtų užtikrintas sėkmingas magistrantūros studijas, kaip apibrėžta aukštojo mokslo katalogo priėmimo reikalavimuose ir procedūrose. Tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti TOEFL balą arba IELTS balą, atitinkantį standartus, išvardytus priėmimo reikalavimuose.

Reikalavimai laipsniui

Informacinių sistemų ir operacijų valdymo katedra teikia dvi magistrantūros studijas: disertacijos variantą tiems, kurie ketina vėliau baigti doktorantūros studijas. Informacinėse sistemose, ir "Non-Thesis track", tradicinis lankstus variantas. Ne-disertacijos variantas yra lanksti programa, suteikianti laipsnio kandidatui daugiau lankstumo projektuojant savo programą.


Mokymas ir mokesčiai

Fall 2018 Graduate Nonresident Tuition and Fees

Fall 2018 Graduate Resident Mokymas ir Mokesčiai


Tarptautiniai studentai norės pateikti finansinius dokumentus / pareiškimus, nes jie taip pat pateikia paraiškos medžiagą.

Tarptautinės finansinės atskaitomybės forma


Programos prioritetinės datos yra šios:

Ruduo: kovo 15 d
Pavasaris: spalio 15 d
Vasara: balandžio 1 d


Paraiškos priimamos pasibaigus kiekvienai kadencijai paskelbtai prioriteto datai, tačiau norint garantuoti priėmimo priėmimą prašome pateikti paraišką ir susijusias medžiagas pagal prioriteto datą. Tačiau svarbu tinkamai taikyti anksčiau numatytą pradžios datą, kad galėtumėte pasinaudoti konkrečioms programoms skiriomis finansavimo galimybėmis, pvz., Asistentais ir stipendijomis. Turėkite omenyje, kad departamentų paraiškų apdorojimo trukmė labai skiriasi, o kai kurioms programoms reikia programų iki vienų metų iš anksto.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų University of Texas Arlington »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 - 3 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
10,126 USD
10,126 USD per semestrą nerezidentams (9 valandos per semestrą). 4,577 USD už semestrą nerezidentams (9 valandos per semestrą).
Deadline
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
End Date
Grd. 12, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
End Date
Grd. 12, 2019

Welcome Back!

India Study Abroad - Kunal Parashar

India Study Aboad - Siddharth Shah

Indian Study Abroad - Manaswini Kumar

Indian Study Abroad - Shruti Agrawal